LimeSurvey Develop - en to sl_SI translation catalogue (3038 entries)

en: %s attribute deleted|%s attributes deleted
sl_SI: %s atribut izbrisan|%s atributov izbrisanih

en: %s cannot be left empty
sl_SI: Polje %s ne sme biti prazno

en: %s duplicate records removed
sl_SI: %s podvojenih zapisov je bilo odstranjenih

en: %s entries were not copied because they already existed
sl_SI: %s vnosov ni bilo skopiranih, ker že obstajajo

en: %s field(s) were successfully added.
sl_SI: Uspešno je bilo dodanih %s polj.

en: %s invalid attributes
sl_SI: %s neveljavnih atributov

en: %s lines had a mismatching number of fields.
sl_SI: %s vrstic je imelo napačno število polij.

en: %s lines with invalid tokens skipped (tokens may only contain 0-9,a-z,A-Z,_).
sl_SI: %s vrstic z neveljavnimi žetoni je bilo izpuščenih (žetoni lahko vsebujejo le 0-9,a-z,A-Z,_)

en: %s min. %s sec.
sl_SI: %s min. %s sek.

en: %s missing attributes
sl_SI: %s manjkajočih lastnosti

en: %s must be case-insensitive equal to %s
sl_SI: %s mora biti, neupoštevajoč velikost črk, enaka %s

en: %s must not be case-insensitive equal to %s
sl_SI: %s ne sme biti, neupoštevajoč velikosti črk, enaka %s

en: %s new participants were created
sl_SI: Ustvarjenih %s novih anketirancev

en: %s of %s columns selected
sl_SI: izbranih je %s od %s stolpcev

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
sl_SI: %s starih odzivov in ustreznih meritev časa je bilo uspešno uvoženih.

en: %s old response(s) were successfully imported.
sl_SI: %s starih odzivov je bilo uspešno uvoženih.

en: %s participants have been copied to the central participants table
sl_SI: %s udeležencev je bilo skopiranih v osrednjo tabelo anketirancev

en: %s participants have been shared
sl_SI: %s anketirancev je bilo danih v skupno rabo

en: %s records found in CSV file
sl_SI: %s zapisov najdenih v datoteki CSV

en: %s records have empty mandatory fields
sl_SI: %s zapisov ima prazna obvezna polja

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
sl_SI: %s zapisov ima nepopolne ali napačne vrednosti atributov

en: %s records imported
sl_SI: %s zapisov je bilo uvoženih

en: %s records in CSV
sl_SI: %s zapisov v CSV

en: %s records met minimum requirements
sl_SI: %s vnosov zadošča minimalnim zahtevam

en: %s records were duplicate but had attributes updated
sl_SI: %s zapisov je bilo podvojenih, a so bili njihovi atributi posodobljeni

en: %s records with allowed invalid email
sl_SI: %s zapisov z dovoljenim neveljavnim e-poštnim naslovom

en: %s records with invalid email address removed
sl_SI: %s vnosov z neveljavnim email naslovom je bilo odstranjenih

en: %s records with other invalid information
sl_SI: %s zapisov z drugimi neveljavnimi informacijami

en: %s responses already exist.
sl_SI: %s odzivov že obstaja.

en: %s responses were inserted.
sl_SI: %s odzivov je bilo vstavljenih.

en: %s rows per page
sl_SI: %s vrstic na stran

en: %s%% completed
sl_SI: %s%% dokončano

en: 'Other:' comment mandatory
sl_SI: Obvezen komentar za 'Drugo:'

en: 'time' is a reserved word and can not be used for a subquestion.
sl_SI: 'time' je rezervirana beseda in ne more biti uporabljena za podvprašanje.

en: (Any group)
sl_SI: (Katerakoli skupina)

en: (Any)
sl_SI: (Katera koli)

en: (Autodetect)
sl_SI: (Zaznaj sam)

en: (Automatic)
sl_SI: (Samodejno)

en: (Base language)
sl_SI: (Osnovni jezik)

en: (Iconv Library not installed)
sl_SI: (knjižnjica Iconv ni nameščena)

en: (Maximum file size: %01.2f MB)
sl_SI: (Največja velikost datoteke: %01.2f MB)

en: (No target question)
sl_SI: (Ni ciljnega vprašanja)

en: (None)
sl_SI: (nič)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
sl_SI: (Več seznamov odgovorov lahko izberete s pomočjo tipke Ctrl)

en: (Sub-)question width
sl_SI: Širina (pod-)vprašanja

en: (none)
sl_SI: (nič)

en: 16 or up
sl_SI: 16 ali več

en: 1st quartile (Q1)
sl_SI: Prvi kvartil (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
sl_SI: Slog CSS prvega opozorila prekoračitve časa

en: 1st time limit warning message
sl_SI: Prvo opozorilo prekoračitve časa

en: 1st time limit warning message display time
sl_SI: Čas prikazovanja prvega opozorila prekoračitve časa

en: 1st time limit warning message timer
sl_SI: Odštevalnik za prvo opozorilo prekoračitve časa

en: 2nd quartile (Median)
sl_SI: Drugi kvartil (Mediana)

en: 2nd time limit warning CSS style
sl_SI: Slog CSS drugega časovnega opozorila

en: 2nd time limit warning message
sl_SI: Drugo opozorilo prekoračitve časa

en: 2nd time limit warning message display time
sl_SI: Čas prikazovanja drugega opozorila prekoračitve časa

en: 2nd time limit warning message timer
sl_SI: Odštevalnik za drugo opozorilo prekoračitve časa

en: 3rd quartile (Q3)
sl_SI: Tretji kvartil (Q3)

en: 5 Point Choice
sl_SI: 5-stopenjska lestvica

en: 7bit Swedish
sl_SI: 7-bitno Švedsko

en: <No default value>
sl_SI: <Brez privzete vrednosti>

en: <no data>
sl_SI: <ni podatkov>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
sl_SI: Ustvarjena je bila varnostna kopija te tabele, ki je dostopna sistemskemu skrbniku.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
sl_SI: Če boste nadaljevali, bo ustvarjena varnostna kopija tabele. Vaš sistemski skrbnik bo lahko dostopal do te tabele.

en: A code has been updated to %s.
sl_SI: Koda je bila posodobljena na %s.

en: A database named "%s" already exists.
sl_SI: Podatkovna zbirka z imenom "%s" že obstaja.

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
sl_SI: Deaktivirana anketa anketirancem ni dostopna (pojavi se le sporočilo, da jim ogled ankete ni dovoljen).

en: A first example question. Please answer this question:
sl_SI: Prvi primer vprašanja. Prosim odgovori to vprašanje:

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
sl_SI: Prikazan bo indeks vprašanja; udeleženci bodo lahko preskakovali med pregledanimi vprašanji.

en: A security update is available.
sl_SI: Na voljo je varnostna posodobitev.

en: A template with that name already exists.
sl_SI: Predloga s tem imenom že obstaja.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
sl_SI: Uporabniško ime ni veljavno ali ni bilo podano

en: AND/OR Date is
sl_SI: IN/ALI datum je

en: ARMSCII-8 Armenian
sl_SI: ARMSCII-8 Armensko

en: Abbreviated question text
sl_SI: Skrajšano besedilo vprašanja

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
sl_SI: Možnost spreminjanja vprašanj, skupin in parametrov je še vedno omejena.

en: Absolute value
sl_SI: Absolutna vrednost

en: Accelerator keys for list items
sl_SI: Bližnjične tipke za elemente seznama

en: Access
sl_SI: Dostop

en: Access denied
sl_SI: Dostop zavrnjen

en: Access denied!
sl_SI: Dostop zavrnjen!

en: Action
sl_SI: Dejanje

en: Action to perform when time limit is up
sl_SI: Dejanje, ki se naj zgodi, ko preteče časovna omejitev

en: Actions
sl_SI: Opravila

en: Actions:
sl_SI: Akcije:

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Activate Survey
sl_SI: Aktiviraj anketo

en: Activate quotas
sl_SI: Aktivirajte kvote

en: Activate survey
sl_SI: Aktiviraj anketo

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
sl_SI: Aktivirajte to, da prikažete zemljevid nad vnosnim poljem, kjer uporabnik lahko izbere lokacijo

en: Activated
sl_SI: Aktivirano

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Active and running
sl_SI: Aktivni in delujoči

en: Active but expired
sl_SI: Aktivno, a poteklo

en: Active but not yet started
sl_SI: Aktiven, a še ne začet

en: Active filters:
sl_SI: Aktivni filtri:

en: Active survey ID
sl_SI: ID aktivne ankete

en: Active surveys
sl_SI: Aktivne ankete

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add URL parameter
sl_SI: Dodaj URL parameter

en: Add a group
sl_SI: Dodaj skupino

en: Add a language:
sl_SI: Dodaj jezik:

en: Add a new language
sl_SI: Dodaj nov jezik

en: Add a new question
sl_SI: Dodaj novo vprašanje

en: Add a new survey administrator
sl_SI: Dodaj novega administratorja ankete

en: Add a prefix to the answer field
sl_SI: Dodaj predpono polju odgovora

en: Add a question to this group
sl_SI: Tej skupini dodaj vprašanje

en: Add a suffix to the answer field
sl_SI: Dodaj pripono k polju odgovora

en: Add and edit conditions
sl_SI: Dodaj in uredi pogoje

en: Add another participant
sl_SI: Dodaj še enega udeleženca

en: Add another record
sl_SI: Dodaj še en zapis

en: Add answer
sl_SI: Dodaj odgovor

en: Add attribute
sl_SI: Dodaj atribut

en: Add condition
sl_SI: Dodaj pogoj

en: Add condition to this scenario
sl_SI: Dodaj pogoj v ta scenarij

en: Add dropdown field
sl_SI: Dodaj spustni seznam

en: Add fields
sl_SI: Dodaj polja

en: Add gray background to questions in PDF:
sl_SI: Dodaj sivo ozadje vprašanjem v PDF:

en: Add group
sl_SI: Dodaj skupino

en: Add language
sl_SI: Dodaj jezik

en: Add multiple conditions without a page reload
sl_SI: Dodaj več pogojev brez ponovnega nalaganja strani

en: Add new attribute
sl_SI: Dodaj novo lastnost

en: Add new group
sl_SI: Dodaj novo skupino

en: Add new participant
sl_SI: Dodaj novega udeleženca

en: Add new question
sl_SI: Dodaj novo vprašanje

en: Add new question to group
sl_SI: Dodaj novo vprašanje v skupino

en: Add new survey participant
sl_SI: Dodaj novega udeleženca ankete

en: Add new user group
sl_SI: Dodaj novo skupino uporabnikov

en: Add or delete groups
sl_SI: Dodaj ali odstrani skupino

en: Add or delete questions
sl_SI: Dodaj ali odstrani vprašanje

en: Add or delete subquestions or change their codes
sl_SI: Dodaj ali odstrani podvprašanja ali spremeni njihove kode

en: Add participant
sl_SI: Dodaj anketiranca

en: Add participant to survey
sl_SI: Dodaja udeleženca ankete

en: Add participant to survey|Add participants to survey
sl_SI: Dodaj udeleženca v anketo|Dodaj udeležence v anketo

en: Add participants to central database
sl_SI: Dodaj udeležence k centralni bazi

en: Add participants to survey
sl_SI: Dodaj več udeležencev ankete

en: Add question
sl_SI: Dodaj vprašanje

en: Add question group
sl_SI: Dodaj skupino vprašanj

en: Add scenario
sl_SI: Dodaj scenarij

en: Add survey participant
sl_SI: Dodaj udeleženca ankete

en: Add the selected participant to survey.|Add the {n} selected participants to survey.
sl_SI: Dodaj izbranega udeleženca v anketo.|Dodaj {n} izbranih udeležencev v anketo.

en: Add to blacklist?
sl_SI: Dodaj na črno listo

en: Add token entry
sl_SI: Dodaj nov vnos z dostopnim geslom

en: Add user
sl_SI: Dodaj uporabnika

en: Add user group
sl_SI: Dodaj skupino uporabnikov

en: Add value
sl_SI: Dodaj vrednost

en: Add/delete survey participant attributes
sl_SI: Dodaj/odstrani atribute udeleženca ankete

en: Adding survey participant entry...
sl_SI: Dodajam zapis udeleženca ankete ...

en: Additional Languages
sl_SI: Dodatni jeziki

en: Additional attributes
sl_SI: Dodatni atributi

en: Admin login name
sl_SI: Skrbnikovo prijavno ime

en: Admin login password
sl_SI: Geslo za skrbniško prijavo

en: Administration
sl_SI: Upravljanje

en: Administrator credentials
sl_SI: Skrbnikovi podatki za dostop

en: Administrator email
sl_SI: Skrbnikov e-mail

en: Administrator name
sl_SI: Skrbnikovo ime

en: Administrator name:
sl_SI: Ime skrbnika:

en: Administrator:
sl_SI: Skrbnik:

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Advanced settings
sl_SI: Napredne nastavitve

en: Afrikaans
sl_SI: Afrikansko

en: After
sl_SI: Za

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
sl_SI: Po tem ko kliknete na gumb shrani lahko zberete da zaprete okno ali nadaljujete z izpolnjevanjem ankete.

en: Albanian
sl_SI: Albansko

en: All
sl_SI: Vse

en: All answers are already selected in this quota.
sl_SI: Za to kvoto so že izbrani vsi odgovori

en: All answers meet consistency standards.
sl_SI: Vsi odgovori izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All assessments meet consistency standards.
sl_SI: Vse ocene izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All conditions for this question have been deleted.
sl_SI: Vsi pogoji za to vprašanje so bili izbrisani.

en: All conditions in this survey have been deleted.
sl_SI: Vsi pogoji pri tej anketi so bili odstranjeni.

en: All conditions meet consistency standards.
sl_SI: Vsi pogoji izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All conditions scenarios were renumbered.
sl_SI: Vsi scenariji pogojev so bili preštevilčeni.

en: All default values meet consistency standards.
sl_SI: Vse privzete vrednosti izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All emails were sent.
sl_SI: Vsa e-pošta je bila poslana.

en: All files in local directories are writable.
sl_SI: V vse datoteke v lokalnih direktorijih se lahko piše.

en: All groups meet consistency standards.
sl_SI: Vse skupine izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All in one
sl_SI: Vse skupaj

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
sl_SI: Vse uporabnikove ankete so bile prenesene na %s.

en: All old survey tables meet consistency standards.
sl_SI: Vse tabele starih anket izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All participant information is lost.
sl_SI: Vse informacije o anketirancu so izgubljene.

en: All question attributes meet consistency standards.
sl_SI: Vsi atributi vprašanja izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All questions meet consistency standards.
sl_SI: Vsa vprašanja izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
sl_SI: Vsa vprašanja, odgovori, ipd. za odstranjene jezike bodo izgubljeni. Ali ste prepričani?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
sl_SI: Vsa vprašanja, skupine in parametre lahko ponovno urejate.

en: All quota language settings meet consistency standards.
sl_SI: Vse kvote za jezikovne nastavitve izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All quota quota members meet consistency standards.
sl_SI: Vsi člani kvote izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All quotas meet consistency standards.
sl_SI: Vse kvote izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All responses
sl_SI: Vsi odzivi

en: All survey language settings meet consistency standards.
sl_SI: Vse jezikovne nastavitve ankete izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All surveys meet consistency standards.
sl_SI: Vse ankete izpolnjujejo standarde doslednosti.

en: All tokens
sl_SI: Vsa gesla

en: All users
sl_SI: Vsi uporabniki

en: Allow
sl_SI: Dovoli.

en: Allow backward navigation:
sl_SI: Dovoli navigacijo nazaj:

en: Allow invalid email addresses:
sl_SI: Dovoli neveljavne e-poštne naslove:

en: Allow multiple responses or update responses with one token:
sl_SI: Z enim žetonom dovoli več odzivov ali posodobitev odzivov:

en: Allow only numerical input
sl_SI: Dopusti samo številske odgovore

en: Allow only numerical input for 'Other' text
sl_SI: Dovoli samo številski vnos za besedilo za 'Drugo'

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
sl_SI: Dovoli anketirancu, da se odstrani s črne liste:

en: Allow public registration:
sl_SI: Dovoli javno registracijo:

en: Allow user to modify his last answers before terminate survey.
sl_SI: Dovoli uporabniku, da spreminja njegove zadne odgovore preden zaključi anketo.

en: Allowed file types
sl_SI: Dovoljene vrste datotek

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
sl_SI: Dovoljene vrste datotek (vrednosti, ločene z vejico - npr. pdf,doc,odt)

en: Always
sl_SI: Vedno

en: Always closed
sl_SI: Vedno zaprto

en: Always hide this question
sl_SI: Vedno skrij to vprašanje

en: Always open
sl_SI: Vedno odprto

en: Amharic
sl_SI: Amharsko

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
sl_SI: Na e-mail naslov, ki ste ga navedli, je bilo poslano sporočilo z navodili za dostop do ankete. Za nadaljevanje ankete sledite povezavi v sporočilu, ki ga boste prejeli.

en: An email has been sent with details about your saved survey
sl_SI: Poslano je bilo elektronsko sporočilo s podatki o vaši shranjeni anketi.

en: An email with a generated password was sent to the user.
sl_SI: Uporabniku je bilo poslano elektronsko sporočilo z geslom.

en: An error occured while creating your update package file.
sl_SI: Pri kreiranju paketne datoteke za posodobitev je prišlo do napake.

en: An error occurred saving a response to survey id
sl_SI: Prišlo je do napake pri shranjevanju odziva za anketo z ID-jem

en: An error occurred.
sl_SI: Pojavila se je napaka

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
sl_SI: Potekla anketa anketirancem ni dostopna (vidijo le sporočilo, da je anketa potekla).

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
sl_SI: Med posodobitvijo je prišlo do nepopravljive napake. Podrobnosti o napaki:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
sl_SI: Prišlo je do nepričakovane napake. Vaših odzivov ni mogoče shraniti.

en: An unknown error occured.
sl_SI: Pojavila se je neznana napaka.

en: Anonymized responses
sl_SI: Anonimni odzivi

en: Anonymized responses:
sl_SI: Anonimizirani odzivi:

en: Anonymized responses?
sl_SI: Anonimni odzivi?

en: Answer
sl_SI: Odgovor

en: Answer codes
sl_SI: Kode odgovorov

en: Answer matched (regexp)
sl_SI: Odgovor usklajen (regexp)

en: Answer must be between %s and %s
sl_SI: Odgovor mora biti med %s in %s

en: Answer must be greater or equal to %s
sl_SI: Odgovor mora biti večji ali enak %s

en: Answer options
sl_SI: Možnosti odgovora

en: Answer options were successfully saved.
sl_SI: Možni odgovori so bili shranjeni.

en: Answer prefix
sl_SI: Predpona odgovorov

en: Answer suffix
sl_SI: Pripona odgovorov

en: Answer was
sl_SI: Odgovor je bil

en: Answer was NOT
sl_SI: Odgovor NI bil

en: Answer was greater than
sl_SI: Odgovor je bil večji od

en: Answer was greater than or equal to
sl_SI: Odgovor je bil večji ali enak

en: Answer was less than
sl_SI: Odogovor je bil manj kot

en: Answer was less than or equal to
sl_SI: Odgovor je bil manjši ali enak

en: Answers
sl_SI: Odgovori

en: Answers and tokens have been re-opened.
sl_SI: Odgovori in žetoni so bili ponovno odprti.

en: Answers cleared
sl_SI: Odgovori odstranjeni

en: Answers from this response
sl_SI: Odgovori tega odziva

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
sl_SI: Odgovori z vrednostjo 0 (nič) in prazni odgovori niso dovoljeni in ne bodo shranjeni

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
sl_SI: Odgovor|Besedilo-levega-drsnika|Beesedilo-desnega-drsnika razločevalni znak

en: Apply
sl_SI: Uveljavi

en: Apply and go to survey
sl_SI: Potrdi in pojdi na anketo

en: Arabic
sl_SI: Arabsko

en: Arc cosine
sl_SI: Arc kosinus

en: Arc sine
sl_SI: Arc sinus

en: Arc tangent
sl_SI: Arc tangens

en: Arc tangent of two variables
sl_SI: Arc tangens dveh spremenljivk

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite *izbrisati* nekaj nepopolnih odgovorov in nastaviti vse odgovore in žetone na neodgovorjene?

en: Are you sure you want to activate all selected quotas?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite aktivirati vse izvrane kvote?

en: Are you sure you want to deactivate all selected quotas?
sl_SI: Ali si prepričan, da želiš deaktivirati vse izbrane kvote?

en: Are you sure you want to delete all conditions for this question?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati vse pogoje za to vprašanje?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati vse pogoje v tem scenariju?

en: Are you sure you want to delete all selected quotas?
sl_SI: Ali si prepričan, da želiš izbrisati vse izbrane kvote?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati izbrane vnose?

en: Are you sure you want to delete the selected participants?
sl_SI: Ali si prepričan, da želiš izbrisati izbrane udeležence?

en: Are you sure you want to delete the selected responses?
sl_SI: Ali si prepričan, da želiš izbrisati izbrane odzive?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati URL parameter?

en: Are you sure you want to delete this condition?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta pogoj?

en: Are you sure you want to delete this entry?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta vnos?

en: Are you sure you want to delete this label set?
sl_SI: Ste prepričani da želite izbrisati ta seznam odgovorov?

en: Are you sure you want to delete this user group?
sl_SI: Ali si prepričan, da želiš izbrisati to uporabniško skupino?

en: Are you sure?
sl_SI: Ali si prepričan?

en: Arithmetic mean
sl_SI: Aritmetična sredina

en: Armenian
sl_SI: Armensko

en: Array
sl_SI: Polje

en: Array (10 Point Choice)
sl_SI: Polje (10 izbir)

en: Array (5 Point Choice)
sl_SI: Polje (5 izbir)

en: Array (Increase/Same/Decrease)
sl_SI: Polje (naraščanje/enako/upadanje)

en: Array (Numbers)
sl_SI: Polje (številke)

en: Array (Texts)
sl_SI: Polje (besedila)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
sl_SI: Polje (da/ne/neodločen)

en: Array by column
sl_SI: Polje po stolpcih

en: Array dual scale
sl_SI: Dvojna velikost polja

en: Array filter
sl_SI: Filter polja

en: Array filter exclusion
sl_SI: Izločitev filtra polja

en: Array filter style
sl_SI: Slog filtra polja

en: Arrays
sl_SI: Polja

en: As a last step you should clear your browser cache now.
sl_SI: Za zadnji korak, počistite predpomnilnik vašega brskalnika zdaj (clear cache).

en: As defined in question settings
sl_SI: Kot je navedeno v nastavitvah vprašanj

en: Assessment details
sl_SI: Podrobnosti ocene

en: Assessment group score
sl_SI: Ocena skupine ocen

en: Assessment heading
sl_SI: Naslov ocene

en: Assessment rules
sl_SI: Pravila za ocenjevanje

en: Assessment value
sl_SI: Vrednost ocene

en: Assessment:
sl_SI: Ocena:

en: Assessments
sl_SI: Ocene

en: Assessments mode not activated
sl_SI: Ocenjevalni način ni aktiviran

en: Assigning a new value to a variable.
sl_SI: Spremenljivki nastavljam novo vrednost.

en: At beginning
sl_SI: Na začetku

en: At end
sl_SI: Na koncu

en: At least one installed
sl_SI: Nameščen vsaj en

en: At the end of the process the database will be updated.
sl_SI: Na koncu dejanja bo podatkovna zbirka posodobljena.

en: At the end of the process we'll proceed to the LimeSurvey update.
sl_SI: Po koncu procesa bomo začeli s posodobitvijo LimeSurvey.

en: Attribute
sl_SI: Lastnost

en: Attribute %s (%s)
sl_SI: Lastnost %s (%s)

en: Attribute display setting updated
sl_SI: Nastavitev prikaza atributa posodobljena

en: Attribute field
sl_SI: Polje atributa

en: Attribute management
sl_SI: Upravljanje atributov

en: Attribute name:
sl_SI: Ime atributa:

en: Attribute settings
sl_SI: Nastavitve atributa

en: Attribute successfully deleted
sl_SI: Atribut uspešno izbrisan

en: Attribute successfully updated
sl_SI: Atribut uspešno posodobljen

en: Attribute type
sl_SI: Tip atributa

en: Attribute type:
sl_SI: Tip atributa:

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
sl_SI: Vrednosti atributov za obstoječe anketirance so bile posodobljene iz zapisov o anketirancih

en: Attribute values for existing participants have been updated from the token records
sl_SI: Vrednosti atributov za obstoječe anketirance so bile posodobljene iz zapisov žetona

en: Attribute visible:
sl_SI: Atribut viden:

en: Attribute was saved.
sl_SI: Atribut je bil shranjen.

en: Attributes
sl_SI: Lastnosti

en: Attributes to be created
sl_SI: Atributi, ki bodo ustvarjeni

en: Attributes to export:
sl_SI: Atributi za izvoz:

en: Aug
sl_SI: Avg

en: August
sl_SI: Avgust

en: Authentication method
sl_SI: Metoda overjanja

en: Auto
sl_SI: Avtomatsko

en: Auto Translate
sl_SI: Samodejno prevedi

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
sl_SI: Samodejno označi izključujočo možnost, če so vse druge označene.

en: Autoload URL
sl_SI: Samodejno naloži URL

en: Autoload URL:
sl_SI: URL za samodejno nalaganje:

en: Automatic
sl_SI: Avtomatsko

en: Automatically rename question code if already exists?
sl_SI: Avtomatsko preimenujem kodo vprašanja, če že obstaja?

en: Available functions
sl_SI: Razpoložljive funkcije

en: Available languages:
sl_SI: Razpoložljivi jeziki:

en: Available space in directory:
sl_SI: Razpoložljiv prostor v mapi:

en: Average
sl_SI: Povprečje

en: Average file size
sl_SI: Povprečna velikost datoteke

en: Average interview time:
sl_SI: Povprečni čas anketiranja:

en: Average no. of files per respondent
sl_SI: Povprečno št. datotek na odzivnika

en: Average size per respondent
sl_SI: Povprečna velikost na odzivnika

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Back to Response Import
sl_SI: Nazaj na uvoz odzivov

en: Back to main menu
sl_SI: Nazaj na glavni meni

en: Back to survey home
sl_SI: Nazaj na domačo stran ankete

en: Background colour for questions (0 black - 255 white)
sl_SI: Barva ozadja za vprašanja (0 črna - 255 bela)

en: Background colour for sections (0 black - 255 white)
sl_SI: Barva ozadja za sekcije (0 črna - 255 bela)

en: Backup entire database
sl_SI: Naredi varnostno kopijo celotne podatkovne baze

en: Bar chart
sl_SI: Stolpčni diagram

en: Base language
sl_SI: Osnovni jezik

en: Base language:
sl_SI: Privzeti jezik:

en: Basic admin notification
sl_SI: Osnovno obvestilo skrbnika

en: Basic attributes
sl_SI: Osnovni atributi

en: Basic email notification is sent to:
sl_SI: Osnovno obvestilo elektronske pošte je bilo poslano na:

en: Basic settings
sl_SI: Osnovne nastavitve

en: Basque
sl_SI: Baskovsko

en: Before
sl_SI: Pred tem

en: Before proceeding please back up your database using a backup tool!
sl_SI: Pred nadaljevanjem prosim naredi varnostno kopijo podatkovne baze z orodjem za izdelavo varnostnih kopij!

en: Before you can add questions you must add a question group first.
sl_SI: Preden lahko dodajaš vprašanja, moraš najprej dodati skupino vprašanj.

en: Before you proceed to the LimeSurvey update, we must first update ComfortUpdate itself.
sl_SI: Preden nadaljuješ s posodabljanjem LimeSurvey, je treba posodobiti sam ComfortUpdate.

en: Belarusian
sl_SI: Belorusko

en: Bengali
sl_SI: bengali

en: Big5 Traditional Chinese
sl_SI: Velikih5 Tradicionalna Kitajščina

en: Binary pseudo charset
sl_SI: Binarni psevdo nabor

en: Binary safe case-insensitive string comparison
sl_SI: Dvojiško varna primerjava niza, ne razlikuj velikih in malih črk

en: Binary safe string comparison
sl_SI: Dvojiško varna primerjava niza

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
sl_SI: Dodaj vse trenutne ankete za anketiranca na črno listo, ko je globalno polje nastavljeno:

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
sl_SI: Dodaj anketiranca na črno listo za vsako novo dodano anketo, ko je globalno polje nastavljeno:

en: Blacklist settings
sl_SI: Nastavitve črne liste

en: Blacklist settings were saved.
sl_SI: Nastavitve črne liste so bile shranjene.

en: Blacklist user:
sl_SI: Uporabnik na črni listi:

en: Blacklisted
sl_SI: Na črnem seznamu

en: Blacklisted participants
sl_SI: Anketiranci na črni listi

en: Borders around questions in PDF:
sl_SI: Robovi okoli vprašanj v PDF:

en: Borders around responses in PDF:
sl_SI: Robovi okoli odzivov v PDF:

en: Bosnian
sl_SI: Bosansko

en: Both
sl_SI: Obe

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
sl_SI: Procesiranje zavrnitvenih sporočil je deaktivirano bodisi na ravni aplikacije bodisi posebej za to anketo.

en: Bounce settings
sl_SI: Nastavitve zavrnitvenih sporočil

en: Bounce settings have been saved.
sl_SI: Nastavitve zavrnitvenih sporočil so bile shranjene.

en: Branch
sl_SI: Veja

en: Browse
sl_SI: Brskaj

en: Browse participants
sl_SI: Izberi udeležence

en: Browse responses
sl_SI: Prebrskaj odzive

en: Browse saved responses
sl_SI: Prebrskaj shranjene odzive

en: Browse survey participants
sl_SI: Prebrskaj udeležence ankete

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
sl_SI: Različica kode je bila uspešno posodobljena na %s.

en: Bulgarian
sl_SI: Bolgarsko

en: But this one isn't.
sl_SI: Vendar ta ni.

en: Button group
sl_SI: Skupina gumbov

en: Buy a new key
sl_SI: Kupi nov ključ

en: By question group
sl_SI: Po skupini vprašanj

en: Bypass date control before sending email:
sl_SI: Zaobidi kontrolo datuma pred pošiljanjem e-pošte:

en: CPDB CSV summary
sl_SI: Povzetek CPDB CSV

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
sl_SI: Slog CSS  za sporočilo, ki je prikazano v števcu med odštevanjem časovne omejitve

en: CSS class(es)
sl_SI: CSS razred(i) (class)

en: CSS class(es):
sl_SI: CSS razred(i) (slass):

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
sl_SI: Slog CSS za sporočilo o 'preteku časovne omejitve'

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
sl_SI: Slog CSS za opozorilo o časovni omejitvi

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
sl_SI: Slog CSS za drugo opozorilo o časovni omejitvi

en: CSV field names
sl_SI: Imena polj CSV

en: CSV file
sl_SI: CSV datoteka

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
sl_SI: Izračunaj vzorčni standardni odklon seznama števil

en: Calculate the sum of values in an array
sl_SI: Izračunaj vsoto vrednosti v razponu

en: Calculates the exponent of e
sl_SI: Izračuna eksponent vrednosti e

en: Calculation
sl_SI: Izračun

en: Can edit?
sl_SI: Lahko ureja?

en: Can't connect to the LDAP directory
sl_SI: Ne morem se povezati na imenik LDAP

en: Can't find user group!
sl_SI: Ne najdem uporabniške skupine!

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
sl_SI: Odgovorov ni mogoče posodobiti ker prihaja do podvajanja njihovih kod.

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel editing
sl_SI: Prekliči urejanje

en: Cannot be changed
sl_SI: Spremembe niso možne

en: Cannot import the VVExport file.
sl_SI: Uvoz datoteke VVExport ni mogoč.

en: Case-insensitive strstr
sl_SI: Niz, ki ne razlikuje med velikostjo črk

en: Catalan
sl_SI: Katalonsko

en: Catalan (Valencian)
sl_SI: Katalonsko (Valencijansko)

en: Category separator
sl_SI: Razmejevalec kategorij

en: Central database
sl_SI: Centralna podatkovna baza

en: Central participant database
sl_SI: Osrednja podatkovna baza udeležencev

en: Central participant management
sl_SI: Središče za upravljanje z uporabniki

en: Central participants database summary
sl_SI: Povzetek osrednje podatkovne zbirke anketirancev

en: Change log
sl_SI: Seznam sprememb

en: Change scenario number
sl_SI: Spremeni številko scenarija

en: Change settings
sl_SI: Spremeni nastavitve

en: Change texts
sl_SI: Spremeni besedila

en: Change the display style of the month when using select boxes
sl_SI: Spremeni slog prikaza meseca, ko so v uporabi izbirna polja

en: Change the language
sl_SI: Spremeni jezik

en: Character set for file import/export:
sl_SI: Kodni nabor za uvoz/izvoz datoteke:

en: Character set of file:
sl_SI: Nabor znakov datoteke:

en: Character set of the file:
sl_SI: Nabor znakov datoteke:

en: Chart type
sl_SI: Vrsta diagrama

en: Chart type:
sl_SI: Tip grafa:

en: Check again
sl_SI: Preveri ponovno

en: Check any that apply
sl_SI: Označite vse, ki ustrezajo

en: Check data
sl_SI: Preverite podatke

en: Check data integrity
sl_SI: Preveri integriteto podatkov

en: Check if the content of a variable is a valid integer value
sl_SI: Preverite ali je vrednost spremenljivke veljavno celo število.

en: Check logic
sl_SI: Preveri logiko

en: Check survey logic for current question group
sl_SI: Preveri logiko ankete za trenutno skupino vprašanj

en: Checkbox layout
sl_SI: Položaj potrditvenega polja

en: Checked
sl_SI: Izbrano

en: Checking basic requirements...
sl_SI: Preverjanje osnovnih zahtev...

en: Checking existing LimeSurvey files...
sl_SI: Preverjam obstoječe LimeSurveyeve datoteke ...

en: Chinese (Simplified)
sl_SI: Kitajsko (poenostavljenja kitajščina)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
sl_SI: Kitajsko (tradicionalna kitajščina - Hong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
sl_SI: Kitajsko (tradicionalna kitajščina - Taiwan)

en: Choice header
sl_SI: Glava izbire

en: Choose one of the following answers
sl_SI: Izberite enega od naslednjih odgovorov

en: Choose the CSV file to upload:
sl_SI: Izberite CSV datoteko:

en: Choose the file to upload:
sl_SI: Izberite datoteko za nalaganje:

en: Choose your language
sl_SI: Izberite jezik

en: Chosen icon:
sl_SI: Izbrana ikona:

en: Circle
sl_SI: Krog

en: Clear
sl_SI: Izbriši

en: Clear selection
sl_SI: Počisti izbiro

en: Click here to log in.
sl_SI: Kliknite tukaj za prijavo.

en: Click here to use ComfortUpdate or to download it.
sl_SI: Klikni tukaj za uporabo ali prenos ComfortUpdate.

en: Click here to use ComfortUpdate.
sl_SI: Klikni tukaj za uporabo ComfortUpdate.

en: Click on the following button if you want to
sl_SI: Kliknite na gumb, če želite

en: Click this button to log out.
sl_SI: Klikni ta gumb za odjavo.

en: Click to adjust.
sl_SI: Klikni za prilagoditev.

en: Click to expand
sl_SI: Klikni za razširitev

en: Clicking 'Yes' will generate tokens for all those in this token list that have not been issued one. Continue?
sl_SI: Če kliknete 'Da', bodo za vse na seznamu, ki jim žeton ni bil izdan, generirani žetoni. Nadaljujem?

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close editor
sl_SI: Zapri urejevalnik

en: Close the picker
sl_SI: Zapri izbirnik

en: Closed group
sl_SI: Zaprta skupina

en: Code
sl_SI: Koda

en: Code filter
sl_SI: Filter kode

en: Code/text separator:
sl_SI: Ločilo med kodo/besedilom:

en: Code:
sl_SI: Koda:

en: Collapse all
sl_SI: Skrči vse

en: Columns
sl_SI: Stolpci

en: ComfortUpdate could not download the update!
sl_SI: ComfortUpdate ni mogel prenesti popravka!

en: ComfortUpdate could not zip the files for your backup
sl_SI: ComfortUpdate ne more zip-ati datotek za tvojo varnostno kopijo

en: ComfortUpdate couldn't remove one or more files that were deleted with the update.
sl_SI: ComfortUpdate ni mogel odstraniti ene ali več datotek, ki so bile odstranjene s posodobitvijo.

en: ComfortUpdate has been updated!
sl_SI: ComfortUpdate je bil posodobljen!

en: ComfortUpdate key
sl_SI: Ključ za ComfortUpdate

en: ComfortUpdate step %s
sl_SI: ComfortUpdate korak %s

en: Comma
sl_SI: Vejca

en: Comma (,)
sl_SI: Vejica (,)

en: Comment
sl_SI: Komentar

en: Comment only when
sl_SI: Komentiraj samo ko

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Compare a string to a regular expression pattern
sl_SI: Primerjaj niz z vzorcem regularnega izraza

en: Comparison operator
sl_SI: Primerjalni operator

en: Compatible
sl_SI: Združljivo

en: Complete only
sl_SI: Samo popolne

en: Completed
sl_SI: Zaključeno

en: Completed responses only
sl_SI: Samo zaključeni odzivi

en: Completed?
sl_SI: Zaključeno?

en: Condition
sl_SI: Pogoj

en: Condition added.
sl_SI: Pogoj dodan.

en: Condition successfully copied
sl_SI: Pogoj uspešno kopiran

en: Condition successfully copied (some were skipped because they were duplicates)
sl_SI: Pogoji so uspešno kopirani (nekateri so bili izpuščeni, ker so se podvajali)

en: Condition updated.
sl_SI: Pogoj posodobljen.

en: Conditional processing
sl_SI: Pogojno procesiranje

en: Conditions
sl_SI: Pogoji

en: Conditions designer
sl_SI: Načrtovanje pogojev

en: Configuration
sl_SI: Konfiguracija

en: Configuration directory is not writable
sl_SI: Konfiguracijska mapa ni zapisljiva

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Confirm your admin password
sl_SI: Potrdite svoje skrbniško geslo

en: Confirmation
sl_SI: Potrditev

en: Confirmation email
sl_SI: Elektronsko sporočilo za potrditev

en: Confirmation email body
sl_SI: Vsebina potrditvene e-pošte

en: Confirmation email body:
sl_SI: Oblika potrditvenega elektronskega sporočila:

en: Confirmation email subject
sl_SI: Zadeva pri epošti o potrditvi

en: Confirmation email subject:
sl_SI: Zadeva (subject) potrditvenga e-mail sporočila:

en: Confirmation of your participation in our survey
sl_SI: Potrditev vaše udeležbe v naši raziskavi

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
sl_SI: Povezava s podatkovno bazo neuspešna. Prosimo preverite lokacijo podatkovne baze, uporabniško ime in geslo ter poskusite znova.

en: Constant
sl_SI: Konstanta

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Continue?
sl_SI: Nadaljuj?

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
sl_SI: Pretvori 8 bitni niz v niz v narekovajih

en: Convert a date/time string to unix timestamp
sl_SI: Spremenite niz datum/čas v unixovo časovno obliko

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
sl_SI: Pretvori niz v narekovajih v 8 bitni niz

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sl_SI: Pretvori vse entitete HTML v primeren znak (vedno uporabi ENT_QUOTES in UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sl_SI: Pretvori vse primerne znake v entitete HTML (vedno uporabi ENT_QUOTES in UTF-8)

en: Convert resource links?
sl_SI: Pretvori povezave virov?

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sl_SI: Pretvori posebne entitete HTML v znake (vedno uporabi ENT_QUOTES in UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sl_SI: Pretvori posebne znake v entitete HTML (vedno uporabi ENT_QUOTES in UTF-8)

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy a survey
sl_SI: Kopiraj anketo

en: Copy advanced settings?
sl_SI: Kopiraj napredne nastavitve?

en: Copy answer options?
sl_SI: Kopiraj možnosti odgovora?

en: Copy conditions
sl_SI: Kopiraj pogoje

en: Copy failed
sl_SI: Kopiranje ni uspelo

en: Copy of survey is completed.
sl_SI: Kopiranje ankete je končano.

en: Copy options
sl_SI: Kopiraj možnosti

en: Copy question
sl_SI: Kopiraj vprašanje

en: Copy subquestions?
sl_SI: Kopiraj podvprašanja?

en: Copy survey
sl_SI: Kopiraj anketo

en: Core plugin can not be disabled.
sl_SI: Vgrajenega vtičnika ni možno onemogočiti.

en: Corner lines
sl_SI: Črte robov

en: Corrected time:
sl_SI: Popravljen čas:

en: Cosine
sl_SI: Kosinus

en: Could not delete user group.
sl_SI: Uporabniške skupine ni bilo mogoče izbrisati.

en: Could not delete user group. No group selected.
sl_SI: Brisanje skupine uporabnikov ni mogoče. Izbrana ni bila nobena skupina.

en: Could not delete user. User was not supplied.
sl_SI: Brisanje uporabnika ni uspelo. Uporabnik ni bil podan.

en: Could not insert all conditions.
sl_SI: Ni bilo mogoče vstaviti vseh pogojev.

en: Could not modify user data.
sl_SI: Urejanje uporabniških podatkov ni bilo mogoče.

en: Could not open file
sl_SI: Ne morem odpreti datoteke

en: Could not remove deleted files
sl_SI: Ni mogoče odstraniti izbrisanih datotek

en: Could not update condition.
sl_SI: Ni bilo mogoče posodobiti pogoja.

en: Count
sl_SI: Število

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
sl_SI: Štej statistiko za vsako vprašanje samo na podlagi skupnega števila odzivov, za katere je bilo vprašanje prikazano

en: Count the number of answered questions in the list
sl_SI: Preštej število odgovorjenih vprašanj v seznamu

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
sl_SI: Preštej odgovorjena vprašanja v seznamu, ki ustrezajo prvemu argumentu

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
sl_SI: Preštej odgovorjena vprašanja v seznamu, ki zadostijo kriteriju (arg op value)

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Create a new question group inside your survey.
sl_SI: Ustvari novo skupino vprašanj znotraj vaše ankete.

en: Create a new survey
sl_SI: Ustvari novo anketo

en: Create a new survey clicking on the %s icon.
sl_SI: Ustvari novo anketo s klikom na %s ikono.

en: Create database
sl_SI: Ustvari podatkovno zbirko

en: Create dummy participants
sl_SI: Ustvari navidezne (dummy) udeležence

en: Create one or more questions inside the new question group.
sl_SI: Ustvari eno ali več vprašanj v novi skupini.

en: Create or import new label set(s)
sl_SI: Ustvari ali uvozi novo skupino odgovorov

en: Create survey
sl_SI: Ustvari anketo

en: Create tokens
sl_SI: Ustvari žetone

en: Create, import, or copy survey
sl_SI: Ustvari, uvozi ali kopiraj anketo

en: Create...
sl_SI: Ustvari ...

en: Create/edit user groups
sl_SI: Dodaj/uredi skupine uporabnikov

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Created by
sl_SI: Ustvaril

en: Credentials are valid but we failed to create a user
sl_SI: Poverilnice so veljavne, vendar ne moremo ustvariti uporabnika

en: Croatian
sl_SI: Hrvaško

en: Current
sl_SI: Trenutno

en: Current database version:
sl_SI: Različica trenutne podatkovne baze:

en: Current group is disabled
sl_SI: Trenutna skupina je onemogočena.

en: Current theme options are applied for this survey.
sl_SI: Za to raziskavo se uporabljajo nastavitve trenutne teme.

en: Current value
sl_SI: Trenutna vrednost

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
sl_SI: Trenutno ni na voljo dodatnih jezikov za to anketo

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
sl_SI: Anketa trenutno ne uporablja pogojev.

en: Custom
sl_SI: Prilagojeno

en: Custom attributes
sl_SI: Prilagojeni atributi

en: Czech
sl_SI: Češko

en: Czech (informal)
sl_SI: Češko (neuradno)

en: DATA TO BE ENTERED
sl_SI: PODATKI ZA VNOS

en: DEC West European
sl_SI: DEC Zahodnoevropsko

en: DOS Central European (cp852)
sl_SI: DOS Srednjeevropsko (cp852)

en: Danish
sl_SI: Dansko

en: Dari
sl_SI: Dari (perzijski)

en: Data consistency check
sl_SI: Pregled doslednosti podatkov

en: Data entry
sl_SI: Vnos podatkov

en: Data entry screen
sl_SI: Stran za vnos podatkov

en: Data redundancy check
sl_SI: Preveri redundančnost podatkov

en: Data selection
sl_SI: Izbor podatkov

en: Data selection:
sl_SI: Izbor odgovorov:

en: Data view control
sl_SI: Upravljanje pregleda podatkov

en: Database
sl_SI: Podatkovna zbirka

en: Database %s has been successfully populated.
sl_SI: Podatkovna zbirka %s je bila uspešno napolnjena.

en: Database configuration
sl_SI: Konfiguracija podatkovne zbirke

en: Database doesn't exist!
sl_SI: Podatkovna zbirka ne obstaja!

en: Database exists
sl_SI: Podatkovna zbirka že obstaja

en: Database has been created.
sl_SI: Podatkovna zbirka je bila ustvarjena.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
sl_SI: Podatkovna zbirka je bila uspešno posodobljena na različico %s

en: Database location
sl_SI: Lokacija baze

en: Database name
sl_SI: Ime podatkovne zbirke

en: Database name:
sl_SI: Ime podatkovne baze:

en: Database password
sl_SI: Geslo za dostop do podatkovne baze

en: Database settings
sl_SI: Nastavitve podatkovne zbirke

en: Database type
sl_SI: Vrsta podatkovne zbirke

en: Database type:
sl_SI: Tip podatkovne baze:

en: Database update
sl_SI: Posodobi podatkovno bazo

en: Database upgrade
sl_SI: Nadgradnja baze

en: Database user
sl_SI: Uporabniško ime za dostop do baze

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
sl_SI: Datum (LLLL-MM-DD) je

en: Date added
sl_SI: Dodan dne

en: Date entered is invalid!
sl_SI: Vnesen datum ni veljaven!

en: Date format:
sl_SI: Oblika datuma:

en: Date is
sl_SI: Datum

en: Date last action
sl_SI: Datum zadnje akcije

en: Date stamp:
sl_SI: Časovni žig:

en: Date stamp?
sl_SI: Časovni žig?

en: Date started
sl_SI: Datum začetka

en: Date submitted
sl_SI: Datum oddaje ankete

en: Date/Time
sl_SI: Datum/Čas

en: Date/Time format
sl_SI: Format datum/čas

en: Datestamp
sl_SI: Datum

en: Day
sl_SI: Dan

en: Deactivate
sl_SI: Deaktiviraj

en: Deactivate Survey
sl_SI: Deaktiviraj anketo

en: Deactivate quotas
sl_SI: Deaktiviraj kvote

en: Deactivate survey
sl_SI: Deaktivirajte anketo

en: Deactivated result tables
sl_SI: Deaktivirane tabele rezultatov

en: Deactivation
sl_SI: Deaktivacija

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
sl_SI: Pozdravljeni {FIRSTNAME},
    
    Pred kratkim smo vas povabili k sodelovanju v anketi.
    
    Opazili smo, da ankete še niste izpolnili, in bi vas radi opozorili, da je anketa še vedno na voljo za izpolnjevanja, če želite sodelovati.
    
    Naslov ankete je:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Za sodelovanje, kliknite na spodnjo povezavo.
    
    S spoštovanjem,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknite sem za sodelovanje v anketi:
    {SURVEYURL}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
sl_SI: Pozdravljeni {FIRSTNAME},
    
    Vi ali nekdo z vašim email naslovom se je registriral za sodelovanje v spletni anketi z naslovom {SURVEYNAME}.
    
    Za sodelovanje v anketi, kliknite spodnjo povezavo:
    
    {SURVEYURL}
    
    Če imate vprašanja v zvezi z anketo ali pa se niste registrirali za sodelovanje in menite, da ste to sporočilo dobili pomotoma, stopite v kontakt z {ADMINNAME} na {ADMINEMAIL}.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
sl_SI: Pozdravljeni {FIRSTNAME},
    
    Ta email potrjuje, da ste izpolnili anketo z naslovom {SURVEYNAME} in da so bili vaši odzivi shranjeni. Hvala za sodelovanje.
    
    Za vsa morebitna vprašanja kontaktirajte {ADMINNAME} na {ADMINEMAIL}.
    
    S spoštovanjem,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
sl_SI: Pozdravljeni {FIRSTNAME},
    
    Povabljeni ste k sodelovanju v anketi.
    
    Naslov ankete je:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Za sodelovanje, kliknite na spodnjo povezavo.
    
    S spoštovanjem,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknite sem za sodelovanje v anketi:
    {SURVEYURL}

en: Decimal mark:
sl_SI: Decimalna oznaka:

en: Decrease
sl_SI: Zmanjšaj

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default HTML editor mode:
sl_SI: Privzeti način urejevalnika HTML:

en: Default answer for scale %s:
sl_SI: Privzeti odgovor za skalo %s:

en: Default answer value:
sl_SI: Privzeta vrednost odgovora:

en: Default answers
sl_SI: Privzeti odgovori

en: Default attribute name:
sl_SI: Privzeto ime atributa:

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
sl_SI: Privzete koordinate zemljevida ob prvem nalaganju strani. Format: geografska širina [presledek] geografska dolžina

en: Default language
sl_SI: Privzet jezik:

en: Default position
sl_SI: Privzeti položaj

en: Default scenario
sl_SI: Privzet scenarij

en: Default site admin email:
sl_SI: Privzeti e-naslov skrbnika strani:

en: Default site bounce email:
sl_SI: Privzeti email za odgovore na email:

en: Default site language:
sl_SI: Privzeti jezik strani:

en: Default value for option 'Other':
sl_SI: Privzeta vrednost za možnost 'Drugo':

en: Default value settings were successfully saved.
sl_SI: Nastavitve privzetih vrednosti so bile uspešno shranjene.

en: Default value:
sl_SI: Privzeta vrednost:

en: Default:
sl_SI: Privzeto:

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete User
sl_SI: Izbriši uporabnika

en: Delete all conditions
sl_SI: Izbriši vse pogoje

en: Delete all conditions in this scenario
sl_SI: Izbriši vse pogoje v tem scenariju

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
sl_SI: Izbriši vse nepopolne odgovore, ki ustrezajo žetonu, za katerega je bil popoln odgovor že zabeležen

en: Delete all notifications
sl_SI: Izbriši vsa opozorila

en: Delete attribute
sl_SI: Izbriši atribut

en: Delete checked items!
sl_SI: Izbrane možnosti izbrisane!

en: Delete condition
sl_SI: Odstrani pogoj

en: Delete current question group
sl_SI: Izbriši trenutno skupino vprašanj

en: Delete current user group
sl_SI: Briši trenutno skupino uporabnikov

en: Delete exported participants:
sl_SI: Izbriši izvožene udeležence:

en: Delete from central panel, associated surveys and all associated responses
sl_SI: Izbriši iz osrednjega panela, povezanih anket in vseh povezanih odgovorov

en: Delete from the central panel and associated surveys
sl_SI: Izbriši iz osrednjega panela in povezanih anket

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
sl_SI: Iz podatkovne zbirke izbriši anketirance, ki so globalno na črni listi:

en: Delete label set
sl_SI: Izbriši seznam odgovorov

en: Delete marked responses
sl_SI: Izbriši označene odzive

en: Delete only from the central panel
sl_SI: Izbriši samo iz osrednjega panela

en: Delete participant
sl_SI: Izbriši udeleženca

en: Delete participants table
sl_SI: Izbriši tabelo udeležencev:

en: Delete question(s)
sl_SI: Izbriši vprašanje(a)

en: Delete quotas
sl_SI: Izbriši kvote

en: Delete responses
sl_SI: Izbriši odzive

en: Delete survey
sl_SI: Izbriši anketo

en: Delete survey group not possible
sl_SI: Brisanje skupine vprašanj ni možno.

en: Delete survey participant
sl_SI: Izbriši udeleženca ankete

en: Delete survey participants
sl_SI: Izbriši izbrane udeležence

en: Delete survey participants table
sl_SI: Izbriši tabelo udeležencev ankete

en: Delete surveys
sl_SI: Izbriši ankete

en: Delete table
sl_SI: Izbriši tabelo

en: Delete the selected entries
sl_SI: Izbriši izbrane vnose

en: Delete this attribute
sl_SI: Izbriši to lastnost

en: Delete this attribute:
sl_SI: Izbriši to lastnost:

en: Delete this entry
sl_SI: Izbriši ta vnos

en: Delete this participant
sl_SI: Izbriši tega udeleženca

en: Delete this response
sl_SI: Izbriši ta odziv

en: Delete token attribute %s
sl_SI: Izbriši lastnost žetona %s

en: Delete user
sl_SI: Briši uporabnika

en: Delete user group
sl_SI: Izbriši uporabniško skupino

en: Delete value
sl_SI: Izbriši vrednost

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Deleting User
sl_SI: Brisanje uporabnika

en: Deleting answers: %u answers deleted
sl_SI: Brisanje odgovorov: %u odgovorov izbrisanih

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
sl_SI: Brisanje ocen: %u vnosov ocen izbrisanih

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
sl_SI: Brisanje pogojev: %u pogojev izbrisanih

en: Deleting groups: %u groups deleted
sl_SI: Brisanje skupin: %u skupin izbrisanih

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
sl_SI: Brisanje atributov vprašanja: %u atributov izbrisanih

en: Deleting questions: %u questions deleted
sl_SI: Brisanje vprašanj: %u vprašanj izbrisanih

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
sl_SI: Brisanje jezikovnih nastavitev ankete: %u jezikovnih nastavitev ankete izbrisanih

en: Deleting survey table: %s
sl_SI: Brisanje anketne tabele: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
sl_SI: Brisanje anket: %u anket izbrisanih

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
sl_SI: Če boste izbrisali to skupino, bodo izbrisana tudi vsa vprašanja, ki pripadajo tej skupini. Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Deleting this question will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
sl_SI: Z brisanjem tega vprašanja se bodo izbrisale tudi možnosti odgovorov in vsebovana podvprašanja. Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
sl_SI: Samo predstavitveni način: nalaganje datotek je na tem sistemu onemogočeno.

en: Demo mode: Login credentials are prefilled - just click the Login button.
sl_SI: Demo način: Prijavne poverilnice so predizpolnjene - le klikni na tipko za Prijavo.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
sl_SI: Predstavitveni način: nalaganje datotek predloge je onemogočeno.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
sl_SI: Predstavitveni način: nalaganje predlog je onemogočeno.

en: Description of the survey
sl_SI: Opis ankete

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: Destination URL:
sl_SI: Ciljni URL:

en: Destination question group:
sl_SI: Ciljna skupina vprašanja:

en: Detailed Error
sl_SI: Podrobna napaka

en: Detailed admin notification
sl_SI: Podrobno obvestilo skrbnika

en: Detailed admin notification subject:
sl_SI: Zadeva podrobnega obvestila skrbnika:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
sl_SI: Podrobno obvestilo po elektronski pošti skupaj z odzivom je bilo poslano na:

en: Determine whether a variable is considered to be empty
sl_SI: Ugotovi ali je vrednost spremenljivke prazna

en: Did Not Save
sl_SI: Ni bilo shranjeno

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
sl_SI: Mapa z imenom `%s` že obstaja - izberite drugačno ime

en: Disable chart
sl_SI: Onesposobi tabelo

en: Disable map display
sl_SI: Izključi prikaz zemljevida

en: Disable only
sl_SI: Samo onemogoči

en: Disable the next button until time limit expires
sl_SI: Onemogoči gumb naprej, dokler časovna omejitev ne poteče

en: Disable the prev button until the time limit expires
sl_SI: Onemogoči gumb nazaj, dokler časovna omejitev ne poteče

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Display
sl_SI: Prikaži

en: Display CPDB participants
sl_SI: Prikaži CPDB udeležence

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
sl_SI: Prikaži 'sporočilo o omejenem času', ko je še toliko sekund do konca (sporočilo ne bo prikazano, če ga pustite praznega)

en: Display a chart in the statistics?
sl_SI: Prikaži diagram v statistiki?

en: Display as bar chart
sl_SI: Prikaži kot stolpični grafikon

en: Display as pie chart
sl_SI: Prikaži kot tortni grafikon

en: Display attribute warnings:
sl_SI: Prikaz opozoril lastnosti:

en: Display chart
sl_SI: Prikaži diagram

en: Display chart:
sl_SI: Prikaži graf:

en: Display columns
sl_SI: Prikaži stolpce

en: Display dropdown boxes
sl_SI: Prikaži spustne sezname

en: Display logo:
sl_SI: Prikaži logo:

en: Display map
sl_SI: Prikaži zemljevid

en: Display min and max value under the slider
sl_SI: Prikaži najmanjšo in največjo vrednost pod drsnikom

en: Display mode:
sl_SI: Način prikaza:

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
sl_SI: Števila prikaži z decimalno vejico, če je potrebna

en: Display participants
sl_SI: Prikaži anketirance

en: Display rows
sl_SI: Prikaži vrstice

en: Display slider min and max value
sl_SI: Prikaži najmanjšo in največjo vrednost drsnika

en: Display survey tokens after adding?
sl_SI: Prikaži žetone ankete po dodajanju?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
sl_SI: Prikaži 'sporočilo o poteku časovne omejitve', ko je še toliko sekund pred 'akcijo časovne omejitve' (če pustite prazno, je privzeto 1 sekunda)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
sl_SI: Prikaži drugo 'sporočilo o omejenem času', ko je še toliko sekund do konca (sporočilo ne bo prikazano, če ga pustite praznega)

en: Display type
sl_SI: Tip prikaza

en: Display:
sl_SI: Prikaži:

en: Displaying {count} survey(s).
sl_SI: Prikazujem {count} anketo(i/e).

en: Displaying {start}-{end} of {count} result(s).
sl_SI: Prikazujem {start}-{end} od {count} rezultatov.

en: Do you really want to continue?
sl_SI: Resnično želite nadaljevati?

en: Do you really want to delete all marked responses?
sl_SI: Ali res želite izbrisati vse označene odzive?

en: Do you really want to delete this label set?
sl_SI: Ali res želite izbrisati to skupino vprašanj?

en: Do you really want to delete this response?
sl_SI: Ali res želite izbrisati ta odziv?

en: Do you want to delete this user?
sl_SI: Ali želiš izbrisati tega uporabnika?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
sl_SI: Ali želite ustvariti ustrezne tabele v podatkovni zbirki?

en: Don't import if label set already exists:
sl_SI: Ne uvozi, če seznam odgovorov že obstaja:

en: Done. Test your survey using the %s icon.
sl_SI: Dokončano. Anketo lahko testirate s pomočjo ikone %s.

en: Dot (.)
sl_SI: Pika (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
sl_SI: Elemente iz levega seznama premaknite na desnega z dvo-klikom ali potegni-in-spusti potegom z miško - vaši pomembni elementi naj bodo prvi na desnem seznamu, razvrščeni navzdol do najmanj pomembnega elementa.

en: Doughnut
sl_SI: Krof

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Download CSV file
sl_SI: Prenesi CSV datoteko

en: Download all files in this response as a zip file
sl_SI: Prenesi vse datoteke v tem odzivu kot datoteko zip

en: Download archive
sl_SI: Prenesi arhiv

en: Download error!
sl_SI: Napaka pri prenosu!

en: Download marked files
sl_SI: Prenesi označene datoteke

en: Download the data and the syntax file.
sl_SI: Prenesi podatkovno in sintaktično datoteko.

en: Download this file
sl_SI: Prenesi to datoteko

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
sl_SI: Povleci in spusti žebljiček na želeno lokacijo. Žebljiček lahko premakneš tudi z desnim klikom.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
sl_SI: Povlecite ta atribut v drug stolpec, da ga preslikate v osrednjo podatkovno zbirko anketirancev

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
sl_SI: Polje CSV spustite na obstoječi atribut anketiranca s spodnjega seznama, da vanj izvozite podatke

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
sl_SI: Polje CSV spustite na to območje, da ustvarite nov atribut anketiranca in vanj izvozite podatke.

en: Drop-down list
sl_SI: Spustni seznam

en: Dropdown fields
sl_SI: Spustni seznami

en: Dropdown prefix/suffix
sl_SI: Spuščajoča predpona/pripona

en: Dropdown separator
sl_SI: Razmejevalec spustnega menija

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
sl_SI: Najdene so bile podvojene kode, ti vnosi ne bodo posodobljeni

en: Duplicate label set name
sl_SI: Podvoji ime nabora oznak

en: Duplicate records removed
sl_SI: Podvojeni zapisi odstranjeni

en: Duplicates are determined by:
sl_SI: Podvojeni vnosi so določeni glede na:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
sl_SI: Podvojeni vnosi bodo poiskani s kombinacijo imena, priimka in elektronskih naslovov.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
sl_SI: Podvojeni zapisi v tej CSV datoteki bodo zaznani z uporabo lastnosti participant_id.

en: Dutch
sl_SI: Nizozemsko

en: Dutch (informal)
sl_SI: Nizozemsko (neuradno)

en: E-mail:
sl_SI: E-pošta:

en: EM value
sl_SI: EM vrednost

en: ERROR MESSAGE
sl_SI: SPOROČILO O NAPAKI

en: EUC-JP Japanese
sl_SI: EUC-JP Japonsko

en: EUC-KR Korean
sl_SI: EUC-KR Korejsko

en: Each answer may only be a number.
sl_SI: Vsak odgovor je lahko le številka.

en: Each answer must be %s
sl_SI: Vsak odgovor mora biti %s

en: Each answer must be at least %s
sl_SI: Vsak odgovor mora biti vsaj %s

en: Each answer must be at most %s
sl_SI: Vsak odgovor mora biti največ %s

en: Each answer must be between %s and %s
sl_SI: Vsak odgovor mora biti med %s in %s

en: Each question has its own graph type defined in its advanced settings.
sl_SI: Vsako vprašanje ima definiran svoj lasten tip grafa v naprednih nastavitvah.

en: Earlier than:
sl_SI: Prej kot:

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Group
sl_SI: Uredi skupino

en: Edit URL parameter
sl_SI: Popravi URL parameter

en: Edit answer options
sl_SI: Uredi možnosti odgovora

en: Edit answer options
sl_SI: Uredi možnosti odgovora

en: Edit answer options for this question
sl_SI: Uredi možnosti odgovora za to vprašanje

en: Edit attribute
sl_SI: Uredi atribut

en: Edit condition
sl_SI: Uredi pogoj

en: Edit current question group
sl_SI: Uredi trenutno skupino vprašanj

en: Edit current user group
sl_SI: Spremeni trenutno skupino uporabnikov

en: Edit default answer values
sl_SI: Uredi privzete vrednosti odgovora

en: Edit default answers
sl_SI: Uredi privzete odgovore

en: Edit email templates
sl_SI: Spremeni nastavitve predlog za e-maile

en: Edit global settings
sl_SI: Uredi globalne nastavitve

en: Edit label set
sl_SI: Uredi nabor oznak

en: Edit label sets
sl_SI: Uredi seznam odgovorov

en: Edit participant
sl_SI: Uredi udeleženca

en: Edit permissions
sl_SI: Uredi dovoljenja

en: Edit question
sl_SI: Uredi vprašanje

en: Edit quota
sl_SI: Uredi kvoto

en: Edit response URL
sl_SI: Uredi odzivni URL

en: Edit subquestions
sl_SI: Uredi podvprašanje

en: Edit subquestions
sl_SI: Uredi podvprašanja

en: Edit subquestions for this question
sl_SI: Uredi podvprašanja za to vprašanje

en: Edit survey participant
sl_SI: Uredi udeleženca ankete

en: Edit survey permissions
sl_SI: Spremeni dovoljenja ankete

en: Edit survey permissions for group %s
sl_SI: Uredi dovoljenja ankete skupine %s

en: Edit survey permissions for user %s
sl_SI: Uredi dovoljenja ankete za uporabnika %s

en: Edit survey settings
sl_SI: Uredi nastavitve za anketo

en: Edit text elements and general settings
sl_SI: Uredi besedilne elemente in splošne nastavitve

en: Edit this attribute
sl_SI: Uredite to lastnost

en: Edit this entry
sl_SI: Uredi ta vnos

en: Edit this participant
sl_SI: Uredi tega udeleženca

en: Edit this response
sl_SI: Uredi ta odziv

en: Edit this survey participant
sl_SI: Uredi udeleženca te ankete

en: Edit this token
sl_SI: Uredi ta žeton

en: Edit user group
sl_SI: Urejanje skupine uporabnikov

en: Edit user permissions for user %s
sl_SI: Uredi dovoljenja za uporabnika %s

en: Edit value
sl_SI: Uredi vrednost

en: Editing
sl_SI: Urejanje

en: Editing %s
sl_SI: Urejam %s

en: Editing response (ID %s)
sl_SI: Urejanje odziva (ID %s)

en: Editing user
sl_SI: Urejanje uporabnika

en: Editing user group (Owner: %s)
sl_SI: Urejanje skupine uporabnikov  (Lastnik: %s)

en: Either admin login name, password or email is empty
sl_SI: Bodisi admin prijavno ime, geslo ali e-poštni naslov je prazno

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
sl_SI: Bodisi ste bili predolgo neaktivni, nimate omogočenih piškotkov v vašem brskalniku ali pa je prišlo do problema z vašo povezavo.

en: Email
sl_SI: Elektronski naslov

en: Email address
sl_SI: Elektronski naslov

en: Email address is not valid.
sl_SI: Neveljaven e-mail naslov.

en: Email address of the survey administrator
sl_SI: Elektronski naslov skrbnika ankete

en: Email address:
sl_SI: E-poštni naslov:

en: Email batch size:
sl_SI: Velikost email skupine:

en: Email from the token
sl_SI: E-mail iz žetona

en: Email from token
sl_SI: Elektronski naslov iz žetona

en: Email method:
sl_SI: Email način:

en: Email settings
sl_SI: Email nastavitve

en: Email status
sl_SI: Stanje e-maila

en: Email templates
sl_SI: Predloge e-pošte

en: Email templates successfully saved.
sl_SI: Predloge elektronske pošte so bile shranjene.

en: Email to %s failed. Error Message:
sl_SI: Pošiljanje sporočila na %s ni uspelo. Sporočilo o napaki:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
sl_SI: Email za {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) je v čakanju: žeton še ni veljaven.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
sl_SI: Email za {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) preskočen: žeton ni več veljaven.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
sl_SI: Pošiljanje elektronskega sporočila za {NAME} ({EMAIL}) ni uspelo.

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
sl_SI: Sporočilo ni bilo poslano, ker je vključen predstavitveni način.

en: Email:
sl_SI: Elektronski naslov:

en: Enable assessment mode:
sl_SI: Omogoči način vrednotenja:

en: Enable chart
sl_SI: Usposobi tabelo

en: Enable map display
sl_SI: Vključi prikaz zemljevida

en: Encryption type:
sl_SI: Vrsta kodiranja:

en: End
sl_SI: Konec

en: End URL:
sl_SI: Končna povezava:

en: End message:
sl_SI: Končno sporočilo:

en: End: %s
sl_SI: Konec: %s

en: English
sl_SI: Angleško

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
sl_SI: Zagotovi najmanjše število možnih odgovorov (0=Ni omejitve)

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
sl_SI: Vnesite logično enačbo za preverjanje celega vprašanja.

en: Enter a header text for the first scale
sl_SI: Vnesite naslov za prvo skalo

en: Enter a header text for the second scale
sl_SI: Vnesi naslov za drugo skalo

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
sl_SI: Vpišite ime in geslo za to anketo in kliknite shrani.

en: Enter a new key
sl_SI: Vnesi nov ključ

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
sl_SI: Vnesite ID vprašanja, da iz prejšnjega vprašanja dobite vrstni red podvprašanj

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
sl_SI: Vnesite kode vprašanj z več možnostmi (ločene s podpičjem) da izločite odgovarjajoče odgovore v tem vprašanju.

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
sl_SI: Vnesite kode vprašanj z več možnostmi (ločene s podpičjem) da prikažete samo odgovarjajoče odgovore v tem vprašanju.

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
sl_SI: Vnesite vaše podatke in poslali vam bomo e-mail s podatki in povezavo za sodelovanje v anketi.

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
sl_SI: Vnesite naslov strežnika in port, npr.: imap.gmail.com:995

en: Enter your labels:
sl_SI: Vnesi oznake:

en: Equals
sl_SI: Je enako

en: Equals sum value
sl_SI: Enako vrednosti vsote

en: Equals:
sl_SI: Je enak:

en: Equation
sl_SI: Enačba

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error Files List
sl_SI: Senzam datotek z napakami

en: Error code:
sl_SI: Koda napake:

en: Error files list
sl_SI: Seznam datotek z napako

en: Error in SQL update
sl_SI: Težava v posodobitvi SQL

en: Error message returned by IMAP:
sl_SI: Poslano sporočilo o napaki od IMAP:

en: Error on %s for subquestion %s: %s
sl_SI: Napaka na %s za podvprašanje %s: %s

en: Error saving results
sl_SI: Napaka pri shranjevanju rezultatov

en: Error while creating zip file
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju zip datoteke

en: Error while updating template permissions.
sl_SI: Prišlo je do napake med posodabljanjem dovoljenj za predlogo.

en: Error. Deleted %s attribute(s). Error message: %s
sl_SI: Napaka. Izbrisanih %s atributov. Sporočilo napake: %s

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
sl_SI: Napaka: 'other' je rezervirana beseda.

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
sl_SI: Napaka: Elektronska pošta ni bila poslana. To je lahko posledica nastavitev PHP strežnika. Odgovori na anketo so bili shranjeni, vendar ne boste dobili elektronske pošte s podrobnostmi. Za v prihodnje si zapišite "ime" in "geslo" .

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
sl_SI: Napaka: Tabela odzivov ne obstaja. Anketa ne more biti deaktivirana.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
sl_SI: Napaka: za to vprašanje ni možnih odgovorov ali pa v tem jeziku ne obstajajo.

en: Error: There are no answers defined for this question.
sl_SI: Napaka: to vprašanje nima določenega še nobenega odgovora.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
sl_SI: Napaka: uporabiti želite podvojene kode odgovorov

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
sl_SI: Napaka: uporabiti želite podvojene kode odgovorov.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
sl_SI: Napaka: uporabiti želite podvojene kode podvprašanj.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
sl_SI: Napaka: Vpisati morate naslov skupine za vsak jezik.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
sl_SI: Napaka: Vpisati morate ime seznama odgovorov.

en: Estonian
sl_SI: Estonsko

en: Everybody
sl_SI: Vsi

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
sl_SI: Vse zglede vredu. Nadaljujte z naslednjim korakom.

en: Example data
sl_SI: Primer podatkov

en: Exclude answers?
sl_SI: Izloči odgovore?

en: Exclude quotas?
sl_SI: Izloči kvote?

en: Exclude record IDs?
sl_SI: Izloči ID?

en: Exclude survey permissions?
sl_SI: Izloči dovoljenja ankete?

en: Exclusive option
sl_SI: Izključujoča možnost

en: Execute survey
sl_SI: Zaženi anketo

en: Existing LID: %s
sl_SI: Obstoječi LID: %s

en: Existing attribute
sl_SI: Obstoječi atribut

en: Existing participant attributes
sl_SI: Obstoječi atributi anketiranca

en: Exit and clear survey
sl_SI: Izhod in brisanje ankete

en: Expand all
sl_SI: Razširi vse

en: Expected expressions separated by commas
sl_SI: Pričakovani izrazi, ločeni z vejicami

en: Expected left parentheses after function name
sl_SI: Za imenom funkcije pričakujem oklepaj

en: Expected right parentheses
sl_SI: Pričakovan zaklepaj

en: Expert mode
sl_SI: Napredni način

en: Expiration
sl_SI: Iztek

en: Expiration date/time:
sl_SI: Datum/čas poteka:

en: Expire survey
sl_SI: Nastavi anketo kot poteklo

en: Expired
sl_SI: Poteklo

en: Expired: %s
sl_SI: Datum poteka: %s

en: Expiry date/time:
sl_SI: Datum/ura poteka:

en: Exponential expression
sl_SI: Eksponentna enačba

en: Export
sl_SI: Izvoz

en: Export
sl_SI: Izvoz

en: Export VV file
sl_SI: Izvozi datoteko VV

en: Export a VV survey file
sl_SI: Izvozi anketno datoteko VV

en: Export as...
sl_SI: Izvozi kot ...

en: Export data
sl_SI: Izvoz podatkov

en: Export format:
sl_SI: Izvozni format:

en: Export label set
sl_SI: Izvozi nabor oznak

en: Export language:
sl_SI: Izvozi jezik:

en: Export multiple label sets
sl_SI: Izvozi več seznamov odgovorov

en: Export participants
sl_SI: Izvozi udeležence

en: Export printable survey
sl_SI: Izvozi anketo, ki jo lahko natisnete

en: Export questions as:
sl_SI: Izvozi vprašanja kot:

en: Export resources as ZIP archive
sl_SI: Izvozi vire v arhiv ZIP

en: Export responses as:
sl_SI: Izvozi odgovore kot:

en: Export results
sl_SI: Izvozi rezultate

en: Export selected label sets
sl_SI: Izvozi izbrane sezname odgovorov

en: Export survey
sl_SI: Izvozi anketo

en: Export survey archive
sl_SI: Izvozi arhiv ankete

en: Export survey results
sl_SI: Izvozi rezultate ankete

en: Export survey structure
sl_SI: Izvozi strukturo ankete

en: Export syntax
sl_SI: Izvozi sintakso

en: Export this label set
sl_SI: Izvozi seznam odgovorov

en: Export this question group
sl_SI: Izvozi trenutno skupino vprašanj

en: Export this question to PDF.
sl_SI: Izvoz tega vprašanja v PDF.

en: Export tokens
sl_SI: Izvozi gesla

en: Export:
sl_SI: Izvozi:

en: Expression Manager
sl_SI: Upravljalnik izrazov

en: Extra comma found in function
sl_SI: Odvečna vejica

en: Extra right parentheses detected
sl_SI: Preveč zaklepajev

en: Extra token found after expressions
sl_SI: Za izrazi je najden dodaten žeton

en: Extra tokens found
sl_SI: Najdeni dodatni žetoni

en: Failed
sl_SI: Ni uspelo

en: Failed to activate the plugin.
sl_SI: Vklop vtičnika ni uspel.

en: Failed to add group! Group Name was not supplied.
sl_SI: Dodajanje skupine ni uspelo! Ime skupine ni bilo vpisano.

en: Failed to add group! Group already exists.
sl_SI: Dodajanje skupine ni uspelo! Skupina že obstaja.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
sl_SI: Dodajanje skupine ni uspelo! Ime skupine je daljše od 20 znakov.

en: Failed to add user
sl_SI: Dodajanje uporabnika ni uspelo

en: Failed to add user group.
sl_SI: Dodajanje skupine uporabnikov ni uspelo.

en: Failed to add user.
sl_SI: Dodajanje uporabnika ni uspelo.

en: Failed to create token entries
sl_SI: Ustvarjanje dostopnih gesel ni bilo uspešno

en: Failed to deactivate the plugin.
sl_SI: Izklop vtičnika ni uspel.

en: Failed to delete answer
sl_SI: Brisanje odgovora ni uspelo

en: Failed to edit user group!
sl_SI: Urejanje skupine uporabnikov ni uspelo!

en: Failed to open the inbox of the bounce email account.
sl_SI: Napaka pri odpiranju prejema zavrnjenega email računa.

en: Failed to open the uploaded file!
sl_SI: Odpiranje naložene datoteke ni uspelo.

en: Failed to remove user.
sl_SI: Odstranjevanje uporabnika ni uspelo.

en: Failed to update answer:
sl_SI: Ne morem posodobiti vprašanja:

en: Failed to update answers
sl_SI: Posodabljanje odgovora ni uspelo

en: Failed to update survey permissions!
sl_SI: Neuspešno spreminjanje dovoljenj ankete.

en: Failed.
sl_SI: Spodletelo.

en: Fax to:
sl_SI: Fax:

en: February
sl_SI: Februar

en: Female
sl_SI: ženski

en: Field caption
sl_SI: Naslov polja

en: Field description
sl_SI: Opis polja

en: Fields marked with an asterisk (%s) are mandatory.
sl_SI: Polja označena z zvezdico (%s) so obvezna.

en: Fields with %s*%s are required.
sl_SI: Zahtevana so polja z %s*%s

en: File
sl_SI: Datoteka

en: File %s
sl_SI: Datoteka %s

en: File %s deleted
sl_SI: Datoteka %s je bila izbrisana

en: File %s uploaded
sl_SI: Datoteka %s naložena

en: File backup created: %s
sl_SI: Varnostna kopija je ustvarjena: %s

en: File count
sl_SI: Število datotek

en: File metadata
sl_SI: Metapodatki datoteke

en: File name
sl_SI: Ime datoteke

en: File seems empty or has only one line
sl_SI: Zdi se, da je datoteka prazna, ali pa ima samo eno vrstico

en: File size
sl_SI: Velikost datoteke

en: File system
sl_SI: Datotečni sistem

en: File upload
sl_SI: Nalaganje datoteke

en: File upload succeeded.
sl_SI: Nalaganje datoteke je uspelo.

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Files imported:
sl_SI: Uvožene datoteke:

en: Files skipped:
sl_SI: Izpuuščene datoteke:

en: Filter HTML for XSS:
sl_SI: Filtriraj HTML za XSS:

en: Filter blank email addresses:
sl_SI: Filtiraj prazne e-mail naslove

en: Filter by email address:
sl_SI: Filtriranje po elektronskih naslovih:

en: Filter by language:
sl_SI: Filtriranje po jeziku:

en: Filter duplicate records:
sl_SI: Filtriraj podvojene zapise:

en: Filter the available answers by this value
sl_SI: Filtriraj odgovore, ki so na voljo po tej vrednosti

en: Filtered from statistics script
sl_SI: Filtrirano iz statistik

en: Finalize response submission
sl_SI: Zaključi pošiljanje odziva

en: Find first occurrence of a string
sl_SI: Najdi prvo pojavitev zaporedja

en: Find highest value
sl_SI: Najdi največjo vrednost

en: Find lowest value
sl_SI: Najdi najnižjo vrednost

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
sl_SI: Poišči položaj prvega nahajališča zaporedja (case insensitive)

en: Find position of first occurrence of a string
sl_SI: Najdi položaj prve pojavitve zaporedja

en: Find whether the type of a variable is string
sl_SI: Ugotovi če je vrednost spremenljivke zaporedje

en: Finds whether a value is not a number
sl_SI: Ugotovi če vrednost spremenljivke ni številka

en: Finds whether a variable is NULL
sl_SI: Ugotovi če je spremenljivka NULL

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
sl_SI: Ugotovi če je spremenljivka številka ali številčno zaporedje

en: Finds whether the type of a variable is float
sl_SI: Poišče, če je vrsta spremenljivke plavajoča

en: Finish
sl_SI: Zaključek

en: Finnish
sl_SI: Finsko

en: First choice
sl_SI: Prva izbira

en: First line contains the code of questions:
sl_SI: Prva vrstica vsebuje kode vprašanj:

en: First name
sl_SI: Ime

en: First name from token
sl_SI: Prvo ime iz žetona

en: First name:
sl_SI: Ime:

en: Follow the following link to update it
sl_SI: Če ga želite posodobiti, kliknite na sledečo povezavo

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
sl_SI: Naslednje ankete še niso aktivne, lahko pa se nanje prijavite.

en: Font size of PDFs:
sl_SI: Velikost črk v PDF:

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
sl_SI: Za lažje odpiranje v MS Excel, spremenite pripono datoteke v 'tab' ali 'txt'

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
sl_SI: V spustnem seznamu izbiri prikaži toliko vrstic

en: Forbidden Extension
sl_SI: Nedovoljen tip datoteke

en: Force HTTPS:
sl_SI: Prisilite HTTPS

en: Forgot your password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Format
sl_SI: Oblika

en: Format a GMT date/time
sl_SI: Uredi GMT datum/čas

en: Format a local date/time
sl_SI: Uredi lokalni datum/uro

en: Format a local time/date as integer
sl_SI: Uredi lokalni čas/datum kot celo število

en: Format a number with grouped thousands
sl_SI: Formatiraj število tako, da grupiraš tisočice

en: Format: %s
sl_SI: Oblika: %s

en: Found
sl_SI: Najdena

en: Found & writable
sl_SI: Najdena in zapisljiva

en: French
sl_SI: Francosko

en: Fula
sl_SI: Fula (afriški)

en: Full
sl_SI: Polno

en: Full answers
sl_SI: Polni odgovori

en: Full name
sl_SI: Polno ime

en: Full name:
sl_SI: Polno ime:

en: Full names
sl_SI: Polna imena

en: Full question text
sl_SI: Polno besedilo vprašanja

en: Full responses
sl_SI: Celotni odzivi

en: Full selector
sl_SI: Polna izbira

en: Full template editor
sl_SI: Napredni urejevalnik predlog

en: Function does not support %s arguments
sl_SI: Funkcija ne podpira %s argumentov

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
sl_SI: Funkcija podpira toliko argumentov (-1 = neomejeno): %s

en: GB2312 Simplified Chinese
sl_SI: GB2312 Poenostavljena Kitajščina

en: GBK Simplified Chinese
sl_SI: GBK Poenostavljena Kitajščina

en: GEOSTD8 Georgian
sl_SI: GEOSTD8 Gruzijsko

en: GNU General Public License:
sl_SI: Splošno dovoljenje GNU:

en: Galician
sl_SI: Galicijsko

en: Gender
sl_SI: Spol

en: General
sl_SI: Splošno

en: General filters
sl_SI: Splošni filtri

en: General options
sl_SI: Splošne nastavitve

en: General settings
sl_SI: Glavne nastavitve

en: General settings & texts
sl_SI: Splošne nastavitve in besedila

en: Generate a random integer
sl_SI: Ustvari naključno celo število

en: Generate tokens
sl_SI: Ustvari dostopna gesla

en: Georgian
sl_SI: Gruzijsko

en: German
sl_SI: Nemško

en: German (informal)
sl_SI: Nemško (neuradno)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
sl_SI: Uporabi unix timestamp za datum (vseh 6 argumentov je opcijskih)

en: Get order from previous question
sl_SI: Dobi vrstni red iz prejšnjega vprašanja

en: Get string length
sl_SI: Izračunaj dolžino zaporedja

en: Get the default location using the user's IP address?
sl_SI: Dobi privzeto lokacijo na podlagi uporabnikovega naslova IP?

en: Get the integer value of a variable
sl_SI: Dobi celi del števila

en: Get value of pi
sl_SI: Dobi vrednost pi

en: Global settings
sl_SI: Globalne nastavitve

en: Global settings were saved.
sl_SI: Globalne nastavitve so bile shranjene.

en: Go to question
sl_SI: Pojdi na vprašanje

en: Go to question group
sl_SI: Pojdi na skupino vprašanj

en: Go to survey
sl_SI: Pojdi na anketo

en: Go to today
sl_SI: Pojdi na danes

en: Google Analytics Tracking ID:
sl_SI: ID za spremljanje Googlove Analitike:

en: Google Analytics settings:
sl_SI: Nastavitve za Google Analytics:

en: Google Analytics style:
sl_SI: Stil za Google Analytics:

en: Google Maps
sl_SI: Google zemljevidi

en: Google Maps API key:
sl_SI: Google Maps API Ključ:

en: Google Translate API key:
sl_SI: Google Translate API ključ:

en: Graph labels:
sl_SI: Oznake grafa:

en: Greater than
sl_SI: Večje kot

en: Greater than (Strings)
sl_SI: Večje kot (nizi)

en: Greater than or equal to
sl_SI: Večje ali enako kot

en: Greater than or equal to (Strings)
sl_SI: Večje ali enako kot (nizi)

en: Greater than:
sl_SI: Večje kot:

en: Greek
sl_SI: Grško

en: Group
sl_SI: Skupina

en: Group 1: The first lot of questions
sl_SI: Skupina 1: Prvi del vprašanj

en: Group ID
sl_SI: ID skupine

en: Group by Group
sl_SI: Po skupinah

en: Group by group
sl_SI: Skupina za skupino

en: Group cant be deleted, because of depending conditions
sl_SI: Skupina ne more biti izbrisana zaradi odvisnih pogojev.

en: Group could not be deleted
sl_SI: Skupine ni mogoče izbrisati

en: Group description
sl_SI: Opis skupine

en: Group description:
sl_SI: Opis skupine:

en: Group member can only see own group:
sl_SI: Člani skupin lahko vidijo samo lastno skupino

en: Group members
sl_SI: Člani skupine

en: Group name
sl_SI: Ime skupine

en: Group not found
sl_SI: Skupina ni bila najdena

en: Group not found.
sl_SI: Skupina ni najdena.

en: Group of checkboxes
sl_SI: Skupina potrditvenih polij

en: Group order
sl_SI: Vrstni red skupin

en: Group quick actions
sl_SI: Hitre akcije za skupino

en: Group time
sl_SI: Skupinski čas

en: Group:
sl_SI: Skupina:

en: Group:
sl_SI: Skupina:

en: Groups to which I belong
sl_SI: Skupine, katerim pripadam

en: Gujarati
sl_SI: Gujarati (indijski)

en: HP West European
sl_SI: HP Zahodnoevropsko

en: HTML editor
sl_SI: HTML urejevalnik

en: HTML source
sl_SI: HTML vir

en: Header for first scale
sl_SI: Naslov za prvo skalo

en: Header for second scale
sl_SI: Naslov za drugo skalo

en: Heading
sl_SI: Glava

en: Headings
sl_SI: Naslovi

en: Hebrew
sl_SI: Hebrejsko

en: Height of dropdown
sl_SI: Višina spustnega seznama

en: Hello %s,
sl_SI: Pozdravljeni, %s,

en: Help about this question
sl_SI: Pomoč pri tem vprašanju

en: Help:
sl_SI: Pomoč:

en: Hidden
sl_SI: Skrit

en: Hide advanced settings
sl_SI: Skrij napredne nastavitve

en: Hide both
sl_SI: Skrij oboje

en: Hide both (Forced by the system administrator)
sl_SI: Skrij oboje (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: Hide the tip that is normally shown with a question
sl_SI: Skrij namig, ki je navadno prikazan z geslom

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
sl_SI: Skrij to vprašanje. To je uporabno, ko želite vključiti podatke s pomočjo predizpolnjenih odgovorov.

en: Hide tip
sl_SI: Skrij namig

en: Hindi
sl_SI: Hindijsko

en: Hint when response is not valid
sl_SI: Namig, ko odziv ni veljaven

en: Hint when response is valid
sl_SI: Namig, ko je odziv veljaven

en: Home page settings
sl_SI: Nastavitve domače strani

en: Horizontal
sl_SI: Vodoravno

en: Hour
sl_SI: Ura

en: How many roads must a man walk down?
sl_SI: Po koliko cestah se mora človek sprehoditi?

en: How many rows to display
sl_SI: Število vrstic za prikaz

en: However it is very important that you clear your browser cache now. After that please click the button below.
sl_SI: Zelo pomembno je, da sedaj počistiš predpomnilnik brskalnika. Po tem prosim klikni gumb spodaj.

en: Huge Free Text
sl_SI: Ogromno besedilo

en: Hungarian
sl_SI: Madžarsko

en: I accept
sl_SI: Sprejmem

en: IFrame embedding allowed:
sl_SI: IFrame vgrajevanje dovoljeno:

en: IP Addresses will be logged
sl_SI: IP številke bodo zabeležene

en: IP Info DB API Key:
sl_SI: Informacije IP DB API ključ:

en: IP address
sl_SI: Naslov IP

en: IP as default location
sl_SI: IP kot privzeta lokacija

en: ISO 8859-1 West European (latin1)
sl_SI: ISO 8859-1 Zahodnoevropska (latin1)

en: ISO 8859-7 Greek
sl_SI: ISO 8859-7 Grško

en: ISO 8859-8 Hebrew
sl_SI: ISO 8859-8 Hebrejsko

en: ISO 8859-9 Turkish (latin5)
sl_SI: ISO 8859-9 Turško (latin5)

en: Icelandic
sl_SI: Islandsko

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Icon:
sl_SI: Ikona:

en: Identifier
sl_SI: Identifikator

en: Identifier:
sl_SI: Identifikator:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
sl_SI: Če pride do napake ste morda to proceduro pognali večkrat.

en: If necessary the database will be updated in a final step.
sl_SI: Po potrebi bo podatkovna baza posodobljena v zadnjem koraku.

en: If necessary the database will be updated.
sl_SI: Podatkovna zbirka bo posodobljena, če bo potrebno.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
sl_SI: Če je katero od podvprašanj označeno, bo ta vrednost dodana vsakemu od označenih podvprašanj.

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
sl_SI: Če podatkovna zbirka še ne obstaja, bo ustvarjena (poskrbite za ustrezne uporabniške pravice). Nasprotno, če v podatkovni zbirki LimeSurveyeve tabele že obstajajo, bodo po namestitvi avtomatsko nadgrajene.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
sl_SI: Če povezava ne deluje in vključite HTTPS, se bo LimeSurvey sesul in do njega ne boste mogli dostopati.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
sl_SI: Če uporabnik označi vse možnosti, odznači vse in označi nabor možnosti v nastavitvi "Izključujoča možnost"

en: If tokens are used, the public may register for this survey
sl_SI: Če uporabljate gesla se anketiranci, ki niso bili povabljeni za sodelovanje, lahko registrirajo.

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
sl_SI: Če ste na črni listi, vendar bi radi sodelovali v tej anketi in prejemali vabila, prosimo kliknite na spodnjo povezavo:
    {OPTINURL}

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
sl_SI: V kolikor uporabljate funkcije žetona ali pa e-poštno obveščanje, morate nastaviti e-poštni naslov  skrbnika.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
sl_SI: V kolikor izberete %s, v tekstovno polje vpišite vašo izbiro.

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
sl_SI: Če boste to tabelo izbrisali, za dostop do ankete žetoni ne bodo več potrebni.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
sl_SI: Če ne želite sodelovati v anketi in ne želite več prejemati povabil k sodelovanju, kliknite na naslednjo povezavo:
    {OPTOUTURL}

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
sl_SI: Če ste vpisali tudi e-mail naslov boste prejeli e-mail s potrebnimi podatki.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
sl_SI: Če imate v zvezi s tem sporočilom kakršnokoli vprašanje, se obrnite na skrbnika strani na %s. Najlepša hvala!

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
sl_SI: Če vam je bil izdan žeton, ga vpišite v spodnje polje in kliknite za nadaljevanje.

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
sl_SI: Če odstraniš ta atribut, boš izgubil vse informacije.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
sl_SI: Če zamenjate način za e-sporočila, boste morali pregledati predloge za e-sporočil in jih prilagoditi novi obliki

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
sl_SI: Če vključite anonimne odzive in ustvarite tabelo žetonov, bo LimeSurvey izpolnjene žetone označil samo z 'Y' namesto z datumom in uro in tako zagotovil anonimnost anketirancev.

en: If you used an identifying token to access this survey, please rest assured that this token will not be stored together with your responses. It is managed in a separate database and will only be updated to indicate whether you did (or did not) complete this survey. There is no way of matching identification tokens with survey responses.
sl_SI: Če ste uporabili identifikacijski žeton za dostop do te ankete, bodite prepričani, da ta žeton ne bo shranjen skupaj z vašimi odgovori. Upravlja se v ločeni bazi podatkov in bo posodobljen le, da bo pokazal, ali ste to raziskavo dokončali ali ne. Ni nobenega načina ujemanja identifikacijskih žetonov z odgovori.

en: If you want to apply original theme options, click here:
sl_SI: Če želite ponastaviti originalne nastavitve teme, kliknite tukaj:

en: If you want to export blacklisted participants, set "Hide blacklisted participants" to "No" in CPDB settings.
sl_SI: Če želite izvozti udeležence na črni listi, nastavite "Skrij udeležence na črni listi" na "Ne" v CPDB nastavitvah.

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
sl_SI: Če želite uvoziti anketo v starejšo instalacijo ali ima vaša anketa težavo: uporabite starejšo različico (izbere se samodejno, če je nekaj kode podvojene).

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
sl_SI: Če želite lahko naložite še %s datotek; v nasprotnem se lahko vrnete na anketo.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
sl_SI: Če si podatkovno zbirko s kom delite, priporočamo predpono "lime_", sicer lahko polje pustite prazno.

en: Ignored columns
sl_SI: Prezrti stolpci

en: Images
sl_SI: Slike

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import CSV
sl_SI: Uvozi CSV

en: Import Label Set
sl_SI: Uvozi nabor oznak

en: Import VV file
sl_SI: Uvozi datoteko VV

en: Import a VV response data file
sl_SI: Uvozi datoteko z odzivi VV

en: Import a VV survey file
sl_SI: Uvozi anketno datoteko VV

en: Import a group
sl_SI: Uvozi skupino

en: Import a question
sl_SI: Uvoz vprašanja

en: Import a survey
sl_SI: Uvozi anketo

en: Import as not finalized answers?
sl_SI: Uvozi kot nedokončane odgovore?

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
sl_SI: Uvoz ni uspel. Izbrali ste napačen tip datoteke '%s'.

en: Import label set resources
sl_SI: Uvozi vire nabora oznak

en: Import label set(s)
sl_SI: Uvozi seznam odgovorov

en: Import of label set(s) is completed.
sl_SI: Uvoz nabora (naborov) oznak je končan.

en: Import of survey is completed.
sl_SI: Uvoz ankete je zaključen.

en: Import old tokens
sl_SI: Uvozi stare žetone

en: Import participants from:
sl_SI: Uvozi udeležence iz:

en: Import question group
sl_SI: Uvozi skupino vprašanj

en: Import resources ZIP archive
sl_SI: Uvozi datoteko ZIP z viri

en: Import responses
sl_SI: Uvozi odzive

en: Import responses from a deactivated survey table
sl_SI: Uvozi odzive iz deaktivirane anketne tabele

en: Import survey
sl_SI: Uvozi anketo

en: Import survey data
sl_SI: Uvozi podatke za anketo

en: Import survey participants from CSV file
sl_SI: Uvozi udeležence ankete iz CSV datoteke

en: Import survey participants from LDAP
sl_SI: Uvozi udeležence ankete iz LDAP imenika

en: Import survey resources
sl_SI: Uvozi vire ankete

en: Important instructions
sl_SI: Pomembna navodila

en: Imported Files List
sl_SI: Seznam uvoženih datotek

en: Imported files list
sl_SI: Seznam uvoženih datotek

en: Imported files:
sl_SI: Uvožene datoteke:

en: Imported resources for
sl_SI: Uvoženi viri za

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
sl_SI: Skupine ni mogoče izbrisati, ker obstaja vsaj eno vprašanje s pogojem na vprašanja iz te skupine.

en: In the printable version replace the relevance equation with this explanation text.
sl_SI: V tiskani verziji menjajte ustreznostno enačbo s tem besedilom.

en: Inactive
sl_SI: Neaktivno

en: Include:
sl_SI: Dodaj:

en: Incomplete only
sl_SI: Samo nepopolne

en: Incomplete responses
sl_SI: Nepopolni odgovori

en: Incomplete responses only
sl_SI: Samo nepopolni odzivi

en: Incorrect permissions in your %s folder.
sl_SI: Nepravilne pravice v mapi %s

en: Incorrect username and/or password!
sl_SI: Napačno uporabniško ime in/ali geslo!

en: Increase
sl_SI: Povečaj

en: Incremental
sl_SI: Postopno

en: Indonesian
sl_SI: Indonezijsko

en: Info
sl_SI: Informacije

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
sl_SI: Prvotnega Superskrbnika ni mogoče izbrisati!

en: Initialise participant table
sl_SI: Ponastavi tabelo udeležencev

en: Inline HTML editor
sl_SI: Vgrajeni urejevalnik HTML

en: Input
sl_SI: Vnos

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
sl_SI: Vstavitve prelom strani pred tem vprašanjem tako da nastavite to na Da.

en: Insert page break in printable view
sl_SI: Vstavi prelom strani v pogledu za tiskanje

en: Inserting the label set failed.
sl_SI: Vstavljanje nabora oznak je spodletelo.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
sl_SI: Vstavi prelome vrstic HTML pred vse znake za novo vrstico v nizu

en: Instructions for the impatient
sl_SI: Navodila za nestrpne

en: Integer only
sl_SI: Samo številke

en: Interfaces
sl_SI: Vmesniki

en: Internal database authentication method is not allowed for this user
sl_SI: Overjanje z uporabo notranje podatkovne baze ni dovoljeno za tega uporabnika

en: Interview time
sl_SI: Čas anketiranja

en: Invalid PERL Regular Expression: %s
sl_SI: Neveljaven regularni izraz PERL: %s

en: Invalid email address.
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov.

en: Invalid group id
sl_SI: Neveljaven id skupine

en: Invalid group number for this survey:
sl_SI: Napačna številka skupine za to anketo:

en: Invalid question id
sl_SI: Neveljaven id vprašanja

en: Invalid screen name
sl_SI: Neveljavno ime zaslona

en: Invalid survey ID
sl_SI: Neveljaven ID ankete

en: Invalid survey id
sl_SI: Neveljaven id ankete

en: Invalid type.
sl_SI: Neveljaven tip.

en: Invalid value(s) on the stack
sl_SI: Neveljavne vrednosti na skladu

en: Invitation
sl_SI: Povabilo

en: Invitation email
sl_SI: Sporočilo s povabilom

en: Invitation email body
sl_SI: Oblika elektronske pošte za povabilo

en: Invitation email subject
sl_SI: Zadeva pri epošti o povabilu

en: Invitation email subject:
sl_SI: Zadeva v elektronskem sporočilu s povabilom:

en: Invitation email:
sl_SI: Elektronski naslov za povabilo:

en: Invitation sent date
sl_SI: Datum vabila

en: Invitation sent to:
sl_SI: Povabilo poslano na:

en: Invitation sent?
sl_SI: Poslano povabilo?

en: Invitation status:
sl_SI: Stanje povabila:

en: Invitation to participate in a survey
sl_SI: Povabilo za sodelovanje v anketi

en: Invitations & reminders
sl_SI: Vabila in opomniki

en: Invited
sl_SI: Povabljen

en: Irish
sl_SI: Irsko

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
sl_SI: Je prazen (manjkajoč) odgovor dovoljen, če je nastavljeno 'Enako vrednosti vsote' ali 'Najmanjša vrednost vsote'?

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
sl_SI: Naj bo udeleženec primoran podati komentar naložene datoteke?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
sl_SI: Naj bo udeleženec primoran podati naslov naložene datoteke?

en: Is your ComfortUpdate up to date?
sl_SI: Ali je ComfortUpdate posodobljen?

en: It is missing a quota message for the following languages:
sl_SI: Za naslednje jezike manjka sporočilo o kvoti:

en: It is presented group by group.
sl_SI: Prikaz ankete po skupinah.

en: It is presented on one single page.
sl_SI: Prikaz celotne ankete na eni strani.

en: It is presented question by question.
sl_SI: Prikaz ankete po vprašanjih.

en: It seems that the ComfortUpdate server is not responding. Please try again in few minutes or contact the LimeSurvey team.
sl_SI: Zdi se, da se strežnik ComfortUpdate ne odziva. Prosim poskusi še enkrat čez nekaj minut ali kontaktiraj ekipo LimeSurvey.

en: It seems that your server doesn't support PHP CURL Library. Please install it before proceeding to ComfortUpdate.
sl_SI: Zdi se, da tvoj strežnik ne podpira PHP CURL knjižnjice. Prosim namesti jo preden nadaljuješ na ComfortUpdate.

en: It uses cookies for access control.
sl_SI: Uporabljeni so piškotki (cookie) za kontrolo dostopa.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
sl_SI: To bo izbrisalo tudi pripadajoče datoteke, če so bile priložene tej anketi.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
sl_SI: Z uporabo LimeSurveya je še vedno mogoče izvesti statistiko odzivov.

en: Italian
sl_SI: Italijansko

en: Italian (informal)
sl_SI: Italijansko (neformalno)

en: Iterate survey
sl_SI: Ponovi anketo

en: January
sl_SI: Januar

en: Japanese
sl_SI: Japonsko

en: Join array elements with a string
sl_SI: Spoji elemente polja z nizom

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
sl_SI: Združi nize, vrni združen niz. Funkcija je alias za implode("",argN)

en: July
sl_SI: Julij

en: June
sl_SI: Junij

en: KOI8-R Relcom Russian
sl_SI: KOI8-R Relcom Rusko

en: KOI8-U Ukrainian
sl_SI: KOI8-U Ukrainsko

en: Key can't be null!
sl_SI: Ključe ne sme biti nedefinirana vrednost!

en: Kinyarwanda
sl_SI: Ruandščina

en: Korean
sl_SI: Korejsko

en: Kurdish (Sorani)
sl_SI: Kurdsko (Sorani)

en: LDAP authentication
sl_SI: LDAP overovitev

en: LDAP authentication failed: LDAP PHP module is not available.
sl_SI: LDAP overjanje ni uspelo: LDAP PHP modul ni nameščen.

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
sl_SI: LDAP je onemogočen oziroma LDAP poizvedba ni določena.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
sl_SI: Poizvedbe LDAP so definirane s strani skrbnika v konfiguracijski datoteki  /application/config/ldap.php .

en: LDAP query
sl_SI: LDAP poizvedba

en: Label
sl_SI: Labela

en: Label %s
sl_SI: Oznaka %s

en: Label column width
sl_SI: Širina stolpca za oznake

en: Label for 'Other:' option
sl_SI: Oznaka za možnost 'Drugo:'

en: Label set ID
sl_SI: ID množice oznak

en: Label set browser
sl_SI: Pregled seznamov odgovorov

en: Label set import summary
sl_SI: Povzetek uvoza nabora oznak

en: Label set name
sl_SI: Ime nabora oznak

en: Label set properties sucessfully updated.
sl_SI: Lastnosti nabora oznak uspešno posodobljene.

en: Label set sucessfully deleted.
sl_SI: Nabor oznak uspešno izbrisan.

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
sl_SI: Seznam odgovorov ni ni bil uvožen, ker isti seznam odgovorov obstaja.

en: Label sets
sl_SI: Nabori oznak

en: Label sets list
sl_SI: Seznam množice oznak

en: Label:
sl_SI: Oznaka:

en: Labels
sl_SI: Oznake

en: Labels sucessfully updated
sl_SI: Oznake uspešno posodobljene

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Language Switch
sl_SI: Zamenjava jezika

en: Language code
sl_SI: Koda jezika

en: Language selection
sl_SI: Izbira jezika

en: Language successfully deleted
sl_SI: Jezik uspešno odstranjen

en: Language:
sl_SI: Jezik:

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Languages:
sl_SI: Jeziki:

en: Last VV version
sl_SI: Zadnja VV različica

en: Last invited
sl_SI: Zadnji povabljen

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Last name from token
sl_SI: Priimek iz žetona

en: Last name:
sl_SI: Priimek:

en: Last page
sl_SI: Zadnja stran

en: Last reminder sent date
sl_SI: Zadnji opomnik poslan na dan

en: Last visited question:
sl_SI: Zadnje obiskano vprašanje:

en: Last visited survey:
sl_SI: Nazadnje obiskana anketa:

en: Later than:
sl_SI: Kasneje kot:

en: Latvian
sl_SI: Latvijsko

en: Launch the survey with this token
sl_SI: Zaženi anketo s tem žetonom

en: Less than
sl_SI: Manj kot

en: Less than (Strings)
sl_SI: Manj kot (nizi)

en: Less than or equal to
sl_SI: Manj ali enako kot

en: Less than or equal to (Strings)
sl_SI: Manj ali enako kot (nizi)

en: Less than:
sl_SI: Manj kot:

en: License
sl_SI: Dovoljenje

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
sl_SI: LimeSurvey lahko poskuša izdelati to podatkovno zbirko.

en: LimeSurvey has been installed successfully.
sl_SI: LimeSurvey je bil uspešno nameščen.

en: LimeSurvey installer
sl_SI: LimeSurveyev namestitveni program

en: LimeSurvey online manual
sl_SI: Spletni vodič LimeSurvey

en: LimeSurvey version
sl_SI: Različica LimeSurvey-a

en: Limit
sl_SI: Omejitev

en: Limit the number of possible answers
sl_SI: Omeji število možnih odgovorov

en: Limit time to answer question (in seconds)
sl_SI: Omeji čas za odgovor na vprašanje (v sekundah)

en: Line %s
sl_SI: Vrstica %s

en: Line %s : %s %s (%s) - token : %s
sl_SI: Vrstica %s : %s %s (%s) - žeton : %s

en: Line %s: Fields found: %s Expected: %s
sl_SI: Vrstica %s: Najdena polja: %s Pričakovano: %s

en: Line chart
sl_SI: Linijski graf

en: List
sl_SI: Seznam

en: List (Dropdown)
sl_SI: Seznam (izbirni seznam)

en: List (Radio)
sl_SI: Seznam (izbirni gumb)

en: List active surveys
sl_SI: Seznam aktivne ankete

en: List available surveys
sl_SI: Prikaži razpoložljive ankete

en: List questions
sl_SI: Prikaži vprašanja

en: List survey publicly:
sl_SI: Objavi anketo na javnem seznamu:

en: List surveys
sl_SI: Seznam anket

en: List with comment
sl_SI: Seznam s komentarjem

en: Lithuanian
sl_SI: Litovsko

en: Load now
sl_SI: Naložite zdaj

en: Load unfinished survey
sl_SI: Naloži nedokončano anketo

en: Loading translations
sl_SI: Nalagam prevode

en: Loading...
sl_SI: Nalagam...

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Log in
sl_SI: Prijava

en: Logic
sl_SI: Logika

en: Logic File for Survey #
sl_SI: Logična datoteka za Anketo #

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Logout successful.
sl_SI: Odjava uspela.

en: Long Free Text
sl_SI: Dolgo besedilo

en: Luxembourgish
sl_SI: Luksemburščina

en: MYSQL version is only %s
sl_SI: Verzija MYSQL je samo %s

en: MYSQL version required:
sl_SI: Zahtevana MYSQL različica:

en: Mac Central European
sl_SI: Mac Srednjeevropsko

en: Mac West European
sl_SI: Mac Zahodnoevropsko

en: Macedonian
sl_SI: Makedonsko

en: Mail to all Members
sl_SI: Elektronsko obvestilo vsem uporabnikom

en: Main Admin Screen
sl_SI: Glavno skrbniško okno

en: Maintenance!
sl_SI: Vzdrževanje!

en: Make a comment on your choice here:
sl_SI: Vnesite komentar:

en: Make a string lowercase
sl_SI: Spremeni zaporedje v male začetnice

en: Make a string uppercase
sl_SI: Spremeni zaporedje v velike začetnice

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
sl_SI: Naredi polje  'Drugo:' s komentarjem za obvezno, ko je možnost 'Drugo' aktivna

en: Make these mappings automatic in future
sl_SI: Naj bodo te preslikave v prihodnje avtomatske

en: Malay
sl_SI: Malajsko

en: Male
sl_SI: moški

en: Maltese
sl_SI: Malteško

en: Manage attribute fields
sl_SI: Upravljaj polja atributov

en: Manage attributes
sl_SI: Uredi atribute

en: Manage label sets
sl_SI: Upravljaj množice oznak

en: Manage survey administrators
sl_SI: Upravljaj skrbnike ankete

en: Manage your key
sl_SI: Uredi svoj ključ

en: Mandatory
sl_SI: Obvezno

en: Mandatory Question
sl_SI: Obvezno vprašanje

en: Mandatory field:
sl_SI: Obvezno polje:

en: Mandatory fields:
sl_SI: Obvezna polja:

en: Mandatory:
sl_SI: Obvezno:

en: Mandatory?
sl_SI: Obvezno?

en: Map height
sl_SI: Višina zemljevida

en: Map width
sl_SI: Širina zemljevida

en: Map your participant attributes to an existing token attribute or create a new one
sl_SI: Preslikaj atribute anketirancev na obstoječa atribut žetona ali ustvari novega

en: Map zoom level
sl_SI: Nivo povečave zemljevida

en: Marathi
sl_SI: Marathi (indijski)

en: March
sl_SI: Marec

en: Mask questions
sl_SI: Maskirana vprašanja

en: Max number of files
sl_SI: Največje število datotek

en: Maximum
sl_SI: Največ

en: Maximum answers
sl_SI: Največ odgovorov

en: Maximum characters
sl_SI: Največ znakov

en: Maximum characters allowed
sl_SI: Največje število dovoljenih znakov

en: Maximum columns for answers
sl_SI: Največje število stolpcev za vprašanja

en: Maximum file size allowed (in KB)
sl_SI: Maksimalna velikost datoteke (v KB)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
sl_SI: Največje število datotek, ki jih udeleženec lahko naloži za to vprašanje

en: Maximum sum value
sl_SI: Največja vsota vrednosti

en: Maximum sum value of multiple numeric input
sl_SI: Največja vsota vrednosti več številskih vnosov

en: Maximum value
sl_SI: Največja vrednost

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
sl_SI: Največja vrednost za polje (več-fleksibilno) tip vprašanja

en: Maximum value of the numeric input
sl_SI: Najvišja vrednost številčnega vnosa

en: Maximum:
sl_SI: Največ:

en: May
sl_SI: Maj

en: Maybe you don't have permission.
sl_SI: Morda nimate pravic.

en: Median:
sl_SI: Mediana:

en: Members
sl_SI: Člani

en: Message
sl_SI: Besedilo

en: Message:
sl_SI: Sporočilo:

en: Min number of files
sl_SI: Najmanjše število datotek

en: Minimum
sl_SI: Najmanj

en: Minimum answers
sl_SI: Najmanj odgovorov

en: Minimum date
sl_SI: Najmanjši datum

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
sl_SI: Najmanjše število datotek, ki jih mora udeleženec naložiti za to vprašanje

en: Minimum requirements
sl_SI: Minimalne zahteve

en: Minimum section height (mm)
sl_SI: Najmanjša višina sekcije (mm)

en: Minimum sum value
sl_SI: Najmanjša vrednost vsote

en: Minimum value
sl_SI: Najmanjša vrednost

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
sl_SI: Najmanjša vrednost za polje (več-fleksibilno) tip vprašanja

en: Minimum value of the numeric input
sl_SI: Najnižja vrednost številčnega vnosa

en: Minimum:
sl_SI: Najmanj:

en: Minute
sl_SI: Minuta

en: Minute step interval
sl_SI: Korak minut

en: Missing %s closing right parentheses
sl_SI: Manjka %s zaklepajev

en: Missing columns
sl_SI: Manjkajoči stolpci

en: Mobile
sl_SI: Mobilno

en: Mongolian
sl_SI: Mongolsko

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Month display style
sl_SI: Način prikaza meseca

en: Move on without warning
sl_SI: Nadaljuj brez opozorila

en: Move to question:
sl_SI: Premakni se na vprašanje:

en: Moving user templates to new location at %s...
sl_SI: Premikam predloge uporabnika na novo lokacijo: %s...

en: Multiple Numerical Input
sl_SI: Več številskih odgovorov

en: Multiple Short Text
sl_SI: Več kratkih besedilnih vnosov

en: Multiple choice
sl_SI: Več možnosti

en: Multiple choice questions
sl_SI: Vprašanja z več izbirami

en: Multiple choice with comments
sl_SI: Več možnosti s komentarjem

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
sl_SI: Vsota več številskih vnosov mora biti enaka tej vrednosti

en: My first question group
sl_SI: Moja prva skupina vprašanj

en: My user groups
sl_SI: Moje uporabniške skupine

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name [ID]
sl_SI: Ime [ID]

en: Name of the survey
sl_SI: Ime ankete

en: Name of the survey administrator
sl_SI: Ime skrbnika ankete

en: Name:
sl_SI: Ime:

en: Navigation
sl_SI: Navigacija

en: Navigation delay (seconds):
sl_SI: Zamik navigacije v sekundah:

en: New UNSTABLE update available:
sl_SI: Nova NESTABILNA izdaja je na voljo:

en: New answer option
sl_SI: Nova možnost odgovora

en: New entry was added.
sl_SI: Nov zapis je bil dodan.

en: New files were successfully installed.
sl_SI: Nove datoteke so bile uspešno nameščene.

en: New files will be downloaded and installed.
sl_SI: Nove datoteke bodo prenešene in nameščene.

en: New key
sl_SI: Nov ključ

en: New label set
sl_SI: Nov nabor oznak

en: New password: %s
sl_SI: Novo geslo: %s

en: New question group was saved.
sl_SI: Nova skupina vprašanj je bila shranjena.

en: New quota
sl_SI: Nova kvota

en: New quota saved
sl_SI: Nova kvota je shranjena

en: New scenario number:
sl_SI: Številka novega scenarija:

en: New survey
sl_SI: Nova anketa

en: New survey id:
sl_SI: Nov id ankete:

en: New survey title:
sl_SI: Naslov nove ankete:

en: New update available:
sl_SI: Nova posodobitev je na voljo:

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Next century
sl_SI: Naslednje stoletje

en: Next choice
sl_SI: Naslednja izbira

en: Next decade
sl_SI: Naslednje desetletje

en: Next month
sl_SI: Naslednji mesec

en: Next year
sl_SI: Naslednje leto

en: No
sl_SI: Ne

en: No (Forced by the system administrator)
sl_SI: Ne (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: No CFIELDNAME field set!
sl_SI: Nobeno polje CFIELDNAME ni nastavljeno!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
sl_SI: Manjka GID (številka skupine). Ne morem uvoziti vprašanja

en: No HTML editor
sl_SI: Brez HTML urejevalnika

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
sl_SI: Manjka SID (številka ankete). Ne morem uvoziti vprašanja.

en: No Username selected.
sl_SI: Uporabniško ime ni bilo izbrano.

en: No answer
sl_SI: Brez odgovora

en: No answer:
sl_SI: Ni odgovora:

en: No answers have been set for this quota.
sl_SI: Za to kvoto ni bilo nastavljenih vprašanj.

en: No available surveys
sl_SI: Na voljo ni nobene ankete

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
sl_SI: Pogojev ni bilo mogoče kopirati (zaradi duplikatov)

en: No database action required!
sl_SI: Ukrepi s podatkovno zbirko niso potrebni!

en: No file selected
sl_SI: Nobena datoteka ni bila izbrana

en: No group found!
sl_SI: Ne najdem nobene skupine!

en: No invitation code is needed to complete the survey.
sl_SI: Za dokončanje ankete povabilo s kodo ni potrebno.

en: No label sets found.
sl_SI: Ni najdenih skupin oznak.

en: No matching CFIELDNAME group!
sl_SI: Ni ujemajoče se skupine CFIELDNAME!

en: No matching CQID
sl_SI: Ni ujemajočega CQID-ja

en: No matching group
sl_SI: Ni ujemajoče se skupine

en: No matching question
sl_SI: Ni ujemajočega se odgovora

en: No matching survey
sl_SI: Ni ujemajoče se ankete

en: No new participants were created
sl_SI: Ustvarjen ni bil noben nov anketiranec

en: No notifications found
sl_SI: Ni najdenih opozoril

en: No of surveys
sl_SI: Število anket

en: No old responses found.
sl_SI: Ne najdem starih odzivov.

en: No participant information lost.
sl_SI: Nobena informacija o anketirancu ni bila izgubljena.

en: No participants deleted
sl_SI: Noben udeleženec ni bil izbrisan

en: No participants found.
sl_SI: Ni najdenih udeležencev.

en: No permission
sl_SI: Ni dovoljenja

en: No question group found.
sl_SI: Najdena ni bila nobena skupina odgovorov.

en: No question group in this survey
sl_SI: V tej anketi ni skupine vprašanj

en: No question index will be shown with this format.
sl_SI: Pri tej obliki ni prikazan indeks vprašanja.

en: No questions found.
sl_SI: Nobeno vprašanje ni bilo najdeno.

en: No questions groups found.
sl_SI: Nobena skupina vprašanj ni bila najdena.

en: No quotas
sl_SI: Ni kvot

en: No quotas have been set for this survey
sl_SI: Za to anketo niso nastavljene kvote

en: No reminder(s) sent
sl_SI: Opozorila niso bila poslana

en: No replacement variable available for this field
sl_SI: Za to polje ni na voljo spremenljivke za zamenjavo

en: No responses are lost.
sl_SI: Noben odziv ni bil izgubljen.

en: No server answer
sl_SI: Ni odgovora strežnika

en: No server answer!
sl_SI: Ni odziva strežnika!

en: No shared participants found
sl_SI: Ni najdenih skupnih udeležencev

en: No simple graph for this question type
sl_SI: Ni preprostega grafa za ta tip vprašanja

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
sl_SI: Podan ni bil noben ID ankete. Ankete ni mogoče kopirati

en: No survey participants found.
sl_SI: Ni najdenih udeležencev ankete.

en: No surveys found.
sl_SI: Nobenih anket ni najti.

en: No syntax errors detected in this survey.
sl_SI: V tej anketi ni bilo zaznane nobene sintaktične napake.

en: No update available for your version.
sl_SI: Za vašo različico ni na voljo nobena posodobitev.

en: No user groups found.
sl_SI: Nobene skupine uporabnikov ni najti.

en: No, thanks.
sl_SI: Ne hvala.

en: Nobody
sl_SI: Nihče

en: Nominal
sl_SI: Številsko

en: None
sl_SI: Noben

en: None found
sl_SI: Ni zadetkov

en: None selected
sl_SI: Nič ni izbrano

en: Norwegian (Bokmal)
sl_SI: Norveško (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
sl_SI: Norveško (Nynorsk)

en: Not Selected
sl_SI: Ni izbrano

en: Not a valid expression
sl_SI: Neveljavni izraz

en: Not active.
sl_SI: Ni aktivno.

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
sl_SI: Vsi odgovori niso bili shranjeni. To se običajno zgodi zaradi omejitev strežnika (PHP nastavitve max_input_vars). Prosimo, obrnite se na svojega sistemskega skrbnika.

en: Not all emails were sent:
sl_SI: Vsa e-pošta ni bila poslana:

en: Not all labels were updated successfully.
sl_SI: Vse oznake niso bile uspešno posodobljene.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
sl_SI: Vsa podvprašanja niso bila shranjena. To se običajno zgodi zaradi omejitev strežnika (PHP nastavitev max_input_vars). Prosimo, obrnite se na svojega sistemskega skrbnika.

en: Not completed or Not displayed
sl_SI: Ni dokončan ali ni prikazan

en: Not displayed
sl_SI: Niso prikazani

en: Not enough response data
sl_SI: Ni dovolj podatkov odziva

en: Not enough space
sl_SI: Ni dovolj prostora

en: Not enough values for calculation
sl_SI: Ni dovolj vrednosti za izračun

en: Not equal to
sl_SI: Ni enako kot

en: Not found
sl_SI: Ni bila najdena

en: Not found!
sl_SI: Ni najdeno!

en: Not imported label sets
sl_SI: Skupine vprašanj, ki niso bile uvožene

en: Not invited
sl_SI: Ni povabljen

en: Not relevant for this question type
sl_SI: Ni pomembno za ta tip vprašanja

en: Not started
sl_SI: Ni začeto

en: Not updatable!
sl_SI: Ne da se posodobiti!

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
sl_SI: Ta razdelek bo prikazan samo, če so nastavljena pravila za ocene in če je ocenjevalni način vklopljen.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
sl_SI: Vedite, da izbrisa ni mogoče preklicati. Podatkov ne bo več.

en: Note: All fields marked with (*) are required.
sl_SI: Opomba: Vsa polja označena z (*) so obvezna.

en: Note: Because you are updating from a stable to an unstable version or vice versa a change log might not be available or incomplete.
sl_SI: Opomba: Ker nadgrajujete iz stabilne na nestabilno verzijo ali obratno, dnevnik sprememb morda ne bo dostopen ali pa bo nepopoln.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
sl_SI: Pozor: vklopljen je predstavitveni način. Nastavitev, označenih z (*), ne morete spreminjati.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
sl_SI: Pozor: če ste to anketo deaktivirali po pomoti, je podatke mogoče enostavno obnoviti, če v strukturi ankete ne naredite nobenih sprememb. Za nadaljnje podrobnosti preglejte LimeSurveyevo dokumentacijo.

en: Note: Standard token fields cannot be automatically mapped
sl_SI: Opomba: standardna polja žetona ne morejo biti preslikana samodejno

en: Note: XSS filtering is always disabled for the superadministrator.
sl_SI: Opomba: XSS filtriranje je vedno onemogočeno za superadministratorja.

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
sl_SI: Opozorilo: drugim uporabnikom lahko dodeljujete le omejena dovoljenja saj so tudi vaša dovoljenja omejena.

en: Note: You can't edit the relevance equation because there are currently conditions set for this question.
sl_SI: Opomba: enačbe ustreznosti ne morete urejati, ker so za to vprašanje trenutno nastavljeni pogoji.

en: Nothing to translate on this page
sl_SI: Na tej strani ni ničesar za prevesti

en: Notification & data management
sl_SI: Upravljanje z obvestili in podatki

en: Notifications
sl_SI: Opozorila

en: Null values are ignored in calculations
sl_SI: Prazna polja se pri izračunih ne upoštevajo

en: Number greater than
sl_SI: Število, večje kot

en: Number less than
sl_SI: Število, manjše kot

en: Number of attribute fields to add:
sl_SI: Število polj atributa za vnos:

en: Number of cases
sl_SI: Število razredov

en: Number of characters:
sl_SI: Število znakov:

en: Number of columns:
sl_SI: Število stolpcev:

en: Number of files greater than
sl_SI: Število datotek je večje kot

en: Number of files less than
sl_SI: Število datotek je majnše kot

en: Number of participants:
sl_SI: Število udeležencev:

en: Number of records in this query:
sl_SI: Število zapisov v poizvedbi:

en: Numbers
sl_SI: Številke

en: Numbers only
sl_SI: Samo števila

en: Numbers only for 'Other'
sl_SI: Samo števila za 'Drugo'

en: Numerical Input
sl_SI: Številski vnos

en: OK
sl_SI: V redu

en: OK!
sl_SI: V redu!

en: OR
sl_SI: ALI

en: Occitan
sl_SI: Okcitansko

en: Oct
sl_SI: Okt

en: October
sl_SI: Oktober

en: Off
sl_SI: Izklopljeno

en: Off (Forced by the system administrator)
sl_SI: Izključeno (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: Offset:
sl_SI: Odmik:

en: Ok
sl_SI: V redu

en: Old VV version
sl_SI: Stara VV različica

en: On
sl_SI: Vklopljeno

en: On (Forced by the system administrator)
sl_SI: Vključeno (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: On errors
sl_SI: Pri napakah

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
sl_SI: Pri iskanju informacij o posodobitvah na limesurvey.org je prišlo do napake:

en: Once a survey is activated you can no longer:
sl_SI: Ko bo anketa aktivirana, ne boste mogli več:

en: One
sl_SI: Ena

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
sl_SI: Ena ali več datotek so presegli velikost datoteke/niso pravilnega formata ali pa ni bilo naloženo minimalno število datotek. Ne morete nadaljevati, dokler tega ne popravite.

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
sl_SI: Niste odgovorili na eno ali več obveznih vprašanj. Z anketo ne morete nadaljevati, dokler ne odgovorite na ta vprašanja.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
sl_SI: Na eno ali več vprašanj niste odgovorili z veljavnim odgovorom. Ne morete nadaljevati dokler niso vsi odgovori veljavni.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
sl_SI: Ena ali več datotek so neveljavnega formata ali velikosti, ne morete nadaljevati dokler niso datoteke veljavne.

en: Online Manual
sl_SI: Spletni priročnik

en: Online manual
sl_SI: Spletni priročnik

en: Only CSV files are allowed.
sl_SI: Dovoljene so samo CSV datoteke.

en: Only Superadmin
sl_SI: Samo Superadmin

en: Only admin
sl_SI: Le administrator

en: Only an integer value may be entered in this field.
sl_SI: V to polje lahko vnašate samo cela števila

en: Only answer the following question if:
sl_SI: Na naslednje vprašanje odgovori samo če:

en: Only answer this if the following conditions are met:
sl_SI: Odgovarjanje je mogoče samo, če je zadoščeno naslednjim pogojem:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
sl_SI: Na to vprašanje odgovorite samo za vnose, ki jih pri vprašanju %s ('%s') niste izbrali

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
sl_SI: Na to vprašanje odgovorite samo za vnose, ki ste jih izbrali pri vprašanju %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
sl_SI: Na to vprašanje odgovorite samo, če je zadoščeno naslednjim pogojem:

en: Only integer values may be entered in these fields.
sl_SI: V ta polja se lahko vnašajo samo cele vrednosti.

en: Only numbers may be entered in these fields.
sl_SI: V ta polja lahko vnašate zgolj številke.

en: Only numbers may be entered in this field.
sl_SI: V to polje lahko vnašate le številke.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
sl_SI: Samo en atribut CSV je preslikan v osrednji atribut.

en: Only variables can be assigned values
sl_SI: Vrednost lahko pripišeš le spremenljivki

en: Only {n} token has been created.|Only {n} tokens have been created.
sl_SI: Le {n} žeton je bil ustvarjen.|Le {n} žetonov je bilo ustvarjenih.

en: Oops, There was an error deleting the file
sl_SI: Ups, prišlo je do napake pri brisanju datoteke

en: OpenStreetMap via MapQuest
sl_SI: OpenStreetMap preko MapQuest

en: Option 'Other':
sl_SI: Možnost 'Drugo':

en: Optional
sl_SI: Opcijsko

en: Optional Question
sl_SI: Opcijsko vprašanje

en: Optional fields:
sl_SI: Opcijska vprašanja:

en: Optional modules
sl_SI: Izbirni moduli

en: Order - like 3)
sl_SI: Vrstni red - kot 3)

en: Ordinal
sl_SI: Opcijsko

en: Organize question groups/questions
sl_SI: Organiziraj skupine vprašanj / vprašanja

en: Orientation
sl_SI: Orientacija

en: Original value
sl_SI: Prvotna vrednost

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Other comment
sl_SI: Drugi komentar

en: Other files:
sl_SI: Ostale datoteke:

en: Other users may edit this participant
sl_SI: Ostali uporabniki lahko urejajo tega udeleženca

en: Other:
sl_SI: Drugo:

en: Outdated
sl_SI: Zastarelo

en: Output format
sl_SI: Izhodni format

en: Output options
sl_SI: Možnosti izhodnega formata

en: Overall assessment score
sl_SI: Splošna ocena

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
sl_SI: Prepiši obstoječe vrednosti atributa, če anketiranec že obstaja?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
sl_SI: Prepiši obstoječe samodejno preslikane vrednosti atributov, če anketiranec že obstaja?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
sl_SI: Prepiši obstoječo vrednost standardnega polja, če anketiranec že obstaja?

en: Overwrite existing token attribute values if a duplicate participant is found?
sl_SI: Prepiši obstoječo vrednost atributa žetona, če je najden podvojen anketiranec?

en: Overwrite existing token attribute values if a participant already exists?
sl_SI: Prepiši obstoječo vrednost atributa žetona, če anketiranec že obstaja?

en: Owner
sl_SI: Lastnik

en: Owner UID
sl_SI: UID lastnika

en: Owner:
sl_SI: Lastnik:

en: PDF export
sl_SI: Izvoz PDF

en: PDF header string (if empty, survey name will be used):
sl_SI: Niz PDF naslovne vrstice (če je prazna, bo uporabljeno ime ankete):

en: PDF questions in bold:
sl_SI: Poudarjena PDF vprašanja:

en: PHP GD library
sl_SI: PHP GD knjižnjica

en: PHP LDAP library
sl_SI: PHP LDAP knjižnjica

en: PHP PDO driver library
sl_SI: PHP PDO knjižnica gonilnikov

en: PHP imap library
sl_SI: PHP imap knjižnjica

en: PHP mbstring library
sl_SI: PHP mbstring knjižnica

en: PHP version
sl_SI: Verzija PHP

en: PHP zip library
sl_SI: PHP zip knjižnjica

en: PHP zlib library
sl_SI: PHP zlib knjižnjica

en: PHP/PECL JSON library
sl_SI: PHP/PECL JSON knjižnica

en: PHP_CURL library not loaded
sl_SI: PHP_CURL knjižnjica ni naložena

en: Pad a string to a certain length with another string
sl_SI: Dopolni niz do določene dolžine z drugim nizom

en: Page orientation:
sl_SI: Usmerjenost strani:

en: Panel integration
sl_SI: Integracija panela

en: Parameter name:
sl_SI: Ime parametra:

en: Partial
sl_SI: Delno

en: Partial (saved) responses
sl_SI: Delni (shranjeni) odzivi

en: Participant ID
sl_SI: ID anketiranca

en: Participant attributes to create
sl_SI: Atributi anketiranca, ki bodo ustvarjeni

en: Participant deleted
sl_SI: Udeleženec izbrisan

en: Participant may save and resume later:
sl_SI: Udeleženec lahko shrani in nadaljuje kasneje:

en: Participant successfully added
sl_SI: Udeleženec uspešno dodan

en: Participant successfully updated
sl_SI: Udeleženec uspešno posodobljen

en: Participants can save partially finished surveys
sl_SI: Anketiranci lahko shranijo delno odgovorjene ankete

en: Participants may print answers:
sl_SI: Anketiranci lahko tiskajo odgovore:

en: Participants owned by you
sl_SI: Vaši anketiranci

en: Participants shared with you
sl_SI: Anketiranci, ki so z vami v skupni rabi

en: Participants you have shared
sl_SI: Anketiranci, ki ste jih dali v skupno rabo

en: Pashto
sl_SI: Pashto (iranski)

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Passwords do not match!
sl_SI: Gesli se ne ujemata!

en: Percentage
sl_SI: Odstotek

en: Percentage of total:
sl_SI: Skupni odstotek:

en: Permission
sl_SI: Dovoljenje

en: Permission to activate/deactivate a survey
sl_SI: Dovoljenja za aktiviranje/deaktiviranje ankete

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
sl_SI: Dovoljenje za ustvarjanje(vnos podatkov)/ogled/posodobitev/izbris/uvoz/izvoz odzivov

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
sl_SI: Dovoljenje za ustvarjanje, spreminjanje, brisanje, izvoz in uvoz seznama odgovorov/seznamov

en: Permission to create/update/delete/import/export token entries
sl_SI: Dovoljenje za ustvarjanje/izbris/uvoz/izvoz vnosov žetonov

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
sl_SI: Dovoljenje za ustvarjanje/ogled/posodobitev/izbris pravil ocenjevanja ankete

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
sl_SI: Dovoljenja za ustvaritev/pogled/spreminjanje/izbris kvote pravil za anketo

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
sl_SI: Dovoljenje za ustvarjanje/ogled/posodobitev/uvoz/izvoz vprašanj, skupin, odgovorov in pogojev ankete

en: Permission to delete a survey
sl_SI: Dovoljenja za izbris anket

en: Permission to modify survey security settings
sl_SI: Dovoljenja za spreminjanje nastavitev varnosti ankete

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
sl_SI: Dovoljenje za ogled in posodobitev prevodov z opcijo hitrega prevajanja

en: Permission to view statistics
sl_SI: Dovoljenja za ogled statistike

en: Permissions were successfully updated.
sl_SI: Dovoljenja so bila uspešno posodobljena.

en: Persian
sl_SI: Perzijsko

en: Pie chart
sl_SI: Tortni diagram

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
sl_SI: Postavi vprašanje v določeno naključno skupino, vsa vprašanja v tej skupini se bodo prikazala v naključnem vrstnem redu

en: Please %s check your settings %s.
sl_SI: Prosimo %s preverite vaše nastavitve %s.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
sl_SI: Prosimo, <a href="%s">prijavite se</a>.

en: Please be patient until you are forwarded to the final URL.
sl_SI: Prosimo bodite potrpežljivi dokler ne boste preusmerjeni na končni URL.

en: Please buy a new one!
sl_SI: Prosim kupi novega!

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
sl_SI: Pred nadaljevanjem preverite morebitne napake in nato nadaljujte z zadnjim korakom.

en: Please check at least one item.
sl_SI: Prosimo, izberite vsaj eno izmed možnosti.

en: Please check the directory permissions.
sl_SI: Prosimo, preverite pravice na mapi.

en: Please check the format of your answer.
sl_SI: Prosim, preveri format odgovora.

en: Please check the matching combinations.
sl_SI: Prosim preveri ujemajoče kombinacije.

en: Please check these settings now:
sl_SI: Prosim preveri te nastavitve sedaj:

en: Please choose
sl_SI: Prosimo, izberite

en: Please choose *all* that apply:
sl_SI: Prosimo, izberite *vse* odgovore, ki ustrezajo:

en: Please choose *only one* of the following:
sl_SI: Prosimo, izberite *samo eno* izmed možnosti:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
sl_SI: Izberite vse ustrezne odgovore in podajte komentar:

en: Please choose at least %s items.
sl_SI: Prosimo, izberite vsaj %s elementov.

en: Please choose no more than %s items.
sl_SI: Prosimo, ne izberite več kot %s elementov.

en: Please choose one option.
sl_SI: Prosimo izberite eno možnost.

en: Please choose the appropriate response for each item:
sl_SI: Prosimo, izberite primeren odziv za vsako trditev:

en: Please choose the label sets you want to export:
sl_SI: Izberite skupine odgovorov, ki jih želite izvoziti:

en: Please choose...
sl_SI: Prosimo, izberite ...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
sl_SI: Prosimo kliknite in povlecite ročaje drsnika, da boste lahko vnesli svoj odgovor.

en: Please complete all parts.
sl_SI: Prosimo, odgovorite na vsa vprašanja.

en: Please confirm
sl_SI: Prosim potrdi

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
sl_SI: Prosimo potrdite geslo z odgovorom na varnostno vprašanje spodaj in kliknite Nadaljuj.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
sl_SI: Prosimo, obrnite se na  %s ( %s ) za nadaljnjo pomoč.

en: Please contact the LimeSurvey team.
sl_SI: Prosim kontaktiraj LimeSurvey ekipo.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
sl_SI: Za geslo se obrnite na svojega skrbnika LimeSurveya.

en: Please continue with populating the database.
sl_SI: Prosimo, nadaljujte z napolnjevanjem podatkovne zbirke.

en: Please enter a date:
sl_SI: Prosimo, vpišite datum:

en: Please enter only numbers.
sl_SI: Prosim vnesi le številke.

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
sl_SI: Prosimo, vnesite nastavitve podatkovne zbirke, ki jih želite uporabiti za LimeSurvey:

en: Please enter your comment here
sl_SI: Prosimo, vpišite svoj komentar

en: Please explain something in detail:
sl_SI: Podrobno razložite nekaj:

en: Please fax your completed survey to:
sl_SI: Prosimo, pošljite izpolnjeno anketo po telefaksu na številko:

en: Please fill in %s answers
sl_SI: Prosimo izpolnite %s odgovorov

en: Please fill in at least one answer
sl_SI: Prosim vnesi vsaj en odgovor

en: Please fill in at most %s answers
sl_SI: Prosim izpolni največ %s odgovorov.

en: Please fill in at most one answer
sl_SI: Prosimo vstavite vsaj en odgovor

en: Please fill in from %s to %s answers.
sl_SI: Prosim izpolni od %s do %s vprašanj.

en: Please fix this error in your database and try again
sl_SI: Prosimo, popravite napako v podatkovni bazi in poskusite znova.

en: Please have patience and retry in 30 minutes. Thank you for your understanding.
sl_SI: Prosimo imejte potrpljenje in ponovno poskusite čez 30 minut. Hvala za vaše razumevanje.

en: Please log in first.
sl_SI: Prosimo, najprej se prijavite.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
sl_SI: Pozor, ko se začnejo v to anketo vnašati odzivi, bo za dodajanje ali brisanje skupin/vprašanj oziroma ene od zgornjih nastavitev potrebno deaktivirati to anketo. To pomeni, da bodo vsi podatki, ki so že bili vneseni, preneseni v ločeno arhivsko tabelo.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
sl_SI: Prosimo, oštevilčite vsako polje glede na vaše preference od 1 do

en: Please select %s answers
sl_SI: Prosim, izberite %s odgovorov

en: Please select a file to import!
sl_SI: Prosimo, izberite datoteko za uvoz!

en: Please select a language:
sl_SI: Prosimo, izberite jezik:

en: Please select a user first
sl_SI: Najprej izberite uporabnika

en: Please select a user group first
sl_SI: Najprej izberite skupino uporabnikov

en: Please select an answer for each combination.
sl_SI: Prosim izberi odgovor za vsako kombinacijo.

en: Please select at least %s answers
sl_SI: Prosim, izberite vsaj %s odgovorov

en: Please select at least one answer
sl_SI: Prosim, izberite vsaj en odgovor

en: Please select at least one file for deletion
sl_SI: Prosimo, izberite vsaj eno datoteko za izbris

en: Please select at least one file for download
sl_SI: Prosimo, izberite vsaj eno datoteko za prenos

en: Please select at least one item
sl_SI: Prosim izberi vsaj eno vprašanje

en: Please select at most %s answers
sl_SI: Prosim, izberite največ %s odgovorov

en: Please select at most one answer
sl_SI: Prosim, izberite največ en odgovor

en: Please select from %s to %s answers.
sl_SI: Prosim izberi med %s in %s odgovorov.

en: Please select one answer
sl_SI: Prosim izberi eno vprašanje

en: Please select your preferred language:
sl_SI: Prosimo, izberite preferenčni jezik:

en: Please solve the following equation:
sl_SI: Prosim reši naslednjo enačbo:

en: Please submit by %s
sl_SI: Prosimo, pošljite do %s

en: Please upload %s files
sl_SI: Prosimo, naložite %s datotek

en: Please upload %s more file(s).
sl_SI: Prosim, naložite še %s datotek.

en: Please upload at least %s files
sl_SI: Prosimo, naložite vsaj %s datotek

en: Please upload at least one file
sl_SI: Prosimo, naložite vsaj eno datoteko

en: Please upload at most %s files
sl_SI: Prosimo, naložite največ %s datotek

en: Please upload at most one file
sl_SI: Prosimo, naložite največ eno datoteko

en: Please upload between %s and %s files
sl_SI: Prosimo, naložite med %s in %s datotek

en: Please upload one file
sl_SI: Prosim naložite eno datoteko

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
sl_SI: Preden nadgradite bazo, prosimo, preverite sledeče podatke:

en: Please wait, loading data...
sl_SI: Prosim počakaj, nalagam podatke ...

en: Please write your answer here:
sl_SI: Vpišite vaš odgovor:

en: Please write your answer(s) here:
sl_SI: Prosimo, vpišite vaš(e) odgovor(e):

en: Plugin
sl_SI: Vtičnik

en: Plugin '%s' was missing and is removed from the database.
sl_SI: Vtičnik '%s' manjka in je odstranjen iz podatkovne zbirke.

en: Plugin is not active
sl_SI: Vtičnik ni aktiven

en: Plugin manager
sl_SI: Upravljalnik vtičnikov

en: Plugin not found
sl_SI: Vtičnik ni najden

en: Plugin was activated.
sl_SI: Vtičnik je bil aktiviran.

en: Plugin was deactivated.
sl_SI: Vtičnik je bil deaktiviran.

en: Polar chart
sl_SI: Polarni graf

en: Polish
sl_SI: Poljsko

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
sl_SI: Neustrezen zaključek - pričakujem konstanto ali spremenljivko

en: Populate database
sl_SI: Napolni podatkovno zbirko

en: Popup HTML editor
sl_SI: Popup HTML urejevalnik

en: Portuguese
sl_SI: Portugalsko

en: Portuguese (Brazilian)
sl_SI: Portugalsko (Brazilsko)

en: Position:
sl_SI: Položaj:

en: Pre-installation check
sl_SI: Prednamestitveni pregled

en: Pre-installation check for LimeSurvey
sl_SI: Prednamestitveni pregled za LimeSurvey

en: Pre-mapped attributes
sl_SI: Pred-mapirani atributi

en: Predefined
sl_SI: Prednastavljeno

en: Prefix for list items
sl_SI: Predpona za vnose v seznamu

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
sl_SI: Predpona|Pripona za spustne sezname

en: Present answer options in reverse order
sl_SI: Prikaži možnosti odgovorov v obratnem vrstnem redu

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
sl_SI: Predstavi kot besedilna vnosna polja namesto spustnih seznamov

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
sl_SI: Prikaži spustne gradnike namesto seznama radijskih gumbov

en: Present subquestions/answer options in random order
sl_SI: Prikaz možnosti za podvprašanja/odgovore v naključnem vrstnem redu

en: Presentation
sl_SI: Predstavitev

en: Presentation & navigation
sl_SI: Predstavitev in navigacija

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview survey
sl_SI: Predogled ankete

en: Preview:
sl_SI: Predogled:

en: Previous
sl_SI: Prejšnja

en: Previous century
sl_SI: Prejšnje stoletje

en: Previous decade
sl_SI: Prejšnje desetletje

en: Previous month
sl_SI: Prejšnji mesec

en: Previous questions
sl_SI: Prejšnje vprašanje

en: Previous session is set to be finished.
sl_SI: Prejšnja seja je bila zaključena.

en: Previous year
sl_SI: Prejšnje leto

en: Print your answers.
sl_SI: Natisnite vaše odgovore.

en: Printable survey
sl_SI: Anketa, ki jo lahko natisneš

en: Printable survey (*.html)
sl_SI: Anketa, ki jo lahko natisnete (*.html)

en: Prior to 16
sl_SI: Pred 16

en: Processing...
sl_SI: Obdelujem ...

en: Progress
sl_SI: Napredek

en: Public statistics:
sl_SI: Javna statistika:

en: Publication & access control
sl_SI: Kontrola objavljanja in dostopa

en: Publish API on /admin/remotecontrol:
sl_SI: Objavi API na /admin/remotecontrol:

en: Punjabi
sl_SI: Pandžabsko

en: Q1 and Q3 calculated using %s
sl_SI: Pri izračunu Q1 in Q3 se uporablja %s

en: Question
sl_SI: Vprašanje

en: Question ID
sl_SI: ID vprašanja

en: Question Type:
sl_SI: Tip vprašanja:

en: Question attribute
sl_SI: Atribut vprašanja

en: Question attributes
sl_SI: Lastnosti vprašanja

en: Question attributes:
sl_SI: Atributi vprašanja:

en: Question by Question
sl_SI: Po vprašanjih

en: Question by question
sl_SI: Vprašanje za vprašanjem

en: Question by question mode not yet supported.
sl_SI: Način vprašanja za vprašanjem še ni podprt.

en: Question code
sl_SI: Koda vprašanja

en: Question code %s was updated to %s.
sl_SI: Koda vprašanja %s je bila spremenjena v %s.

en: Question code / ID
sl_SI: Koda/ID vprašanja

en: Question code:
sl_SI: Koda vprašanja:

en: Question codes must be unique.
sl_SI: Kode vprašanj morajo biti unikatne.

en: Question codes were successfully regenerated.
sl_SI: Kode vprašanj so bile uspešno ponovno zgenerirane.

en: Question could not be created.
sl_SI: Vprašanja ni mogoče ustvariti.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
sl_SI: Vprašanja ni bilo možno izbrisati. Obstajajo pogoji za druga vprašanja, ki se nanašajo na to vprašanje. Dokler pogoji niso odstranjeni tega vprašanja ne morete izbrosati.

en: Question could not be updated
sl_SI: Vprašanja ni mogoče posodobiti

en: Question could not be updated.
sl_SI: Vprašanja ni bilo mogoče posodobiti.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions  before you can change the type of this question.
sl_SI: Vprašanja ni bilo možno posodobiti. Obstajajo pogoji za druga vprašanja, ki so odvisna od odgovorov tega vprašanja in spreminjanje tipa bi povzročilo probleme. Odstraniti moraš te pogoje preden lahko spremeniš tip tega vprašanja.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
sl_SI: Vprašanja ni bilo mogoče posodobiti. Obstajajo pogoji za ostala vprašanja, ki se nanašajo na odgovore v tem vprašanju. Sprememba tipa bi povzročila težave. Te pogoje morate izbrisati, preden lahko spremenite tip tega vprašanja.

en: Question group
sl_SI: Skupina vprašanj

en: Question group description
sl_SI: Opis skupine vprašanj.

en: Question group import is complete.
sl_SI: Uvoz skupine vprašanj je zaključen.

en: Question group import summary
sl_SI: Povzetek uvoza skupine vprašanj

en: Question group name
sl_SI: Ime skupine vprašanj.

en: Question group successfully saved.
sl_SI: Skupina vprašanj je bila uspešno shranjena.

en: Question group was not saved.
sl_SI: Skupina vprašanj ni bila shranjena.

en: Question group:
sl_SI: Skupina vprašanj:

en: Question groups
sl_SI: Skupine vprašanj

en: Question groups in this survey
sl_SI: Skupine vprašanj v tej anketi

en: Question help
sl_SI: Pomoč vprašanja

en: Question import is complete.
sl_SI: Uvoz vprašanj je zaključen

en: Question import summary
sl_SI: Povzetek uvoza vprašanj

en: Question in language %s could not be created.
sl_SI: Vprašanja v jeziku %s ni mogoče ustvariti.

en: Question index
sl_SI: Index vprašanja

en: Question is added to target (result is set to database default value).
sl_SI: Vprašanje je bilo dodano cilju (rezultat je nastavljen na privzeto vrednost podatkovne zbirke).

en: Question not found
sl_SI: Vprašanje ni bilo najdeno

en: Question quick actions
sl_SI: Hitre akcije vprašanja

en: Question text
sl_SI: Besedilo vprašanja

en: Question time
sl_SI: Čas vprašanja

en: Question title
sl_SI: Naslov vprašanja

en: Question type
sl_SI: Vrsta vprašanja

en: Question type selector:
sl_SI: Izbiralnik tipa vprašanja:

en: Question validation equation
sl_SI: Enačba za preverjanje vprašanja

en: Question validation tip
sl_SI: Namig za preverjanje vprašanja

en: Question was successfully added.
sl_SI: Vprašanje je bilo uspešno dodano.

en: Question was successfully deleted.
sl_SI: Vprašanje je bilo uspešno izbrisano

en: Question was successfully saved.
sl_SI: Vprašanje je bilo uspešno shranjeno.

en: Question:
sl_SI: Vprašanje:

en: Questions
sl_SI: Vprašanja

en: Questions in group:
sl_SI: Vprašanja v skupini:

en: Questions in this survey
sl_SI: Vprašanja v tej anketi

en: Questions with conditions to this group
sl_SI: Vprašanja s pogoji na to skupino

en: Quick add...
sl_SI: Hitro dodajanje...

en: Quick statistics
sl_SI: Hitra statistika

en: Quick translation
sl_SI: Hitri prevod

en: Quick-add answers
sl_SI: Hitro dodani odgovori

en: Quick-add conditions
sl_SI: Hitro dodajanje pogojev

en: Quick-translation
sl_SI: Hitri prevod

en: Quota action
sl_SI: Storitev kvote

en: Quota members
sl_SI: Kvota članov

en: Quota members:
sl_SI: Kvota članov:

en: Quota message (%s)
sl_SI: Sporočilo kvote (%s)

en: Quota message:
sl_SI: Sporočilo kvote:

en: Quota name
sl_SI: Ime kvote

en: Quota name (%s)
sl_SI: Ime kvote (%s)

en: Quota saved
sl_SI: Kvota shranjena

en: Quota with ID %s was deleted
sl_SI: Kvota z ID %s je bila izbrisana

en: Quotas
sl_SI: Kvote

en: Quote meta characters
sl_SI: Meta znake daj v narekovaje

en: RANK
sl_SI: LESTVICA

en: RPC interface enabled:
sl_SI: RPC vmesnik omogočen:

en: Random order
sl_SI: Naključni vrstni red

en: Random order:
sl_SI: Naključni vrstni red:

en: Randomization group name
sl_SI: Ime naključne skupine

en: Randomization group:
sl_SI: Skupina naključne porazdelitve:

en: Randomize on each page load
sl_SI: Naključno porazdeli ob vsakem nalaganju strani

en: Rank %s
sl_SI: Rang %s

en: Rank header
sl_SI: Glava ranga

en: Ranking
sl_SI: Razvrščanje

en: Reason:
sl_SI: Razlog:

en: Recommended
sl_SI: Priporočeno

en: Record Deleted
sl_SI: Zapis izbrisan

en: Records displayed:
sl_SI: Prikazani zapisi:

en: Records imported
sl_SI: Število uvoženih zapisov

en: Recover your password
sl_SI: Obnovite svoje geslo

en: Referrer URL
sl_SI: URL izvorne strani

en: Referrer URL will be saved.
sl_SI: Referenčni URL bo shranjen

en: RegExp
sl_SI: Regularni izraz

en: Regenerate question codes
sl_SI: Ponovno generiraj kode vprašanj

en: Registration
sl_SI: Registracija

en: Registration attachments:
sl_SI: Priloge registracije:

en: Registration email
sl_SI: Sporočilo ob registraciji

en: Registration email body:
sl_SI: Oblika za registracijo elektronske pošte:

en: Registration email subject
sl_SI: Zadeva pri epošti o registraciji

en: Regular expression
sl_SI: Regularni izraz

en: Regular update
sl_SI: Redna posodobitev

en: Relative width of the labels
sl_SI: Relativna širina oznak

en: Relevance
sl_SI: Pomembnost

en: Relevance [Validation] (Default value)
sl_SI: Pomembnost [Validacija] (Privzeta vrednost)

en: Relevance equation:
sl_SI: Enačba ustreznosti:

en: Relevance help for printable survey
sl_SI: Pomoč pri ustreznosti za tiskano verzijo ankete

en: Relevance:
sl_SI: Ustreznost:

en: Reload URL
sl_SI: Ponovno naloži URL

en: Reload image
sl_SI: Ponovno naloži sliko

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
sl_SI: Anketo ponovno naložite s klikom na to povezavo (povezavo lahko tudi skopirate v brskalnik):

en: Reloading screen. Please wait.
sl_SI: Ponovno nalagam zaslon. Prosimo, počakajte.

en: Remaining
sl_SI: Do konca še

en: Remaining updates:
sl_SI: Preostalih posodobitev:

en: Reminder
sl_SI: Opomnik

en: Reminder Email:
sl_SI: Opomnik po e-mailu:

en: Reminder count
sl_SI: Število obvestil

en: Reminder count:
sl_SI: Števec opozoril:

en: Reminder email
sl_SI: Sporočilo z opomnikom

en: Reminder email subject
sl_SI: Zadeva pri epošti opomnik

en: Reminder email subject:
sl_SI: Naslov e-poštnega obvestila:

en: Reminder sent to:
sl_SI: Opomnik poslan na:

en: Reminder sent?
sl_SI: Obvestilo poslano?

en: Reminder status:
sl_SI: Stanje opozorila:

en: Reminder to participate in a survey
sl_SI: Opomnik za sodelovanje v anketi

en: Reminder(s) sent
sl_SI: Poslanih opozoril

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
sl_SI: RemoteControl je na voljo z uporabo %s za prenos in izpostavlja naslednje funkcionalnosti:

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove attachment
sl_SI: Odstrani priponko

en: Remove filters
sl_SI: Odstrani filtre

en: Remove from blacklist?
sl_SI: Odstranim iz črne liste?

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Renumber the new record.
sl_SI: Preštevilči nov zapis.

en: Reorder questions/question groups
sl_SI: Spremeni vrstni red vprašanj/skupin vprašanj

en: Repeat a string
sl_SI: Ponovi zaporedje

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
sl_SI: Ponavljaj naslov v polju vprašanj vsakih X podvprašanj:

en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
sl_SI: Nadomesti vsa zaporedja, enaka iskalnemu z nadomestnim zaporedjem (zamenjaj vse)

en: Replace answers in file in the existing record.
sl_SI: Zamenjaj odgovore v datoteki v obstoječem zapisu.

en: Replace choice header (default: "%s")
sl_SI: Zamenjaj glavo izbire (privzeto: "%s")

en: Replace rank header (default: "%s")
sl_SI: Zamenjaj glavo ranga (privzeto: "%s")

en: Replace the existing record.
sl_SI: Zamenjaj obstoječ zapis.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
sl_SI: Zamenja oznako  'drugo' z besedilom

en: Report and skip the new record.
sl_SI: Poročaj in nadaljuj z naslednjim zapisom.

en: Required
sl_SI: Zahtevano

en: Required PHP modules:
sl_SI: Zahtevani PHP moduli:

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
sl_SI: Ponastavi vse žetone na stanje 'ni uporabljen'

en: Reset answers and token completed state
sl_SI: Ponastavi vse odgovore in žetone na neodgovorjene

en: Reset conditions
sl_SI: Ponastavi pogoje

en: Reset conditions/relevance?
sl_SI: Ponastavi pogoje/ustreznost?

en: Reset response start ID?
sl_SI: Ponovno nastavim začetni id odgovora?

en: Reset start/end date/time?
sl_SI: Ponastavim začetni/končni datum/čas?

en: Reset the completed answers to the incomplete state
sl_SI: Nastavi vse odgovore na neodgovorjeno

en: Resources
sl_SI: Viri

en: Resources Import Summary
sl_SI: Povzetek uvoza virov

en: Resources import summary
sl_SI: Povzetek uvoza virov

en: Response
sl_SI: Odziv

en: Response ID
sl_SI: ID odziva

en: Response filters
sl_SI: Filtri odzivov

en: Response import summary
sl_SI: Povzetek uvoza odzivov

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
sl_SI: Oddaja izpolnjene ankete {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
sl_SI: Oddaja izpolnjene ankete {SURVEYNAME} z rezultati

en: Response summary
sl_SI: Povzetek odzivov

en: Responses
sl_SI: Odzivi

en: Responses & statistics
sl_SI: Odzivi in statistika

en: Responses containing
sl_SI: Odzivi, ki vsebujejo

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
sl_SI: Odzivi na to anketo NISO anonimni.

en: Responses to this survey are anonymized.
sl_SI: Odzivi na to anketo so anonimni.

en: Responses will be date stamped.
sl_SI: Z odzivi bo shranjen tudi čas odgovora.

en: Responses will have the IP address logged
sl_SI: Pri odzivih bo shranjen tudi IP-naslov anketiranca

en: Responses will have their referring URL logged.
sl_SI: Pri odzivih bo shranjen tudi URL, s katerega je anketiranec prišel na anketo.

en: Responses will not be date stamped.
sl_SI: Pri odzivih čas odgovora ne bo shranjen.

en: Responses will not have the IP address logged.
sl_SI: Pri odzivih IP-naslov anketiranca ne bo shranjen.

en: Responses will not have their referring URL logged.
sl_SI: Pri odzivih URL, s kategega je anketiranec prišel na anketo, ne bo shranjen.

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Restore options
sl_SI: Ponastavi možnosti

en: Restrict input to integer values
sl_SI: Omeji vnos na celoštevilčne vrednosti

en: Result
sl_SI: Rezultat

en: Results
sl_SI: Rezultati

en: Results from LDAP Query.
sl_SI: Rezultati poizvedbe LDAP.

en: Resume later
sl_SI: Odgovori drugič

en: Return a formatted string
sl_SI: Vrni formatirano zaporedje

en: Return comma-separated list of values
sl_SI: Vrni vrednosti, ločene z vejico

en: Return current UNIX timestamp
sl_SI: Vrni trenutni sistemski čas

en: Return part of a string
sl_SI: Vrni del zaporedja

en: Return to admin home
sl_SI: Vrni se na administratorjevo domačo stran

en: Return to label set administration
sl_SI: Nazaj na upravljanje naborov oznak

en: Return to question list
sl_SI: Vrni se na seznam vprašanj

en: Return to survey
sl_SI: Nazaj na anketo

en: Return to survey administration
sl_SI: Nazaj na upravljanje ankete

en: Return to survey list
sl_SI: Vrni se na seznam anket

en: Returns true if all non-empty responses are unique
sl_SI: Vrne true, če so vsi neprazni odzivi unikatni

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
sl_SI: Vrne true(1) če gre za datum po gregorijanskem koledarju

en: Reverse a string
sl_SI: Obrni zaporedje

en: Reverse answer order
sl_SI: Nasprotni vrstni red odgovorov

en: Romanian
sl_SI: Romunsko

en: Round fractions down
sl_SI: Zaokroži ulomke navzdol

en: Round fractions up
sl_SI: Zaokroži ulomke navzgor

en: Rounds a number to an optional precision
sl_SI: Zaokroži številko na poljubno natančnost

en: Rows
sl_SI: Vrstice

en: Rows & columns
sl_SI: Vrstice in stolpci

en: Russian
sl_SI: Rusko

en: SMTP debug mode:
sl_SI: SMTP način za razhroščevanje:

en: SMTP debug output:
sl_SI: SMTP razhroščevalni izpis:

en: SMTP encryption:
sl_SI: SMTP enkripcija:

en: SMTP host:
sl_SI: SMTP strežnik:

en: SMTP password:
sl_SI: SMTP geslo:

en: SMTP username:
sl_SI: SMTP uporabniško ime:

en: SPSS export scale type
sl_SI: Vrsta SPSS izvozne skale

en: SPSS version:
sl_SI: SPSS različica:

en: SQL CODE THAT FAILED
sl_SI: NAPAKA V SQL STAVKU

en: SQL command failed: %s
sl_SI: SQL ukaz ni uspel: %s

en: Same
sl_SI: Enako

en: Same height for all answer options
sl_SI: Ista višina za vse možnosti odgovorov

en: Same height for lists
sl_SI: Enaka višina za sezname

en: Same origin
sl_SI: Isti izvor

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save IP address:
sl_SI: Shrani IP naslov:

en: Save IP address?
sl_SI: Shranim IP naslov?

en: Save Now
sl_SI: Shrani

en: Save and close
sl_SI: Shrani in zapri

en: Save as label set
sl_SI: Shrani kot seznam odgovorov

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
sl_SI: Shranite oboje v delovno mapo R-ja (uporabite getwd() in setwd() v R ukaznem oknu za preverjanje in nastavljanje)

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save city
sl_SI: Shrani mesto

en: Save country
sl_SI: Shrani državo

en: Save for further completion by survey user
sl_SI: Shranite za kasnejše dokončanje izpolnjevanja s strani anketiranca

en: Save postal code
sl_SI: Shrani številko pošte

en: Save question group
sl_SI: Shrani skupino vprašanj

en: Save referrer URL:
sl_SI: Shrani povezavni URL:

en: Save referrer URL?
sl_SI: Shrani referenčni URL?

en: Save settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Save state
sl_SI: Shrani stanje

en: Save this, then create another:
sl_SI: Shrani to, nato ustvari naslednjo:

en: Save timings:
sl_SI: Shrani časovnice:

en: Save timings?
sl_SI: Shrani časovnike?

en: Save your unfinished survey
sl_SI: Shranite nedokončano anketo

en: Saved
sl_SI: Shranjeno

en: Saved Survey Details
sl_SI: Podatki o shranjeni anketi

en: Scale
sl_SI: Lestvica

en: Scale 1
sl_SI: Lestvica 1

en: Scale 2
sl_SI: Lestvica 2

en: Scenario
sl_SI: Scenarij

en: Scope
sl_SI: Področje

en: Screen:
sl_SI: Zaslon:

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search by group name:
sl_SI: Iskanje po imenu skupine:

en: Search:
sl_SI: Išči:

en: Second choice
sl_SI: Druga izbira

en: Section
sl_SI: Sekcija

en: Security
sl_SI: Varnostno opozorilo

en: Security question:
sl_SI: Varnostno vprašanje:

en: Security update
sl_SI: Varnostna posodobitev

en: Security update!
sl_SI: Varnostni popravek!

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Select ZIP file:
sl_SI: Izberite datoteko ZIP:

en: Select additional languages
sl_SI: Izberi dodatne jezike

en: Select all
sl_SI: Izberi vse

en: Select columns
sl_SI: Izberi stolpce

en: Select columns:
sl_SI: Izberi stolpce:

en: Select decade
sl_SI: Izberi desetletje

en: Select file
sl_SI: Izberi datoteko

en: Select icon
sl_SI: Izberi ikono

en: Select language to add
sl_SI: Izberi jezik, ki naj se doda

en: Select month
sl_SI: Izberi mesec

en: Select question
sl_SI: Izberi vprašanje

en: Select question file (*.lsq):
sl_SI: Izberi datoteko z vprašanjem (*.lsq):

en: Select survey structure file (*.lss, *.txt) or survey archive (*.lsa) (maximum file size: %01.2f MB)
sl_SI: Izberi strukturo ankete (*.lss, *.txt) ali arhiv ankete (*.lsa) (največja velikost datoteke: %01.2f MB)

en: Select survey to copy:
sl_SI: Izberi anketo za kopiranje:

en: Select template ZIP file:
sl_SI: Izberi datoteko ZIP s predlogo:

en: Select the LDAP query you want to run:
sl_SI: Izberite LDAP poizvedbo, ki jo želite pognati:

en: Select the type of chart to be displayed
sl_SI: Izberi vrsto diagrama za prikaz

en: Select time
sl_SI: Izberi čas

en: Select year
sl_SI: Izberi leto

en: Select...
sl_SI: Izberi ...

en: Selected attribute(s)...
sl_SI: Izbrani atribut(i) ...

en: Selected participant(s)...
sl_SI: Izbrani udeleženci ...

en: Selected question(s)...
sl_SI: Izbrana vprašanja ...

en: Selected quota(s)...
sl_SI: Izbrana kvota(e) ...

en: Selected response(s)...
sl_SI: Izbrani odziv(i) ...

en: Selected survey(s)...
sl_SI: Izbrana(e) anketa(e) ...

en: Selected!
sl_SI: Izbrano!

en: Semicolon
sl_SI: Podpičje

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send Invitations
sl_SI: Pošlji povabila

en: Send Reminders
sl_SI: Pošlji opomnik za anketo

en: Send basic admin notification email to:
sl_SI: Pošlji osnovno skrbniško sporočilo na:

en: Send confirmation emails:
sl_SI: Pošlji potrditvene elektronske pošte:

en: Send detailed admin notification email to:
sl_SI: Pošlji podrobno skrbniško sporočilo na:

en: Send email invitation
sl_SI: Pošlji vabilo po elektronski pošti

en: Send email invitations
sl_SI: Pošlji vabila po elektronski pošti

en: Send email reminder
sl_SI: Pošlji opomnik po elektronski pošti

en: Send invitation email to token ID(s):
sl_SI: Pošlji povabilo po e-pošti za žeton(e) ID:

en: Send invitations
sl_SI: Pošlji povabila

en: Send me a copy:
sl_SI: Pošlji mi kopijo:

en: Send reminder to token ID(s):
sl_SI: Pošlji preostanek k geslom z ID:

en: Send reminders
sl_SI: Pošlji opomnike

en: Sending invitations...
sl_SI: Pošiljam povabila...

en: Sending reminders...
sl_SI: Pošiljam opomnike ...

en: Separator used:
sl_SI: Uporabljen znak za ločevanje:

en: Serbian (Cyrillic)
sl_SI: Srbsko (cirilica)

en: Serbian (Latin)
sl_SI: Srbsko (latinica)

en: Server error!
sl_SI: Napaka strežnika!

en: Server name & port:
sl_SI: Ime strežnika in port:

en: Server time:
sl_SI: Čas strežnika:

en: Server type:
sl_SI: Vrsta strežnika:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
sl_SI: Življenska doba seje za ankete (v sekundah):

en: Session writable
sl_SI: Seja zapisljiva

en: Set "Mandatory" state
sl_SI: Nastavi "Obvezno" stanje

en: Set "Other" state
sl_SI: Nastavi stanje "Drugo" ("Other")

en: Set CSS class
sl_SI: Nastavi CSS razred (class)

en: Set Survey Rights
sl_SI: Nastavi pravice ankete

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
sl_SI: Nastavi določeno SPSS izvozno skalo za to vprašanje

en: Set below if your questions are shown one at a time, group by group or all on one page.
sl_SI: Nastavite spodaj, če so vaša vprašanja prikazana eno na enkrat, po skupinah ali vse na eni strani.

en: Set conditions
sl_SI: Nastavi pogoje

en: Set expiry date
sl_SI: Nastavi datum poteka

en: Set name:
sl_SI: Ime seznama:

en: Set question group
sl_SI: Nastavi skupino vprašanj

en: Set question group and position
sl_SI: Nastavi skupino vprašanj in pozicijo

en: Set question group for those question
sl_SI: Nastavi skupino vprašanj za ta vprašanja

en: Set statistics options
sl_SI: Nastavi opcije statistike

en: Set survey permissions
sl_SI: Nastavi dovoljenja ankete

en: Set template permissions for this user
sl_SI: Nastavi pravice predlog za tega uporabnika

en: Set the orientation.
sl_SI: Nastavi usmerjenost.

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
sl_SI: Nastavi relativno širino stolpca (pod-)vprašanja v odstotkih (1-100)

en: Set token length to:
sl_SI: Nastavi dolžino gesla na:

en: Set user permissions
sl_SI: Nastavi uporabnikova dovoljenja

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings & Plugins
sl_SI: Nastavitve & Vtičniki

en: Settings saved
sl_SI: Nastavitve shranjene

en: Share
sl_SI: Skupna raba

en: Share panel
sl_SI: Plošča za skupno rabo

en: Share participant(s)
sl_SI: Deli udeleženca(e)

en: Share this participant
sl_SI: Skupna raba tega udeleženca

en: Share with all users
sl_SI: Deli z vsemi uporabniki

en: Shared by
sl_SI: Delijo

en: Shift-JIS Japanese
sl_SI: Shift-JIS Japonsko

en: Short Free Text
sl_SI: Kratko besedilo

en: Short names
sl_SI: Kratka imena

en: Should this attribute be visible on the panel?
sl_SI: Ali naj bo ta atribut viden na panelu?

en: Should we proceed with the delete?
sl_SI: Ali naj nadaljujem z brisanjem?

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show "There are X questions in this survey":
sl_SI: Prikaži "Ta anketa vsebuje X vprašanj":

en: Show PHPInfo
sl_SI: Prikaž PHPInfo

en: Show a map in the statistics?
sl_SI: Pokaži zemljevid v statistiki?

en: Show advanced settings
sl_SI: Prikaži napredne nastavitve

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
sl_SI: Prikaži opozorilo vkolikor odgovori presežejo maksimalno število odgovorov

en: Show both
sl_SI: Prikaži oboje

en: Show both (Forced by the system administrator)
sl_SI: Pokaži oboje (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: Show comment
sl_SI: Prikaži komentar

en: Show conditions for this question
sl_SI: Pokaži pogoje za to vprašanje

en: Show during registration?
sl_SI: Pokaži med registracijo?

en: Show grand total
sl_SI: Pokaži skupno vsoto

en: Show grand total for either columns or rows
sl_SI: Pokaži vsote le za vrstice ali le za stolpce

en: Show group description only
sl_SI: Prikaži samo skupinski opis

en: Show group description only (Forced by the system administrator)
sl_SI: Pokaži samo opis skupine (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: Show group name only
sl_SI: Prikaži samo ime skupine

en: Show group name only (Forced by the system administrator)
sl_SI: Pokaži samo ime skupine (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: Show header in answers export PDFs:
sl_SI: Pokaži glavo v PDF izvozu odgovorov:

en: Show in public statistics
sl_SI: Javni prikaz statistik

en: Show in public statistics:
sl_SI: Prikaži v javni statistiki:

en: Show javascript alert
sl_SI: Prikaži javascript opozorilo

en: Show last visited survey and question:
sl_SI: Prikazi zadnje obiskano anketo in vprašanje:

en: Show last..
sl_SI: Prikaži zadnje...

en: Show next..
sl_SI: Prikaži naslednje...

en: Show next...
sl_SI: Prikaži naslednje...

en: Show on-screen keyboard:
sl_SI: Prikaži tipkovnico na zaslonu:

en: Show previous..
sl_SI: Prikaži prejšnje...

en: Show previous...
sl_SI: Prikaži prejšnje...

en: Show progress bar:
sl_SI: Prikaži vrstico napredka:

en: Show question code only
sl_SI: Prikaži samo kodo vprašanja

en: Show question code only (Forced by the system administrator)
sl_SI: Prikaži samo kodo vprašanja (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: Show question index / allow jumping:
sl_SI: Prikaži kazalo vprašanja / dovoli skakanje:

en: Show question number only
sl_SI: Pokaži samo številko vprašanja

en: Show question number only (Forced by the system administrator)
sl_SI: Pokaži samo številko vprašanja (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: Show start...
sl_SI: Prikaži začetek..

en: Show statistics of this question in the public statistics page
sl_SI: Pokaži statistiko tega vprašanja na javni strani statistik

en: Show survey list:
sl_SI: Prikaži seznam anket:

en: Show survey logic file
sl_SI: Prikaži datoteko logike ankete

en: Show text responses inline:
sl_SI: Prikaži medvrstična besedila odzivov:

en: Show title
sl_SI: Prikaži naslov

en: Show totals for
sl_SI: Pokaži skupaj za

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
sl_SI: Pokaži vsote le za vrstice, le za stolpce ali pa za oboje

en: Show welcome screen:
sl_SI: Prikaži pozdravni zaslon:

en: Side-menu behaviour:
sl_SI: Obnašanje stranskega menija:

en: Simple
sl_SI: Preprosto

en: Simple mode
sl_SI: Preprost način

en: Simple selector
sl_SI: Enostavna izbira

en: Simple template editor
sl_SI: Enostavni urejevalnik predlog

en: Sine
sl_SI: Sinus

en: Single checkbox
sl_SI: Posamezno potrditveno polje

en: Single choice questions
sl_SI: Vprašanja z eno izbiro

en: Single response: ID %s
sl_SI: Samo en odziv: ID %s

en: Sinhala
sl_SI: Sinhalsko

en: Site name
sl_SI: Ime strani

en: Site name:
sl_SI: Ime strani:

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Skipped files:
sl_SI: Izpuščene datoteke:

en: Skipped tokens entry:
sl_SI: Prezrti vnosi žetonov:

en: Slider
sl_SI: Drsnik

en: Slider accuracy
sl_SI: Natančnost drsnika

en: Slider initial value
sl_SI: Začetna vrednost drsnika

en: Slider left/right text separator
sl_SI: Drsnik levo/desno razločevalnik besedila

en: Slider maximum value
sl_SI: Največja vrednost drsnika

en: Slider minimum value
sl_SI: Najmanjša vrednost drsnika

en: Slider starts at the middle position
sl_SI: Drsnik začne na srednji vrednosti

en: Slovak
sl_SI: Slovaško

en: Slovenian
sl_SI: Slovensko

en: Some URL description
sl_SI: Opis povezave

en: Some automatic fixes were already applied.
sl_SI: Nekateri samodejni popravki so že bili uveljavljeni.

en: Some description text
sl_SI: Nekaj opisnega besedila

en: Some emails were not sent because the server did not accept the email(s) or some other error occured.
sl_SI: Nekatera e-poštna sporočila niso bila poslana, ker jih strežnik ni sprejel ali pa se je pojavila neka druga napaka.

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
sl_SI: Vašo prvo anketo lahko ustvarite v nekaj enostavnih korakih:

en: Some text in this answer
sl_SI: Besedilo v tem odgovoru

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
sl_SI: Oprostite, v tej anketi ni nobenih podprtih vprašanj.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
sl_SI: Oprostite, vaši odzivi so presegli kvoto za to anketo.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
sl_SI: LDAP modul ni nastavljen v PHP nastavitvah

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
sl_SI: Žal to vprašanje še nima odzivov, zato graf ne more biti prikazan.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
sl_SI: Žal ima to vprašanje preveč možnih odgovorov, da bi bili v grafu prikazani pravilno.

en: Sorry, no more files can be uploaded!
sl_SI: Žal ne morete naložiti več datotek!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
sl_SI: Oprostite, samo %s končnice so dovoljene!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
sl_SI: Za ta odgovor lahko naložite le %s datotek!

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
sl_SI: Žal ime nabora oznak, ki ste ga vnesli, v podatkovni zbirki že obstaja. Prosimo, izberite drugo ime.

en: Sorry, the request failed!
sl_SI: Zahteva je žal spodletela!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
sl_SI: Naložena datoteka (%s) je večja od največ dovoljenih %s KB.

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
sl_SI: Oprostite, končnica datoteke (%s) ni dovoljena!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %01.2f MB are allowed.
sl_SI: Oprosti, ta datoteka je prevelika. Dovoljene so le datoteke do %01.2f MB

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
sl_SI: Oprostite, ta datoteka je prevelika. Naložite lahko datoteke, velike do %s KB.

en: Sorry, this file was not found.
sl_SI: Oprosti, ta datoteka ni bila najdena.

en: Sorry, this response was not found.
sl_SI: Oprosti, ta odziv ni bil najden.

en: Sort answers alphabetically
sl_SI: Uredi odgovore po abecedi

en: Sort order
sl_SI: Vrstni red razvrščanja.

en: Sort the answer options alphabetically
sl_SI: Sortiraj možnosti odgovorov po abecedi

en: Source table
sl_SI: Izvorna tabela

en: Spanish
sl_SI: Špansko

en: Spanish (Argentina)
sl_SI: Špansko (Argentina)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
sl_SI: Špansko (Argentina) (neformalno)

en: Spanish (Chile)
sl_SI: Špansko (Čile)

en: Spanish (Mexico)
sl_SI: Špansko (Mehika)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
sl_SI: Navedite format datum/čas po meri (dovoljeni so formati <i>d/dd m/mm ll/llll H/HH M/MM</i> za dan/mesec/leto/uro/minute z vodilno ničlo ali brez nje in znaki "-./: ". Sledi privzetim nastavitvam formata datuma ankete.

en: Square
sl_SI: Kvadrat

en: Square root
sl_SI: Kvadratni koren

en: Standard deviation
sl_SI: Standardni odklon

en: Standard token fields
sl_SI: Standardna polja žetona

en: Stars
sl_SI: Zvezdice

en: Start HTML editor in a popup window
sl_SI: Zaženi urejevalnik HTML v pojavnem oknu

en: Start bounce processing
sl_SI: Zaženi procesiranje zavrnitvenih sporočil

en: Start date/time:
sl_SI: Datum/ura začetka:

en: Start installation
sl_SI: Prični z namestitvijo

en: Start language
sl_SI: Začetni jezik

en: Start language:
sl_SI: Začetni jezik

en: Start: %s
sl_SI: Začetek: %s

en: Started but not yet completed
sl_SI: Začeto a ne še zaključeno

en: Starting from:
sl_SI: Začni z:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
sl_SI: Začenši z 2.05, imena spremenljivk lahko vsebujejo le črke in številke; ne smejo se zažeti s številko. To ime spremenljivke ni več podprto.

en: Statistics
sl_SI: Statistike

en: Statistics URL
sl_SI: URL statistike

en: Statistics survey %s
sl_SI: Statistična anketa %s

en: Stay safe and up to date
sl_SI: Ostani varen in posodobljen

en: Step 1:
sl_SI: 1. korak:

en: Step 2:
sl_SI: 2. korak:

en: Step value
sl_SI: Vrednost koraka

en: Stop this survey
sl_SI: Ustavi to anketo

en: Store the city?
sl_SI: Shranim mesto?

en: Store the country?
sl_SI: Shranim državo?

en: Store the postal code?
sl_SI: Shranim poštno številko?

en: Store the state?
sl_SI: Shrani stanje?

en: Straight
sl_SI: Direktno

en: Strip HTML and PHP tags from a string
sl_SI: počisti HTML in PHP oznake

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
sl_SI: Odstrani presledke (ali druge znake) iz začetka in konca zaporedja

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
sl_SI: Odstrani presledke (ali druge znake) iz začetka zaporedja

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
sl_SI: Odstrani presledke (ali druge znake) iz konca zaporedja

en: Subject:
sl_SI: Zadeva:

en: Submission date
sl_SI: Datum oddaje

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Submit Your Survey.
sl_SI: Pošlji anketo.

en: Submit your answers
sl_SI: Pošljite vaše odgovore

en: Submit your survey.
sl_SI: Oddaj anketo.

en: Submitted
sl_SI: Poslano

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
sl_SI: Kode podvprašanj lahko vsebujejo le alfanumerične znake.

en: Subquestions
sl_SI: Podvprašanja

en: Subquestions were successfully saved.
sl_SI: Podvprašanja so bila shranjena.

en: Success
sl_SI: Uspešno

en: Success!
sl_SI: Uspešno!

en: Successful login
sl_SI: Uspešna prijava

en: Successfully created CPDB entries
sl_SI: Vnosi CPDB uspešno ustvarjeni

en: Successfully created token entries
sl_SI: Dostopna gesla so bila uspešno ustvarjena

en: Sum
sl_SI: Vsota

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
sl_SI: Seštej vrednosti odgovorjenih vprašanj v seznamu, ki zadostijo kriteriju (arg op value)

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: Support this project - Donate to
sl_SI: Podprite ta projekt - donirajte

en: Survey
sl_SI: Anketa

en: Survey %s
sl_SI: Anketa %s

en: Survey Has Been Deactivated
sl_SI: Anketa je bila deaktivirana.

en: Survey ID
sl_SI: ID ankete

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
sl_SI: Anketa z ID-jem %d, shranjena ob %s, vsebuje %d zapis(ov)

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
sl_SI: Anketa z ID-jem %d, shranjena ob %s, vsebuje %d zapis(ov) (%s)

en: Survey ID:
sl_SI: ID ankete:

en: Survey URL:|Survey URLs:
sl_SI: URL ankete:|URL-ji ankete:

en: Survey activation
sl_SI: Aktiviranje ankete

en: Survey administrator %s (%s)
sl_SI: Administrator ankete %s (%s)

en: Survey archive (*.lsa)
sl_SI: Arhiv ankete (*.lsa)

en: Survey archive (.lsa)
sl_SI: Arhiv raziskave (.lsa)

en: Survey cannot be activated yet.
sl_SI: Ankete še ni mogoče aktivirati.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
sl_SI: Ankete ni mogoče aktivirati. Nimate pravic ali pa v anketi še ni nobenega vprašanja.

en: Survey content
sl_SI: Vsebina ankete

en: Survey copy summary
sl_SI: Povzetek kopiranja ankete

en: Survey could not be created because it did not have a title
sl_SI: Ankete ni mogoče ustvariti, ker manjka njen naslov

en: Survey could not be updated
sl_SI: Ankete ni bilo mogoče posodobiti

en: Survey deleted.
sl_SI: Anketa zbrisana

en: Survey deletion
sl_SI: Brisanje ankete

en: Survey does not pass consistency check
sl_SI: Preverjanje konsistentnosti za to anketo ni uspelo

en: Survey expiration date
sl_SI: Datum poteka ankete

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
sl_SI: Anketa je bila aktivirana. Tabela za rezultate je bila uspešno kreirana.

en: Survey import summary
sl_SI: Povzetek uvoza ankete

en: Survey language could not be created.
sl_SI: Jezik ankete ne more biti ustvarjen.

en: Survey list
sl_SI: Seznam anket

en: Survey logic file
sl_SI: Datoteka z logiko ankete

en: Survey name (ID)
sl_SI: Ime ankete (ID)

en: Survey name (ID):
sl_SI: Ime ankete (ID):

en: Survey not found
sl_SI: Anketa ni bila najdena

en: Survey owner:
sl_SI: Lastnik ankete:

en: Survey participant attributes
sl_SI: Lastnosti udeleženca ankete

en: Survey participant export options
sl_SI: Izvozne možnosti udeleženca ankete

en: Survey participant summary
sl_SI: Povzetek udeležencev ankete

en: Survey participants
sl_SI: Udeleženci ankete

en: Survey permissions
sl_SI: Dovoljenja ankete

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
sl_SI: Dovoljenja ankete za vse uporabnike v tej skupini so bila uspešno spremenjena.

en: Survey permissions were successfully updated.
sl_SI: Dovoljenja ankete so bila uspešno spremenjena.

en: Survey quick actions
sl_SI: Hitre akcije ankete

en: Survey quota
sl_SI: Kvota ankete

en: Survey registration confirmation
sl_SI: Potrditev registracije za anketo

en: Survey response
sl_SI: Odziv ankete

en: Survey response %d
sl_SI: Odziv ankete %d

en: Survey security
sl_SI: Varnost ankete

en: Survey settings
sl_SI: Nastavitve ankete

en: Survey settings were successfully saved.
sl_SI: Nastavitve ankete so bile shranjene.

en: Survey settings:
sl_SI: Nastavitve ankete:

en: Survey status:
sl_SI: Stanje ankete:

en: Survey structure (*.lss)
sl_SI: Struktura ankete (*.lss)

en: Survey structure (.lss)
sl_SI: Strukturo raziskave (.lss)

en: Survey structure import summary
sl_SI: Povzetek uvoza strukture raziskave

en: Survey summary
sl_SI: Povzetek ankete

en: Survey text elements
sl_SI: Besedilni elementi ankete

en: Survey title
sl_SI: Naslov ankete

en: Survey title and description
sl_SI: Naslov ankete in opis

en: Surveys
sl_SI: Ankete

en: Swahili
sl_SI: Svahilsko

en: Swedish
sl_SI: Švedsko

en: Switch to closed-access mode
sl_SI: Prestavi na omejen dostop

en: System overview
sl_SI: Pregled sistema

en: TIS620 Thai
sl_SI: TIS620 Tajsko

en: Table column usage
sl_SI: Poraba stolpcev tabele

en: Table prefix
sl_SI: Predpona tabele

en: Table prefix:
sl_SI: Predpona tabele:

en: Table size usage
sl_SI: Poraba velikosti tabele

en: Take ownership
sl_SI: Prevzemi lastništvo

en: Tamil
sl_SI: Tamilsko

en: Tangent
sl_SI: Tangenta

en: Target (sub-)question:
sl_SI: Ciljno (pod) vprašanje

en: Target database version:
sl_SI: Verzija ciljne podatkovne baze:

en: Target question
sl_SI: Ciljno vprašanje

en: Template '%s' does already exist.
sl_SI: Predloga '%s' že obstaja.

en: Template '%s' was successfully deleted.
sl_SI: Predloga '%s' je bila uspešno zbrisana.

en: Template Sample
sl_SI: Primer predloge

en: Template editor:
sl_SI: Urejevalnik predlog:

en: Template permissions were updated successfully.
sl_SI: Posodobitev pravic uporabniške predloge je uspela.

en: Template:
sl_SI: Predloga:

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Terminate survey
sl_SI: Zaključi anketo

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
sl_SI: Preverite če ima vaš server vkljopljen SSL na tej povezavi.

en: Test navigation
sl_SI: Testiraj navigacijo

en: Text [Help] (Tip)
sl_SI: Besedilo [Pomoč] (Namig)

en: Text abbreviated:
sl_SI: Skrajšano besedilo:

en: Text box
sl_SI: Vnosno polje

en: Text display
sl_SI: Prikaz besedila

en: Text inputs
sl_SI: Besedilni vnosi

en: Text needs to be lowercase.
sl_SI: Besedilo mora biti zapisano z malimi črkami

en: Text needs to be uppercase.
sl_SI: Besedilo mora biti zapisano z velikimi črkami

en: Text questions
sl_SI: Vprašanja z besedilom

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
sl_SI: Prikazni tekst v vsaki vrstici podvprašanja med skalo in izbirnikom

en: Thai
sl_SI: Tajsko

en: Thank you for completing this survey.
sl_SI: Najlepša hvala za sodelovanje v anketi.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
sl_SI: Hvala za registracijo za sodelovanje v anketi.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
sl_SI: Hvala, ker ste shranili anketo. Naslednje podatke lahko uporabite, če boste želeli nadaljevati z izpolnjevanjem ankete na mestu, kjer ste jo prekinili.  Prosimo, shranite to sporočilo - vašega gesla vam ne moremo ponovno posredovati.

en: Thank you!
sl_SI: Najlepša hvala!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
sl_SI: 'Opozorilo o časovni omejitvi' bo vidno toliko sekund (če pustite prazno se ne bo nikoli ugasnilo)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
sl_SI: Drugo 'opozorilo o časovni omejitvi' bo vidno toliko sekund (če pustite prazno se ne bo nikoli ugasnilo)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
sl_SI: Drugo sporočilo, ki bo prikazano kot 'opozorilo o časovni omejitvi' (če pustite prazno, bo prikazano privzeto sporočilo)

en: The ComfortUpdate service is currently undergoing maintenance.
sl_SI: Na storitvi ComfortUpdate trenutno poteka vzdrževanje.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
sl_SI: LimeSurvey ComfortUpdate je preprosti proces za hitro posodobitev na zadnjo različico LimeSurveya.

en: The ZIP library is not activated in your PHP configuration thus importing ZIP files is currently disabled.
sl_SI: ZIP knjižnjica ni aktivirana v tvoji PHP konfiguraciji, zato je uvažanje ZIP datotek trenutno onemogočeno.

en: The address you have entered is already registered. An email has been sent to this address with a link that gives you access to the survey.
sl_SI: Vneseni naslov je že registriran. E-pošta je bila poslana na ta naslov s povezavo, ki omogoča dostop do ankete.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
sl_SI: Možnosti odgovorov bodo razporejene čez število tu določenih stolpcev

en: The answer to the security question is incorrect.
sl_SI: Odgovor na varnostno vprašanje ni pravilen.

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
sl_SI: Odgovori morajo zadoščati sledečim kriterijem:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
sl_SI: Odgovor(i) mora(jo) ustrezati naslednjim kriterijem preverjanja:

en: The database exists and contains LimeSurvey tables.
sl_SI: Podatkovna zbirka že obstaja in vsebuje LimeSurveyeve tabele

en: The database has been updated from version %s to version %s.
sl_SI: Podatkovna baza je bila posodobljena iz verzije %s na verzijo %s.

en: The database you specified does already exist.
sl_SI: Podatkovna zbirka, ki ste jo navedli, že obstaja.

en: The database you specified does not exist:
sl_SI: Podatkovna zbirka, ki ste jo navedli, ne obstaja:

en: The email address is not valid.
sl_SI: Neveljaven e-mail naslov.

en: The email address you have entered is already registered and the survey has been completed.
sl_SI: Navedeni e-poštni naslov je že registiran in anketa je bila zaključena.

en: The email you used is not valid. Please try again.
sl_SI: Ta elektronski naslov ni veljaven. Prosimo, poskusite znova.

en: The entry was assigned the following record id:
sl_SI: Vnosu je bil dodeljen sledeči id zapisa:

en: The file %s was deleted.
sl_SI: Datoteka %s je bila izbrisana.

en: The folder %s doesn't exist and can't be created.
sl_SI: Mapa %s ne obstaja in je ni mogoče ustvariti.

en: The following LimeSurvey updates are available:
sl_SI: Na voljo so sledeče LimeSurvey nadgradnje:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
sl_SI: V vaši datoteki CSV so bila najdena naslednja dodatna polja:

en: The following answers should be deleted:
sl_SI: Naslednji odgovori bi morali biti izbrisani:

en: The following assessments should be deleted:
sl_SI: Naslednje ocene bi morale biti izbrisane:

en: The following conditions should be deleted:
sl_SI: Naslednji pogoji bi morali biti izbrisani:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
sl_SI: Naslednje datoteke bodo spremenjene ali izbrisane, vendar jih je predhodno spremenil nekdo drug.

en: The following files would be added by the update but already exist. This is unusual and may result from an earlier update attempt.
sl_SI: Sledeče datoteke bi bile dodane s posodobitvijo, vendar že obstajajo. To je neobičajno in je lahko posledica kakšnega predhodnega poskusa posodobitve.

en: The following groups should be deleted:
sl_SI: Naslednje skupine bi morale biti izbrisane:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
sl_SI: Naslednje stare tabele odgovorov obstajajo in jih lahko izbrišete, če jih več ne potrebujete:

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
sl_SI: Naslednje tabele anket bi morale biti izbrisane, ker ne vsebujejo zapisov ali ker njihova starševska anketa ne obstaja več:

en: The following old token list tables exist and may be deleted if no longer required:
sl_SI: Naslednje stare tabele seznamov gesel obstajajo in jih lahko izbrišete, če jih več ne potrebujete:

en: The following problems have been found:
sl_SI: Najdene so bile naslednje težave:

en: The following questions should be deleted:
sl_SI: Naslednja vprašanja bi morala biti izbrisana:

en: The following steps will be done by this update:
sl_SI: Posodobitev bo izvedla naslednje korake:

en: The following survey language settings should be deleted:
sl_SI: Naslednje jezikovne nastavitve ankete bi morale biti izbrisane:

en: The following surveys are available:
sl_SI: Na voljo so naslednje ankete:

en: The following surveys should be deleted:
sl_SI: Naslednje ankete bi morale biti izbrisane:

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
sl_SI: Jeziki uvožene skupine vprašanj morajo vsebovati vsaj osnovni jezik te ankete.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
sl_SI: Jeziki uvoženih datotek s vprašanji morajo vsebovati vsaj osnovni jezik te ankete.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
sl_SI: Logaritem z osnovo, če je podana, ali naravni logaritem.

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
sl_SI: Največje število datotek je bilo naloženih. Lahko se vrnete na anketo.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
sl_SI: Sporočilo, ki bo prikazano kot 'opozorilo o časovni omejitvi' (če pustite prazno, bo prikazano privzeto sporočilo)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
sl_SI: Sporočilo za prikaz, ko je potekla časovna omejitev (če pustite prazno, bo prikazano privzeto sporočilo)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
sl_SI: Minimalno število datotek ni bilo naloženo.

en: The new question group/question order was successfully saved.
sl_SI: Nov(a) skupina vprašanj/vrstni red vprašanj je bil(a) uspešno shranjen(a).

en: The password can't be empty.
sl_SI: Geslo ne more biti prazno.

en: The password will be generated and sent by email.
sl_SI: Geslo bo ustvarjeno in poslano po e-pošti.

en: The plugin settings were saved.
sl_SI: Nastavitve vtičnika so bile shranjene.

en: The plugin was not found.
sl_SI: Vtičnik ni bil najden.

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
sl_SI: Vprašanja ni bilo mogoče dodati. Vnesti morate vsaj kodo vprašanja.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
sl_SI: Vprašanja ni bilo mogoče dodati. Vnesti morate vsaj kodo vprašanja.

en: The question group was deleted.
sl_SI: Skupina vprašanj je bila izbrisana.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
sl_SI: Zapisi o vaših odzivih v anketi ne vsebujejo nobenih identifikacijskih podatkov o vas, razen če je specifično vprašanje od vas tako zahtevalo.

en: The records have been saved successfully!
sl_SI: Zapisi so bili uspešno shranjeni!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
sl_SI: Preverjanje redunančnosti poišče tabele, ki so ostale po deaktiviranju ankete. Lahko jih izbrišete, če jih več ne potrebujete.

en: The related survey is missing.
sl_SI: Povezana anketa manjka.

en: The requested files do not exist on the server.
sl_SI: Zahtevanih datotek ni na strežniku.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
sl_SI: Zahtevane mape za shranjevanje naloženih datotek ni bilo mogoče ustvariti. Preverite pravice mape /upload/surveys.

en: The response timings table has been renamed to:
sl_SI: Tabela meritev odzivnih časov je bila preimenovana v:

en: The responses table has been renamed to:
sl_SI: Tabela odgovorov je bila preimenovana v:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
sl_SI: Odzivi na to anketo z uporabo LimeSurveyja niso več na voljo.

en: The selected attribute was invalid.
sl_SI: Izbrana lastnost je bila neveljavna.

en: The server tried to call an unknown view!
sl_SI: Strežnik je poskušal priklicati nepoznan pogled!

en: The sum must be at least %s
sl_SI: Vsota mora biti vsaj %s

en: The sum must be at most %s
sl_SI: Vsota mora biti največ %s

en: The sum must be between %s and %s
sl_SI: Vsota mora biti med %s in %s

en: The sum must equal %s
sl_SI: Vsota mora biti %s

en: The sum must equal %s.
sl_SI: Vsota mora biti enaka %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
sl_SI: Vsota več numeričnih vnosov mora biti večja od te vrednosti

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
sl_SI: Ankete ni mogoče aktivirati dokler ne rešite teh težav.

en: The survey response table could not be created.
sl_SI: Tabela za odgovore ankete ne more biti kreirana.

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
sl_SI: Z določitvijo datuma izteka v nastavitvah se je anketa uspešno iztekla.

en: The survey you selected does not exist
sl_SI: Anketa, ki ste jo izbrali, ne obstaja

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
sl_SI: Sporočilo, ki se prikaže v števcu med odštevanje.

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
sl_SI: Dostopno geslo, ki ste ga vnesli ni veljavno ali pa je bilo že uporabljeno.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
sl_SI: Žeton, ki ste ga posredovali, ni veljaven ali pa je bil že uporabljen.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
sl_SI: Žeton, ki ste ga vnesli, se ne ujema s tistim v vaši seji.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
sl_SI: Tabela z gesli za to anketo je bila preimenovana v:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
sl_SI: Tabela z žetoni je bila odstranjena. Za dostop do te ankete žetoni niso več potrebni.

en: The type of your database management system
sl_SI: Tip vašega sistema za upravljanje z bazo.

en: The update is now complete!
sl_SI: Posodabljanje je zaključeno!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
sl_SI: Posodobitveni strežnik je trenutno zaseden. To se navadno zgodi, če se pripravljajo potrebne datoteke za novo različico.

en: The user name cannot be changed.
sl_SI: Uporabniškega imena ni možno spremeniti.

en: The username already exists.
sl_SI: Uporabniško ime že obstaja.

en: The value of this variable can not be changed
sl_SI: Vrednosti te spremenljivke ni možno spremeniti

en: Theme options differences
sl_SI: Razlike v nastavitvah pri temi

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
sl_SI: Izbrišem lahko %s osirotelih vnosov privzetih vrednosti.

en: There are %s orphaned question attributes.
sl_SI: Tukaj je %s osamljenih atributov vprašanj.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
sl_SI: Obstaja %s osirotelih vnosov, ki ji lahko izbrišete.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
sl_SI: Tukaj je %s osamljenih osamljenih nastavitev kovt jezika, ki so lahko izbrisane.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
sl_SI: Obstaja %s osirotelih članov, ki ji lahko izbrišete.

en: There are empty question groups in this survey - please create at least one question within a question group.
sl_SI: V tej anketi so prazne skupine vprašanj - prosim ustvari vsaj eno vprašanje znotraj skupine vprašanj.

en: There are no existing conditions in this survey.
sl_SI: V tej anketi ni obstoječih pogojev.

en: There are no groups available.
sl_SI: Ni več skupin na voljo.

en: There are no label sets which match the survey default language
sl_SI: Ni naborov oznak, ki bi se ujemali s privzetim jezikom ankete.

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
sl_SI: Ni več vprašanj. Prosimo, pritisnite <Pošlji> gumb za dokončanje te ankete.

en: There are no participants to be exported.
sl_SI: Ni udeležencev za izvoz.

en: There are no questions in this group.
sl_SI: V tej skupini ni vprašanj

en: There are no questions in this survey
sl_SI: V tej anketi ni še nobenega vprašanja.

en: There are no questions in this survey.
sl_SI: V tej anketi ni vprašanj.

en: There are no unmapped attributes
sl_SI: Ni nemapiranih lastnosti

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully about the two options below and choose the right one for you.
sl_SI: Obstajata dva načina za ustavitev ankete. Prosim pazljivo preberi o teh dveh možnostih spodaj in izberi pravo zate.

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
sl_SI: Poslanih bo še {EMAILCOUNT} elektronskih sporočil.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
sl_SI: V tej anketi je {NUMBEROFQUESTIONS} vprašanj.

en: There has to be at least one language.
sl_SI: Biti mora vsaj en jezik.

en: There is 1 question in this survey
sl_SI: V tej anketi je eno vprašanje

en: There is 1 question in this survey.
sl_SI: Anketa je sestavljena iz 1 vprašanj/a

en: There is already a recorded answer for this token
sl_SI: Za ta žeton že obstaja zabeležen odgovor

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
sl_SI: V tabeli je že vnos z enakim žetonom. Isti žeton ne more biti uporabljen v več vnosih.

en: There is no matching survey.
sl_SI: Takšna anketa ne obstaja.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
sl_SI: Pri izbrisu predloge '%s' je prišlo do težav. Preverite pravice mape/datoteke.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
sl_SI: Pri prenosu posodobitve je prišlo do napake. Poskusite ponovno zagnati proces posodobitve.

en: There was a problem updating the user permissions.
sl_SI: Prišlo je do težave pri posodabljanju uporabnikovih dovoljenj.

en: There was an error using the Google API.
sl_SI: Napaka pri uporabi Google API.

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
sl_SI: Nobeno sporočilo ni bilo poslano. To je posledica tega da nobeno sporočilo ni ustrezalo kriterijem:

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
sl_SI: Dvojniki so bili najdeni s pomočjo kombinacije polj ime, priimek in elektronski naslov

en: They were found to be duplicate using the participant id field
sl_SI: Dvojniki so bili najdeni s pomočjo polja id anketiranca

en: Third choice
sl_SI: Tretja izbira

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
sl_SI: Ta arhiv ZIP ne vsebuje veljavnih datotek z viri. Uvoz ni uspel.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
sl_SI: Ta ZIP arhiv ne vsebuje veljavnih datotek predlog. Uvoz ni uspel.

en: This action need confirmation.
sl_SI: Ta akcija potrebuje potrditev.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
sl_SI: Ta arhiv vsebuje datoteko PDF ankete, datoteko queXML in datoteko queXF XML, ki jo lahko uporabite s programom http://quexf.sourceforge.net/ za procesiranje skeniranih anket.

en: This attribute is automatically mapped
sl_SI: Ta atribut je avtomatsko mapiran

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
sl_SI: Datoteka ni veljaven ZIP arhiv. Uvoz ni uspel.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
sl_SI: Ta datoteka ni veljaven ZIP arhiv. Uvoz ni uspel.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
sl_SI: Tega tipa datoteke ni dovoljeno naložiti.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
sl_SI: Datotek tega tipa ni dovoljeno naložiti.

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
sl_SI: Ta skupina ne vsebuje vprašanj. Preden si jo ogledate morate dodati vprašanja.

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
sl_SI: Ta opis skupine je dokaj prazen, vendar zelo pomemben.

en: This group does not contain any question(s).
sl_SI: Ta skupina ne vsebuje vprašanj.

en: This group has an error
sl_SI: Ta skupina vprašanj vsebuje napako.

en: This group is unanswered
sl_SI: Ta skupina vprašanj je neodgovorjena.

en: This group, by itself, does not contain any syntax errors.
sl_SI: Ta skupina sama zase ne vsebuje nobene napake sintakse.

en: This invitation has already been used.
sl_SI: To povabilo je že bilo uporabljeno.

en: This invitation has no uses left.
sl_SI: To povabilo ne more biti več uporabljeno.

en: This invitation is not valid yet.
sl_SI: To vabilo še ni veljavno.

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
sl_SI: Ta anketa ni javno dostopna, za dostop potrebujete veljaven žeton. Prosimo, obrnite se na skrbnika, če potrebujete pomoč.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
sl_SI: Ta anketa ni javno dostopna.  Za sodelovanje potrebujete veljavni žeton.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
sl_SI: Udeležencu bo prikazan ta namig, ki opisuje enačbo za preverjanje vprašanja

en: This is a question help text.
sl_SI: To je pomoč za vprašanje.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
sl_SI: To je vzorčni tekst vprašanja. Uporabnika smo prosili za vnos datuma.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
sl_SI: To je vzorčno besedilo vprašanja. Uporabnik je bil naprošen, da izbere vnos.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
sl_SI: To je primer opisa anketa. Lahko je kar dolg.

en: This is another sample question text - asking for number.
sl_SI: To je še en vzorčni tekst vprašanja - prosimo za številko.

en: This is not a .csv file.
sl_SI: Tole ni datoteka .csv

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
sl_SI: To ni veljavna LimeSurveyeva datoteka XML z anketno strukturo.

en: This is not a valid response data XML file.
sl_SI: Datoteka ni veljavna datoteka XML s podatki o odzivih.

en: This is not a valid timings data XML file.
sl_SI: To ni veljavna datoteka XML s podatki o meritvah.

en: This is not a valid token data XML file.
sl_SI: Datoteka ni veljavna datoteka XML s podatki o žetonih.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
sl_SI: To je zadnji vzorčni tekst vprašanja - prosimo za nekaj zastonjskega teksta.

en: This is some help text for this question.
sl_SI: Tole je pomoč za to vprašanje

en: This is some helpful text.
sl_SI: To je besedilo za pomoč.

en: This is the LimeSurvey admin interface. Start to build your survey from here.
sl_SI: To je administatoski vmesnik za LimeSurvey. Tukaj začni z izdelavo ankete.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
sl_SI: To je privzeti elektronski naslov skrbnika strani, uporablja se za sistemska sporočila, možnosti kontakta in kot privzeti naslov za zavrnjena sporočila.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
sl_SI: To je privzeto ime skrbnika strani, uporablja se za sistemska sporočila in možnosti kontakta.

en: This is the survey end message.
sl_SI: To je sporočilo ob koncu ankete.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
sl_SI: To ime je bilo že uporabljeno za to anketo. Izbrati morate unikatno ime.

en: This name is reserved for standard template.
sl_SI: To ime je rezervirano za standardno predlogo.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
sl_SI: To ime se bo pojavilo v pregledu seznama anket in v skrbniški glavi

en: This participant is not active in any survey
sl_SI: Ta udeleženec ni aktiven v nobeni anketi

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
sl_SI: Izbrisana bo celotna anketa in vse pripadajoče skupine, vprašanja, odgovori in pogoji.

en: This question does not have a question 'type' set.
sl_SI: 'Tip' vprašanja še ni določen.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
sl_SI: To vprašanje ima nastavljen pogoj, ki temelji na vprašanju, ki se pojavi kasneje v anketi.

en: This question has missing answer options.
sl_SI: Temu vprašanju manjkajo možnosti za odgovor

en: This question is always shown.
sl_SI: To vprašanje je vedno prikazano.

en: This question is mandatory
sl_SI: Na to vprašanje morate obvezno odgovoriti.

en: This question requires a second answer set but none is set.
sl_SI: To vprašanje zahteva drugo skupino odgovorov, vendar ni izbrani.

en: This question requires answers, but none are set.
sl_SI: To vprašanje zahteva odgovore, vendar niso izbrani.

en: This question type can't be selected.
sl_SI: Ta vrsta vprašanja ne more biti izbrana

en: This question's SGQA code
sl_SI: Koda SGQA tega vprašanja

en: This question's group ID number
sl_SI: Številka ID skupine tega vprašanja

en: This question's question ID number
sl_SI: ID tega vprašanja

en: This question's survey ID number
sl_SI: ID ankete tega vprašanja

en: This question, by itself, does not contain any syntax errors.
sl_SI: To vprašanje, samo po sebi, ne vsebuje nobenih skladenjskih napak.

en: This response ID is invalid.
sl_SI: ID odziva ni veljaven.

en: This setting cannot be changed because demo mode is active.
sl_SI: Te nastavitve ni možno spremeniti ker je aktiven demo način.

en: This survey cannot be tested or completed for the following reason(s):
sl_SI: Te ankete se ne da testirati ali zaključiti iz naslednjih razlogov:

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
sl_SI: Ta anketa ima povezano tabelo dostopnih gesel. Z izbrisom ankete boste izbrisali tudi tabelo dostopnih gesel. Priporočamo vam, da pred izbrisom, ta dostopna gesla izvozite.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
sl_SI: Ta anketa ni bila aktivirana. Ni rezultatov za brskanje.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
sl_SI: Anketa je aktivna in ima tabelo odzivov. Če anketo izbrišete, bodo odzivi (in datoteke) pobrisani. Priporočamo vam, da pred brisanjem odzive izvozite.

en: This survey is active but expired.
sl_SI: Anketa je aktivna, a je potekla.

en: This survey is active but has a start date.
sl_SI: Anketa je aktivna, a ima nastavljen datum začetka.

en: This survey is already active.
sl_SI: Ta anketa je že aktivna.

en: This survey is anonymous.
sl_SI: Ta anketa je anonimna.

en: This survey is currently active.
sl_SI: Ta anketa je trenutno aktivna

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
sl_SI: Ta anketa trenutno ni aktivna. Svojih odzivov ne boste mogli shraniti.

en: This survey is not active - no responses are available.
sl_SI: Ta anketa ni aktivna - odzivi niso na voljo.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
sl_SI: Ta anketa ni aktivna. Preden poskusite uvoziti datoteko VVexport, morate anketo aktivirati.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
sl_SI: Ta anketa še ni aktivna in vaši anketiranci ne bodo mogli izpolniti te ankete.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
sl_SI: Anketa še ni aktivna. Vašega odziva ne moremo shraniti

en: This survey is not yet started.
sl_SI: Ta anketa se še ni začela.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
sl_SI: Ta anketa je sedaj aktivna. Odgovori se bodo shranjevali.

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
sl_SI: Ta anketa uporablja anonimne odzive, zato svojega odziva ne morete posodobiti.

en: This variable name has already been used.
sl_SI: Spremenljivka s tem imenom že obstaja.

en: This will be the password of admin user.
sl_SI: To bo geslo skrbniškega uporabnika.

en: This will be the userid by which admin of board will login.
sl_SI: To bo uporabniško ime, s katerim se bo prijavil skrbnik.

en: This will be your default language.
sl_SI: To bo vaš privzeti jezik.

en: This will export a printable version of your survey.
sl_SI: To bo izvozilo verzijo vaše ankete, ki jo lahko natisnete.

en: This will export the survey structure (.lss) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
sl_SI: To bo izvozilo strukturo ankete (.lss) za vse izbrane aktivne ankete. Vsebovane bodo v enem samem ZIP arhivu.

en: This will replace the existing text. Continue?
sl_SI: Obstoječe besedilo bo zamenjano. Nadaljujem?

en: Three
sl_SI: Tri

en: Time difference (in hours):
sl_SI: Časovna razlika (v urah):

en: Time limit
sl_SI: Časovna omejitev

en: Time limit action
sl_SI: Dejanje časovne omejitve

en: Time limit countdown message
sl_SI: Opozorilo odštevanja časovne omejitve

en: Time limit disable next
sl_SI: Časovna omejitev onemogoči nadaljevanje

en: Time limit disable prev
sl_SI: Časovna omejitev onemogoči nazaj

en: Time limit expiry message
sl_SI: Sporočilo preteka časovne omejitve

en: Time limit expiry message display time
sl_SI: Zakasnitev sporočila o preteku časovne omejitve

en: Time limit message CSS style
sl_SI: Slog CSS sporočila o časovni omejitvi

en: Time limit timer CSS style
sl_SI: Slog števca CSS časovne omejitve

en: Time remaining
sl_SI: Do konca še

en: Time statistics
sl_SI: Časovna statistika

en: Timer
sl_SI: Časovnik

en: Timing statistics
sl_SI: Časovna statistika

en: Timings table could not be created.
sl_SI: Tabele meritev odzivnih časov ni bilo mogoče ustvariti.

en: Timings will be saved.
sl_SI: Časovniki bodo shranjeni.

en: Timings will not be saved.
sl_SI: Časovniki ne bodo shranjeni.

en: Tip:
sl_SI: Namig:

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
sl_SI: Naslov podvprašanja %s je bil posodobljen na %s.

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
sl_SI: Če želite naložiti slike ali druge vsebine morate najprej vsaj enkrat shraniti anketo.

en: To participate in this restricted survey, you need a valid token.
sl_SI: Za udeležbo v tej zaščiteni anketi potrebuješ veljaven žeton.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
sl_SI: Da boste prejeli novo geslo, morate vnesti vaše uporabniško ime in elektronski naslov.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
sl_SI: Da ostanete anonimni prosimo uporabite pseudonim namesto vašega uporabniškega imena, vaš email ni potreben.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
sl_SI: Za preureditev vprašanj/skupin vprašanj z miško povlecite vprašanje/skupino na želeno mesto.

en: Token
sl_SI: Žeton

en: Token ID
sl_SI: ID žetona

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
sl_SI: Opisi atributov žetona so bili uspešno posodobljeni.

en: Token attribute: %s
sl_SI: Atribut žetona: %s

en: Token code for this participant
sl_SI: Geslo za tega anketiranca

en: Token control
sl_SI: Upravljanje z dostopnimi gesli

en: Token fields
sl_SI: Polja žetona

en: Token length
sl_SI: Dolžina žetona

en: Token mismatch
sl_SI: Neujemanje žetona

en: Token:
sl_SI: Žeton:

en: Tokens
sl_SI: Žetoni

en: Tokens already exist for this survey.
sl_SI: Žetoni za to anketo že obstajajo.

en: Too low
sl_SI: Prenizko

en: Too many labels, can't generate chart
sl_SI: Preveč oznak, ne morem ustvariti grafa

en: Tools
sl_SI: Orodja

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Total Errors
sl_SI: Skupno število napak

en: Total Imported files
sl_SI: Skupno število uvoženih datotek

en: Total attributes in the central table
sl_SI: Skupaj atributov v osrednji tabeli

en: Total errors
sl_SI: Skupaj napak

en: Total imported files
sl_SI: Skupaj uvoženih datotek

en: Total invitations sent
sl_SI: Skupno število poslanih povabil

en: Total number of files
sl_SI: Skupno število datotek

en: Total numbers of sent reminders
sl_SI: Skupno število poslanih opomnikov

en: Total opted out
sl_SI: Skupaj jih ni želelo izpolnjevati

en: Total participants in central table
sl_SI: Skupaj anketirancev v osrednji tabeli

en: Total records
sl_SI: Vseh zapisov

en: Total records in survey
sl_SI: Skupno število zapisov v anketi

en: Total records in survey:
sl_SI: Skupno število zapisov v anketi:

en: Total size of files
sl_SI: Skupna velikost datotek

en: Total surveys completed
sl_SI: Skupno število zaključenih anket

en: Total time
sl_SI: Skupni čas

en: Total:
sl_SI: Skupaj:

en: Transfer the surveys of this user to:
sl_SI: Prenesi ankete tega uporabnika k:

en: Translate survey
sl_SI: Prevedi anketo

en: Translate to
sl_SI: Prevedi v

en: Triangle
sl_SI: Triangel

en: Tried to pop value off of empty stack
sl_SI: Poskus pridobivanja vrednosti s praznega sklada

en: Try again
sl_SI: Poskusite ponovno

en: Try again! Connection with database failed.
sl_SI: Poskusite znova! Povezava s podatkovno zbirko ni uspela.

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
sl_SI: Poskusite znova! Povezava s podatkovno zbirko ni uspela. Razlog:

en: Try again! Creation of database failed.
sl_SI: Poskusi ponovno! Kreiranje podatkovne baze ni uspelo.

en: Try to import even if question codes don't match
sl_SI: Poskusi uvoziti tudi če se kode vprašanj ne ujemajo.

en: Try to submit again
sl_SI: Poskusite poslati ponovno

en: Try with a bigger token length.
sl_SI: Poskusite z večjo dolžino žetona.

en: Turkish
sl_SI: Turško

en: Two
sl_SI: Dva

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
sl_SI: Vpišite ime in geslo s katerim ste shranili anketo.

en: Type:
sl_SI: Tip:

en: UJIS for Windows Japanese
sl_SI: UJIS za Windows Japonsko

en: URL description (%s)
sl_SI: URL opis (%s)

en: URL description:
sl_SI: Opis povezave:

en: URL must be set if autoload URL is turned on!
sl_SI: Če je URL za avtomatsko nalaganje nastavljen, mora biti nastavljen tudi ta URL naslov.

en: URL of the survey
sl_SI: URL ankete

en: URL:
sl_SI: url:

en: Ukrainian
sl_SI: Ukrajinsko

en: Un-quotes a quoted string
sl_SI: Odstrani nizu narekovaje

en: Unable to create directory `%s`.
sl_SI: Ustvarjanje mape `%s` ni mogoče.

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
sl_SI: Ne morem ovrednotiti binarnega operatorja - na skladu sta manj kot 2 vnosa

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
sl_SI: Ne morem ovrednotiti unarnega operatorja - na skladu ni vnosov

en: Unable to insert record into survey table
sl_SI: Zapisa ni bilo mogoče vstaviti v tabelo anket

en: Unbalanced equation - values left on stack
sl_SI: Nepravilna enačba - na skladu so ostale vrednosti

en: Uncertain
sl_SI: Neodločen

en: Unchanged
sl_SI: Nespremenjeno

en: Undefined function
sl_SI: Nedefinirana funkcija

en: Undefined variable
sl_SI: Nedefinirana spremenljivka

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

en: Unknown error while reading the file, no survey created.
sl_SI: Neznana napaka med branjem datoteke. Anketa ni bila ustvarjena.

en: Unknown error!
sl_SI: Neznana napaka!

en: Unknown error.
sl_SI: Nepoznana napaka.

en: Unknown file extension
sl_SI: Neznana končnica datoteke

en: Unknown session
sl_SI: Neznana seja

en: Unknown view!
sl_SI: Neznan pogled!

en: Unlimited
sl_SI: Neomejeno

en: Unlimited administration permissions
sl_SI: Neomejene administratorske pravice

en: Unmapped participant attributes
sl_SI: Nemapirani atributi anketirancev

en: Unsupported number of arguments: %s
sl_SI: Število nepodprtih argumentov: %s

en: Unsupported syntax
sl_SI: Nepodprta sintaksa

en: Until:
sl_SI: Do:

en: Unwritable
sl_SI: Nezapisljivo

en: Unzip error!
sl_SI: Napaka pri unzip!

en: Up to date!
sl_SI: Posodobljeno!

en: Update
sl_SI: Osveži

en: Update complete!
sl_SI: Posodabljanje zaključeno!

en: Update condition
sl_SI: Posodobi pogoj

en: Update scenario
sl_SI: Posodobi scenarij

en: Update server busy
sl_SI: Posodobitveni strežnik je zaseden

en: Update token entry
sl_SI: Posodobi vnos z dostopnim geslom

en: Update type
sl_SI: Tip posodobitve

en: Update user group
sl_SI: Posodobi skupino uporabnikov

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload a file (maximum size: %d MB):
sl_SI: Naloži datoteko (največja velikost: %d MB):

en: Upload files
sl_SI: Naložite datoteke

en: Upload file|Upload files
sl_SI: Prenesi datoteko|Prenesi datoteke

en: Upload summary
sl_SI: Naloži povzetek

en: Upload your files
sl_SI: Naložite vaše datoteke

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
sl_SI: Naložena datoteka s skupino odgovorov mora imeti končnico .lsl

en: Uploaded resources management
sl_SI: Upravljanje naloženih virov

en: Uploading
sl_SI: Nalagam

en: Uploading LDAP Query
sl_SI: Nalaganje LDAP poizvedbe

en: Uppercase the first character of each word in a string
sl_SI: Uveljavi veliko začetnico vsaki besedi v zaporedju

en: Urdu
sl_SI: Urdujsko

en: Use CAPTCHA for registration:
sl_SI: Uporabi CAPTCHA za registracijo:

en: Use CAPTCHA for save and load:
sl_SI: Uporabi CAPTCHA za shranjevanje in nalaganje:

en: Use CAPTCHA for survey access:
sl_SI: Uporabite CAPTCHA za dostop do ankete:

en: Use ComfortUpdate
sl_SI: Uporabi Preprosto Nadgradnjo

en: Use LDAP authentication
sl_SI: Uporabi LDAP avtentikacijo

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
sl_SI: Uporabi spustni seznam namesto pojavnega okna koledarja

en: Use checkbox layout
sl_SI: Uporabi ureditev potrditvenih polij

en: Use dropdown presentation
sl_SI: Uporabi predstavitev s spustnim menijem

en: Use global settings
sl_SI: Uporabi glavne nastavitve

en: Use internal database authentication
sl_SI: Uporabite preverjanje pristnosti za notranjo zbirko podatkov

en: Use javascript function to remove text and uncheck checkbox (or use Expression Manager only).
sl_SI: Uporabite javascript funkcijo za odstranitev besedila in odkljukajte potrditveno polje (ali zgolj uporabite Upravljalnik izrazov)

en: Use mapping service
sl_SI: Uporabi servis mapiranja

en: Use same default value across languages:
sl_SI: Uporabi isto privzeto vrednost za vse jezike:

en: Use settings below
sl_SI: Uporabi spodnje nastavitve

en: Use slider layout
sl_SI: Uporabi postavitev z drsnikom

en: Use web server authentication
sl_SI: Uporabi overjanje spletnega strežnika

en: Used/free space for file uploads
sl_SI: Porabljen/prost prostor za shranjevanje datotek

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User '%s' was successfully deleted.
sl_SI: Uporabnik '%s' je bil uspešno zbrisan.

en: User ID
sl_SI: Uporabnikov ID

en: User added.
sl_SI: Uporabnik dodan.

en: User administration
sl_SI: Administracija uporabnikov

en: User already exists in the group.
sl_SI: Uporabnik je že v tej skupini.

en: User control
sl_SI: Upravljanje z anketiranci

en: User data
sl_SI: Uporabniški podatki

en: User does not exist in the group.
sl_SI: Uporabnika ni v tej skupini.

en: User group
sl_SI: Skupina uporabnikov

en: User group ID
sl_SI: ID uporabniške skupine

en: User group added.
sl_SI: Skupina uporabnikov dodana.

en: User group successfully added!
sl_SI: Skupina uporabnikov je bila uspešno dodana!

en: User group successfully saved!
sl_SI: Skupina uporabnikov je bila uspešno shranjena!

en: User groups
sl_SI: Skupine uporabnikov

en: User name
sl_SI: Uporabniško ime

en: User name:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: User not found.
sl_SI: Uporabnik ni najden.

en: User registration at '%s'
sl_SI: Registracija uporabnika za '%s'

en: User removed.
sl_SI: Uporabnik odstranjen.

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username already exists.
sl_SI: Uporabniško ime že obstaja.

en: Username not found in LDAP server
sl_SI: Ne najdem uporabniškega mena na LDAP strežniku

en: Username:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: Username: %s
sl_SI: Uporabniško ime: %s

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Uses left
sl_SI: Preostalih uporab

en: Uses left:
sl_SI: Na voljo:

en: Usually this is caused by having too many (sub-)questions in your survey. Please try removing questions from your survey.
sl_SI: Ponavadi je vzrok preveč (pod)vprašanj v ankati. Prosim poskusi odstraniti vprašanja iz ankete.

en: Valid from
sl_SI: Veljavno od

en: Valid until
sl_SI: Veljavno do

en: Valid until:
sl_SI: Veljavno do:

en: Valid username but not authorized by group restriction
sl_SI: Uporabniško ime je veljavno, vendar niste pooblaščeni zaradi omejitve skupine.

en: Validate expression in email : %s
sl_SI: Vrednotenje izraza v e-pošti: %s

en: Validate expressions
sl_SI: Validiraj izraze

en: Validation:
sl_SI: Preverjanje:

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Value range allows missing
sl_SI: Razpon vrednosti dovoljuje odsotnost odgovora

en: Values:
sl_SI: Vrednosti:

en: Verify username and try again
sl_SI: Preveri uporabniško ime in poskusi še enkrat

en: Version
sl_SI: Različica

en: Vertical
sl_SI: Vertikalno

en: Vietnamese
sl_SI: Vietnamsko

en: View Saved but not submitted Responses
sl_SI: Prikaži shranjene neoddane odzive

en: View in CPDB
sl_SI: Poglej v CPDB

en: View labels
sl_SI: Poglej oznake

en: View policy
sl_SI: Poglej politiko

en: View response
sl_SI: Poglej odziv

en: View response ID %d
sl_SI: Poglej odziv z ID-jem %d

en: View response URL
sl_SI: Poglej odzivni URL

en: View response details
sl_SI: Preglej podrobnosti odziva

en: View statistics
sl_SI: Poglej statistiko

en: View the statistics for this survey.
sl_SI: Prikaz statistik za to anketo.

en: View this record
sl_SI: Oglej si zapis

en: View users
sl_SI: Preglej uporabnike

en: View without the filter.
sl_SI: Poglej brez filtra.

en: View/read
sl_SI: Poglej/Beri

en: Viewing response (ID %s)
sl_SI: Prikazujem odziv (ID %s)

en: Visible
sl_SI: Vidno

en: Visit our website!
sl_SI: Obiščite našo spletno stran!

en: Warn and move on
sl_SI: Opozori in nadaljuj

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Warning!
sl_SI: Opozorilo!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
sl_SI: Opozorilo! Skrbnikov elektronski naslov za zavrnjena sporočila ni bil shranjen, ker ni bil veljaven.

en: Warning! Bounce email was not updated because it was not valid.
sl_SI: Opozorilo! Elektronski naslov za zavrnjena sporočila ni bil spremenjen, ker ni bil veljaven.

en: Warning! Notification email was not updated because it was not valid.
sl_SI: Opozorilo! Elektronski naslov za obveščanje ni bil spremenjen, ker ni bil veljaven.

en: Warning: Please read this carefully before proceeding!
sl_SI: Opozorilo: Prosim preberi to pazljivo preden nadaljuješ!

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
sl_SI: Opozorilo: sledeče datoteke/mape je potrebno posodobiti, vendar so njihove pravice nastavljene na samo za branje.

en: Warning: There are some differences between current theme options and original theme options!
sl_SI: Opozorilo: med trenutnimi nastavitvami teme in prvotnimi nastavitvami teme obstajajo nekatere razlike!

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
sl_SI: Opozorilo: še vedno uporabljate privzeto geslo ('password'). Prosimo, spremenite vaše geslo in se ponovno prijavite.

en: Warnings
sl_SI: Opozorila

en: We are sorry but the survey is expired and no longer available.
sl_SI: Oprostite, ampak anketa je potekla in ni več na voljo.

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
sl_SI: Žal je prišlo do sistemske napake in vaša datoteka ni bila shranjena. Skrbniku ankete je bilo poslano obvestilo.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
sl_SI: Na žalost nimate dostopa do te ankete.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
sl_SI: Za to žal nimate pravic.

en: We are sorry but your session has expired.
sl_SI: Vaša seja je žal potekla.

en: We could not zip your database!
sl_SI: Žal nismo uspeli vaše podatkovne zbirke oblikovati v zip datoteko!

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
sl_SI: Preden izbrišete anketo, vam priporočamo, da jo v celoti izvozite. To lahko storite v osrednjem skrbniškem vmesniku.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
sl_SI: Preden nadaljujete, vam priporočamo, da izvozite celotno anketo. To lahko storite v osrednjem skrbniškem vmesniku.

en: Web server authentication method is not allowed for this user
sl_SI: Metoda z overjanjem na spletnem stežniku temu uporabniku ni dovoljena

en: Welcome
sl_SI: Dobrodošli

en: Welcome %s!
sl_SI: Dobrodošli %s!

en: Welcome and end text
sl_SI: Dobrodošli in poslovitveno besedilo

en: Welcome message:
sl_SI: Uvodno sporočilo:

en: Welcome to %s!
sl_SI: Dobrodošli v %s!

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
sl_SI: Dobrodošli v LimeSurveyevem namestitvenem čarovniku. Vodil vas bo skozi namestitev, nastavitev podatkovne zbirke in začetno konfiguracijo LimeSurveya.

en: Welcome to this sample survey
sl_SI: Dobrodošli v primeru ankete

en: Welcome:
sl_SI: Uvodna stran:

en: Welsh
sl_SI: Valižansko

en: When an imported record matches an existing record ID:
sl_SI: Če se ID ankete pri uvozu ujema z obstoječo ID številko:

en: Width of PDF header logo:
sl_SI: Širina logotipa v PDF glavi

en: Windows Arabic (Windows-1256)
sl_SI: Windows Arabsko (Windows-1256)

en: Writable
sl_SI: Zapisljiv

en: Year
sl_SI: Leto

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes (Forced by the system administrator)
sl_SI: Da (vsiljeno s strani sistemskega skrbnika)

en: Yes - Delete Them!
sl_SI: Da - izbriši jih!

en: Yes/No
sl_SI: Da/Ne

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
sl_SI: Izbrisali boste vse pogoje za to anketno vprašanje

en: You are about to delete this survey
sl_SI: Anketo boste izbrisali

en: You are already a part of this survey.
sl_SI: V tej anketi že sodelujete.

en: You are not a participant in this survey.
sl_SI: V tej anketi ne sodelujete.

en: You are not allowed to print answers.
sl_SI: Ni ti dovoljeno tiskati odgovorov.

en: You are not authorized to delete label sets.
sl_SI: Nisi pooblaščen za izbris nabora oznak.

en: You are not authorized to delete questions.
sl_SI: Niste pooblaščeni za brisanje vprašanj.

en: You are registered but an error happened when trying to send the email - please contact the survey administrator.
sl_SI: Registriran si, vendar se je pojavila napaka med poskusom pošiljanja e-pošte - prosim kontaktiraj skrbnika ankete.

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
sl_SI: Uvoziš lahko vse stare odzive, ki so kompatibilni s tvojo trenutno anketo. Kompatibilnost je določena s primerjavo tipov stolpcev in imen, ID polje se vedno ignorira.

en: You can leave these settings blank and change them later
sl_SI: Te nastavitve lahko pustite prazne in jih spremenite pozneje

en: You can leave this blank, and automatically generate tokens using 'Generate Tokens'
sl_SI: Pustite prazno in uporabite avtomatsko ustvarjanje žetonov z uporabo 'Generiraj žeton'

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
sl_SI: Ponovno lahko naložite vašo shranjeno anketo.

en: You can not add a group if survey is active.
sl_SI: Ne morete dodajati skupine, če je anketa aktivna.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
sl_SI: Lastnika skupine ne morete dodati v skupino ali odstraniti iz nje.

en: You can now close this modal box.
sl_SI: Sedaj lahko zaprete to modalno okno.

en: You can now continue updating your LimeSurvey Installation.
sl_SI: Sedaj lahko nadaljujete s posodobitvijo LimeSurvey namestitve.

en: You can upload %s under %s KB each.
sl_SI: %s lahko prenesete, če je vsaka manjša od %s KB.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 0. If minimum value is not set, this value is used.
sl_SI: Besedilo mora biti zapisano z velikimi črkami

en: You can use now the following credentials to log into the site:
sl_SI: Za prijavo na strani lahko uporabite naslednje podatke:

en: You can use operators in the search filters (eg: >, <, >=, <=, = )
sl_SI: Lahko uporabiš operatorje v iskalnih filtrih (npr. >, <, >=, <=, =)

en: You can't add questions while the survey is active.
sl_SI: Medtem ko je anketa aktivna, ne moreš dodajati vprašanj.

en: You can't change password if demo mode is active.
sl_SI: Ne moreš spremeniti gesla, ko je aktiven demo način.

en: You can't copy a question if the survey is active.
sl_SI: Vprašanja ne morete kopirata, če je anketa aktivna.

en: You can't delete a question if the survey is active.
sl_SI: Ne moreš izbrisati vprašanja, če je anketa aktivna.

en: You can't remove the default language.
sl_SI: Ne moreš odstraniti privzetega jezika.

en: You can't update question code for an active survey.
sl_SI: Pri aktivni anketi se ne da posodobiti kode vprašanja.

en: You can't use Anonymized responses when Token-based answers persistence is enabled.
sl_SI: Ne morete uporabiti anonimnih odzivov, če je omogočena persistentnost odzivov na podlagi žetona

en: You cannot delete the last answer option.
sl_SI: Ne moreš izbrisati zadnje opcije odgovora.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
sl_SI: Nadaljevanje ni mogoče preden ne vnesete besedila za eno ali več vprašanj.

en: You didn't save your changes!
sl_SI: Nisi shranil sprememb!

en: You disabled ComfortUpdate in your configuration file.
sl_SI: V nastavitveni datoteki je onemogočen ComfortUpdate.

en: You do not have permission to access this page.
sl_SI: Nimaš dovoljenja za dostop do te strani.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
sl_SI: Freetype Library ni nameščen. Prikazovanje grafov zahteva Freetype Library za svoje delovanje.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
sl_SI: GD Library ni nameščen. Prikazovanje grafov zahteva GD Library za svoje delovanje.

en: You do not have the required ZIP library installed in PHP.
sl_SI: Nimaš nameščene zahtevane ZIP knjižnjice v PHP.

en: You don't have the permission to activate tokens.
sl_SI: Žal nimate pravic za aktiviranje žetonov.

en: You don't need an update key.
sl_SI: Ne potrebujete ključa za posodobitev.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
sl_SI: Se že bili odstranjeni iz osrednjega seznama anketirancev za to stran

en: You have already completed this survey.
sl_SI: To anketo ste že izpolnili.

en: You have an error inside your local installation of LimeSurvey. See:
sl_SI: V lokalni namestitvi LimeSurvey je napaka. Glej:

en: You have been already removed from this survey.
sl_SI: Iz te ankete ste že bili odstranjeni.

en: You have been removed from the central participants list for this site
sl_SI: Odstranjeni ste bili z osrednjega seznama anketirancev te strani.

en: You have been successfully added back to this survey.
sl_SI: Uspešno ste bili dodani nazaj k tej anketi.

en: You have been successfully removed from this survey.
sl_SI: Uspešno ste bili odstranjeni iz te ankete.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
sl_SI: Presegli ste največje število poskusov prijave. Prosimo, počakajte %d minut, preden poskusite znova.

en: You have not selected a question
sl_SI: Niste izbrali vprašanja

en: You have not selected a survey
sl_SI: Niste izbrali ankete

en: You have to pair this field with an existing attribute.
sl_SI: To polje morate povezati z obstoječim atributom.

en: You have to select a file.
sl_SI: Izbrati morate datoteko.

en: You have to select at least one label set.
sl_SI: Izbrati morate vsaj eno skupino odgovorov.

en: You may not use slashes or ampersands in your name or password.
sl_SI: V vašem imenu ali geslu ne smete uporabljati poševnic in znakov &.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
sl_SI: Če želite sodelovati v tej anketi se lahko registrirate.

en: You must be registered to complete this survey
sl_SI: Če želite odgovoriti na to anketo, morate biti registrirani.

en: You must enter a valid email. Please try again.
sl_SI: Vnesti moraš veljavni e-poštni naslov. Prosim poskusi še enkrat.

en: You must first create a question group.
sl_SI: Najprej moraš ustvariti skupino vprašanj.

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
sl_SI: Na teh datotekah morate nastaviti pravice za pisanje, preden lahko nadaljujete. Če ne veste, kaj storiti, se obrnite na svojega sistemskega administratorja.

en: You must supply a name for this saved session.
sl_SI: Za shranjeno anketo morate vpisati ime.

en: You must supply a password for this saved session.
sl_SI: Za shranjeno anketo morate vpisati geslo.

en: You need to add question groups
sl_SI: Dodati morate skupine vprašanj

en: You need to add questions
sl_SI: Dodati morate vprašanja

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
sl_SI: Za to vprašanje morate naložiti še %s datotek. 
    Ste prepričani, da želite zapreti?

en: You should export your responses before deactivating.
sl_SI: Svoje odzive morate pred deaktivacijo izvoziti.

en: You should have a great time doing this
sl_SI: Pri izpolnjevanju boste uživali

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
sl_SI: Pozorni bodite na ime(na) tabel(e) za primer, da boste kasneje potrebovali dostop do teh informacij.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
sl_SI: Anketo aktivirajte šele, ko boste prepričani, da je popolnoma končana in je ne bo več potrebno spreminjati.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
sl_SI: Preusmerjeni boste v približno 5 sekundah. V nasprotnem primeru kliknite <a href="%s">tukaj</a>.

en: You'll be redirected to the database update or (if your database is already up to date) to the administration login in 5 seconds. If not, please click %shere%s.
sl_SI: Preusmerjeni boste na nadgradnjo podatkovne zbirke ali (če je vaša podatkovna zbirka že posodobljena) na skrbniško prijavo v 5 sekundah. Če temu ne bo tako, prosimo kliknite %stukaj%s.

en: You've been logged out due to inactivity. Please log in again.
sl_SI: Bili ste odjavljeni zaradi neaktivnosti. Prosimo ponovno se prijavite.

en: Your Choices
sl_SI: Vaše izbire

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
sl_SI: Preverjamo, če lahko uspešno posodobimo vašo LimeSurveyevo namestitev.

en: Your Ranking
sl_SI: Vaša razvrstitev

en: Your answer
sl_SI: Vaš odgovor

en: Your answer must be %s
sl_SI: Tvoj odgovor mora biti %s

en: Your answer must be at least %s
sl_SI: Vaš odgovor mora biti vsaj %s

en: Your answer must be at most %s
sl_SI: Vaš odgovor mora biti vsaj %s

en: Your answer must be between %s and %s
sl_SI: Vaš odgovor mora biti med %s in %s

en: Your answer to the security question was not correct - please try again.
sl_SI: Odgovor na varnostno vprašanje ni pravilno - prosim poskusi še enkrat.

en: Your assessment
sl_SI: Vaša ocena

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
sl_SI: Na anketo ste v tem brskalniku že odgovarjali. Ponastavljamo sejo, da boste lahko začeli od začetka.

en: Your browser screen size is too small to use the administration properly. The minimum size required is 1280*1024 px.
sl_SI: Velikost zaslona v vašem brskalniku je premajhna, da bi lahko pravilno uporabljali administracijo. Najmanjša zahtevana velikost je 1280x1024 pik.

en: Your choices
sl_SI: Tvoje izbire

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
sl_SI: Vaši podatki bi morali biti sedaj uvoženi, data.frame se imenuje "data" in v variable.labels so atributi podatkov ("attributes(data)$variable.labels"), kot za foreign:read.spss.

en: Your database is too big to be saved!
sl_SI: Vaša podatkovna zbirka je prevelika, da bi jo lahko shranili!

en: Your database server password.
sl_SI: Geslo za strežnik podatkovne zbirke.

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
sl_SI: Uporabniško ime na strežniku za podatkovno zbirko. "root" večinoma deluje.

en: Your database type is not MySQL!
sl_SI: Tvoj sistem za upravljanje podatkovnih baz ni MySQL!

en: Your key is unknown by the update server.
sl_SI: Vaš ključ je neznan strežniku za nadgradnje.

en: Your new password was not saved because the passwords did not match.
sl_SI: Tvoje novo geslo ni bilo shranjeno ker se vneseni gesli ne ujemata.

en: Your new survey was created.
sl_SI: Tvoja nova anketa je kreirana

en: Your new survey was created. We also created a first question group and an example question for you.
sl_SI: Tvoja nova anketa je bila kreirana. Zate smo kreirai tudi prvo skupino vprašanj in primer vprašanja.

en: Your passwords do not match.
sl_SI: Gesli se ne ujemata.

en: Your personal settings were successfully saved.
sl_SI: Vaše osebne nastavitve so bile uspešno shranjene.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
sl_SI: Vaš preferenčni jezik bo uporabljen skozi postopek namestitve.

en: Your response table will be renamed to:
sl_SI: Vaša tabela odzivov bo preimenovana v:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
sl_SI: Vaši odzivi niso bili izgubljeni, poslani so bili skrbniku ankete in bodo kasneje vneseni v podatkovno zbirko.

en: Your responses were successfully saved.
sl_SI: Vaši odzivi so bili uspešno shranjeni.

en: Your session with the ComfortUpdate server is not valid or expired. Please restart the process.
sl_SI: Tvoja seja s ComfortUpdate strežnikom ni veljavna ali pa je potekla. Prosim ponovno zaženi proces.

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
sl_SI: Vaša anketa lahko izvozi povezane podatke o žetonu pri vsakem odgovoru. Izberite dodatna polja, ki jih želite izvoziti.

en: Your survey responses have been recorded.
sl_SI: Vaši odzivi so bili shranjeni.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
sl_SI: Vaši odzivi na anketo so bili uspešno shranjeni. Poslali vam bomo potrditveni email. Prosimo, shranite geslo, saj vam ga ne bomo mogli ponovno posredovati.

en: Your survey was successfully saved.
sl_SI: Vaša anketa je bila uspešno shranjena.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
sl_SI: Vaša anketa bo shranjena s tem imenom in geslom in jo lahko dokončate kasneje, če se prijavite s tem imenom in geslom.

en: Your time to answer this question has expired
sl_SI: Čas za odgovor na to vprašanje je potekel.

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
sl_SI: Čas za odgovor na to vprašanje je skoraj že potekel. Ostane vam še {TIME}.

en: Your update key has exceeded the maximum number updates!
sl_SI: Tvoj ključ za posodobitev je presegel največje število posodobitev!

en: Your update key has expired!
sl_SI: Tvoj ključ za posodobitev je potekel!

en: Your update key is invalid and was removed.
sl_SI: Vaš posodobitveni ključ ni veljaven in je bil odstranjen.

en: Your update key:
sl_SI: Tvoj ključ za posodobitev:

en: Your user data for accessing %s
sl_SI: Vaši podatki za dostop do %s

en: Your version is not updatable via ComfortUpdate. Please update manually.
sl_SI: Tvoje različice se ne da posodobiti preko ComfortUpdate. Prosim posodobite ročno.

en: Your version is up to date!
sl_SI: Uporabljate najnovejšo verzijo!

en: Zip error!
sl_SI: Zip napaka!

en: Zip file not found!
sl_SI: Zip datoteka ni najdena!

en: Zoom level
sl_SI: Nivo povečave

en: addslashes
sl_SI: dodaj poševnico

en: and
sl_SI: in

en: at question
sl_SI: pri vprašanju

en: checked
sl_SI: označeno

en: completed
sl_SI: zaključeno

en: d-m-yyyy
sl_SI: d-m-llll

en: d.m.yyyy
sl_SI: d.m.llll

en: d/m/yyyy
sl_SI: d/m/llll

en: dd-mm-yyyy
sl_SI: dd-mm-llll

en: dd.mm.yyyy
sl_SI: dd.mm.llll

en: dd/mm/yyyy
sl_SI: dd/mm/llll

en: directory
sl_SI: mapa

en: equals
sl_SI: je enako

en: having a token
sl_SI: ima dostopno geslo

en: having a valid email address
sl_SI: imajo veljaven email naslov

en: hours
sl_SI: ur

en: if:
sl_SI: če:

en: is
sl_SI: je

en: is NOT
sl_SI: NI

en: is greater than
sl_SI: je večji od

en: is greater than or equal to
sl_SI: je večji ali enak od

en: is less than
sl_SI: je manj kot

en: is less than or equal to
sl_SI: je manjši ali enak od

en: is lesser than
sl_SI: je manj kot

en: is like
sl_SI: je kot

en: is matched (regexp)
sl_SI: se ujema (regexp)

en: is not like
sl_SI: ni kot

en: language of token
sl_SI: jezik žetona

en: minitab method
sl_SI: minitab metoda

en: mins
sl_SI: minut

en: mm-dd-yyyy
sl_SI: mm-dd-llll

en: mm.dd.yyyy
sl_SI: mm.dd.llll

en: mm/dd/yyyy
sl_SI: mm/dd/llll

en: not checked
sl_SI: ni izbrano

en: not having been sent an invitation already
sl_SI: povabilo še ni bilo poslano

en: only apply to certain question types
sl_SI: uporabi samo za določene tipe vprašanj

en: or
sl_SI: ali

en: page
sl_SI: stran

en: queXML PDF export
sl_SI: queXML PDF izvoz

en: queXML format (*.xml)
sl_SI: oblika queXML(*.xml)

en: quota language settings
sl_SI: nastavitve kvote za jezik

en: quota members
sl_SI: člani kvote

en: responses
sl_SI: odzivi

en: running
sl_SI: se izvaja

en: seconds
sl_SI: sekund

en: selected
sl_SI: izbrano

en: stable
sl_SI: stabilno

en: table
sl_SI: tabela

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
sl_SI: to je avtomatsko sporočilo s katerim vas želimo obvestiti, da je bil za vas ustvarjen uporabnik na strani '%s'.

en: timings
sl_SI: časovno

en: to:
sl_SI: za:

en: unstable
sl_SI: nestabilno

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
sl_SI: obiščite http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php za več informacij

en: yyyy-mm-dd
sl_SI: llll-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
sl_SI: llll.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
sl_SI: llll/mm/dd
